Moje dziewczyny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje dziewczyny

Post autor: unipaks »

Tak mi przykro... :(
Leć, malutka [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Megi_82 »

Przykro mi :(
Dla malutkiej [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Duana »

draakhul przykro mi, że musiałeś ją pożegnać :(

A jak psinka?
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Psinka też odeszła, już miesiąc temu. Miała już tak zaawansowane stadium nowotworu, że musieliśmy ją uśpić. Ale mamy teraz nowego pieska.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, w niedzielę przyjedzie do mnie nowa szczurka! Więcej nie piszę, żeby nie zapeszyć :)
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

A ja mam nowego szczurka!

Oto Amber, półroczna syjamka:
Obrazek Obrazek

Jest u mnie od wczorajszego wieczora. Łączenie nie było idealne, mała ma dziabniętą szyję, ale wszystko idzie ku lepszemu. Ma niesamowity apetyt, jakby trochę niedojadała w poprzednim domu.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Duana »

Jaka śliczna!

Powiedz jej koniecznie, że powinna dbać o linię ;) A tak na poważnie - szczur z apetytem jest lepszy niż szczur-niejadek.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Tutaj wspólne spanko. A jeszcze 12 godzin wcześniej pogryzły się do krwi.

Obrazek
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Megi_82 »

Ooo, śliczności :) Cóż no, dziewczyny też potrafią się ostro brać za łby ;) Dobrze, że już się dogadują :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Mam nowego szczurka!
Dziś przyjechała do mnie czarna dziewczynka z interwencji Vivy pod tytułem "Biedaszczury z meliny" - pewnie część z was widziała na FB. Zdjęć jeszcze nie mam, na razie mała odpoczywa po podróży przez pół Polski. Powiem tylko, że łączenie było najłagodniejszym z dotychczasowych w moim doświadczeniu szczurowym.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Nowa dziewczynka, Iskra, jeszcze w starej klatce. Lada dzień ma przyjechać nowa.

Obrazek
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

W końcu nowy, porządny szczurowy domek!
Obrazek
Obrazek
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Moje dziewczyny

Post autor: cane »

A cóż to za cudo i jakie ma odległości między prętami?
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

To jest klatka Perfect z zooplusa. Taka raczej dla dużych szczurów, bo pręty są co 2,5 cm. Jest świetna, jestem zachwycony jakością wykonania i wygodą sprzątania.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Moje dziewczyny

Post autor: cane »

Kurczę, szkoda... Rozglądam się powoli za jakimś takim cudeńkiem, ale wszędzie te 2,5 cm ::) . Dla moich dziewczyn to jak otwarta autostrada :( .

I co z tego, że człowiek kasę będzie mieć, skoro odpowiedniej klatki nigdzie nie ma ??? . Jedna odpowiednią jak do tej pory widziałam, ale... wydać 1000 zł na klatkę to już lekka przesada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”