Blue & Yuki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kreatywna
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 04, 2014 8:51 pm

Blue & Yuki

Post autor: Kreatywna »

Ponieważ jestem nową użytkowniczką tego forum, chciałam przedstawić Wam moje podopieczne.
Jedna z nich to roczna samiczka o imieniu Blue, druga, około trzymiesięczna Yuki. Jak to się stało, że te dwa ogonki są u mnie? Może opowiem.
Pewnego dnia wzięło mnie na oglądanie filmów i czytaniu o szczurach w internecie. Te gryzonie tak mi się spodobały, że przygarnęłam taką małą, puszystą kuleczkę, którą nazwałam Blue (Blusia, Blutylda, Blutek. Jak kto chce). Dziewczyna dorosła i aktualnie ma ponad rok, jest takim kochanym pieszczochem, że szkoda gadać! Uwielbiam ją.
A wracając jeszcze do przeszłości: parę miesięcy po zakupie doczytałam się, że szczurki to stadne zwierzęta. Długo mi zajęło przekonanie rodziców na zakup drugiego ogona, ale wczoraj (04.01.2014) poszłam kupić. A więc tak trafiła do mnie Yuki. Aktualnie zaczęliśmy ten cały "rytuał" z zaprzyjaźnieniem samiczek, który niestety idzie bardzo ciężko (a na dodatek ja jestem straszna panikara, więc sobie wyobrażacie co się dzieje, jak Yuki zaczyna piszczeć bo Blue ją za ogon złapała). Wiem, że nie mogę panikować, jestem tego świadoma. Mam nadzieję, że małymi kroczkami uda się zaprzyjaźnić moje kochane szczureczki. :D

Niedługo dodam tu zdjęcia ogonów, na razie internet szwankuje i nie mogę się z nim uporać.
Panna Blue i panienka Yuki pozdrawiają forumowiczów! :D
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: Blue & Yuki

Post autor: ema0505 »

trzymam kciuki za udane łaczenie ;) i czekam na foteczki ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kreatywna
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 04, 2014 8:51 pm

Re: Blue & Yuki

Post autor: Kreatywna »

Tutaj są zdjęcia mojej Blusi (jedno jest takie ładne, bo robiła je moja siostra bardzo dobrym aparatem a potem lekko obrobiła w PS'ie, a reszta robiona starym telefonem) - http://oi41.tinypic.com/2ibg21i.jpg
A tutaj moja mała Yuki (czyt. Juki) - http://oi41.tinypic.com/117y39s.jpg :D
Panna Blue i panienka Yuki pozdrawiają forumowiczów! :D
Domysza
Posty: 41
Rejestracja: wt cze 18, 2013 12:07 pm
Numer GG: 42360796
Lokalizacja: Pruszków

Re: Blue & Yuki

Post autor: Domysza »

Doskonale rozumiem jestem w tej samej sytuacji łączenia szczurów,nie mogą się dogadać a jak nowa zaczyna piszczeć bo moja Kaja ją gryzie to też wpadam panikę POWODZENIA przy :) łaczeniu
Awatar użytkownika
Klima
Posty: 28
Rejestracja: pt sty 03, 2014 4:55 pm
Lokalizacja: Czeladź

Re: Blue & Yuki

Post autor: Klima »

Twoje szczurki są prześliczne ^-^
Obrazek
Awatar użytkownika
Kreatywna
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 04, 2014 8:51 pm

Re: Blue & Yuki

Post autor: Kreatywna »

Domysza, więc wiesz, co ja czuję. Mam dokładnie tak samo! Boję się, że Blue zrobi Yuki krzywdę, ale jednak myślę, że ją znam i nie zrobi małej krzywdy. :D Dziękuję i również życzę udanego łączenia!

Klima, szczurki dziękują. :)
Panna Blue i panienka Yuki pozdrawiają forumowiczów! :D
Awatar użytkownika
Shilla
Posty: 80
Rejestracja: wt maja 25, 2010 9:25 pm
Lokalizacja: IRLANDIA

Re: Blue & Yuki

Post autor: Shilla »

Ojj..Kreatywna, uważaj, bo przyjadę i Ci Blutke ukradnę
Na przyszłość jednak rozglądaj sie za szczurami z adopcji, ew. zrzeszonych hodowców

Powodzenia z łączeniem, i żeby obie Ci sie tam zdrowo chowały
Awatar użytkownika
Kreatywna
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 04, 2014 8:51 pm

Re: Blue & Yuki

Post autor: Kreatywna »

Co ta Blue ma w sobie, że się tak wielu osobom podoba? :D
Tak, właśnie zamierzam następnym razem przygarnąć jakiegoś ogona z hodowli.

Dziękuję. :)
Panna Blue i panienka Yuki pozdrawiają forumowiczów! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”