Moja malutka nutii ;D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nutii
Posty: 26
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:13 am
Kontakt:

Moja malutka nutii ;D

Post autor: Nutii »

Hejo ;) Chcę wam przedstawić mojego (g)ogonka =DD Zwie się malutka Nutii i ma ok 2 miesiące. Mam szczuraska z zoologa- niestety i stety.. Szczurki mi się podobały od dłuższego czasu, byłem po pokarm dla rybek i baardzo mi ta boroczka wpadła w oko. Szczurka jest po przejściach- nadgryzione uszy, podrapany ogonek,wychudzona i ciągle kichała.. Dawałem jej jabłko bo gdzieś wyczytałem że jest dobre na przeziębienie i po 2 dniach jak ręką odjął. Na szczęście nie jest lękliwa, jak ją wyciągnąłem z kartonika od razu myk myk na ramię i w kimę *_* Nutii spędza dużo czasu ze mną, bądź na łóżku śpiąc w moich ubraniach ;) Niestety rzadko kiedy bryka, bardziej z niej jest taki tulak ;D Będę tu co jakiś czas wrzucać zdjęcia ogonka i jej chwil z życia xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Nutii
Posty: 26
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:13 am
Kontakt:

Re: Moja malutka nutii ;D

Post autor: Nutii »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zapomniałem dodać że bardzo często gdy jest u mnie szeleści ząbkami i liże me dłonie :d ostatnio nawet leżała na boku i dawała się po brzuchu drapać :DD
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja malutka nutii ;D

Post autor: olgapsiara »

Szczury to stworzenia stan
dne.
Klatka jest dobra, ale za niska ;)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
Nutii
Posty: 26
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:13 am
Kontakt:

Re: Moja malutka nutii ;D

Post autor: Nutii »

Klatka będzie wyższa jak będą fundusze, póki co jest ich brak. Już mówiłem że 2 szczurka nie dam jak na razie rady wziąć, samotna to raczej nie jest bo cały dzień praktycznie spędza ze mną a na noc do klatki :D
Co do klatki to znów zmodernizowana, nie mam pomysłu co dodać do niej, miło by było jak by ktoś mi coś zasugerował ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Moja malutka nutii ;D

Post autor: yss »

Nie gniewaj się, ale jeśli szczur umie korzystać z kuwety narożnej to w tej kuwecie powinien być żwirek właśnie..... :) może być też żwirek w całej klatce, ale trzeba kupki regularnie wrzucać do kuwetki, wtedy się smarkacz nauczy, że tam się robi i będzie pozostała ściółka dłużej czysta. Ale kurde daj tam żwirek, do tego wc, bo mocz stoi....
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Nutii
Posty: 26
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:13 am
Kontakt:

Re: Moja malutka nutii ;D

Post autor: Nutii »

Dam =d chociaz nuti tam niestety nie sika.. Ale chociaz zakapowala po 1 razie jak jej bobki tam dalem =D z moczem ciezej bo bym musial ze strzykaeka czatowac ;D ;D
Awatar użytkownika
Nutii
Posty: 26
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:13 am
Kontakt:

Re: Moja malutka nutii ;D

Post autor: Nutii »

No i cały dzień śpimy... A jak nie śpimy to zbieramy wszystkie rzeczy z klatki i znosimy do domku ;p
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”