Dominiszkowe Trójogony ;D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: cane »

Wiesz, w pierwszej chwili, na pierwszym zdjęciu.... Myślałam, że chcesz nam płeć Zgredka udowodnić ;D . Ale mało zgredko ten twój Zgredek, czuję się zawiedziona. I włosów za dużo, o mina zbyt miła ;D . I spojrzenie nie dość kombinująco-skrzacie >:D .

Proszę o pouczenie szczura i nadrobienie zaległości fryzjersko-mimicznych ;D . Możesz mu Móó-Shó jako przykład pokazywać http://i1281.photobucket.com/albums/a50 ... 9741b2.jpg .
Awatar użytkownika
Newbie8
Posty: 170
Rejestracja: wt lut 17, 2015 8:58 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: Newbie8 »

Jak moje środy były w tym wieku to też miały taką proporcję jajec do reszty ciała. Ale potem chłopy urosły a jajca już nie ;-)
Ze mną: Benek, Ziomek, Wacek i Afekt <:3~ <:3~ <:3~ <:3~

Za TM: 5 szczurzych duszyczek
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Ale przecież Zgredek był raczej taki:
http://cdn.images.express.co.uk/img/dyn ... 222063.jpg
Więc trochę pasuje... :D

Ale spokojnie, ma już łysawe plamy na ciele, toto ma jakieś 5 tygodni, to się jeszcze wyłysieje... ^^

Ale takiego Móó-Shó był miętoliła :3 :D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Borze, jest za dziesięć szósta a ja jeszcze strzelę posta i pójdę spać... Umrę jutro ;D

I udało mi się wykonać weekendowy plan z jednodniową obsuwą - dodatkowo rozpakowałam się już do końca (nie miałam pomysłu gdzie trzymać książki ::) ), zlikwidowałam klatkę tymczasów a dwóch już wydałam do nowego domu.

Aaaale, po kolei :D

Tutaj chłopaczki jeszcze wszyscy razem i jeszcze w swojej klatce - uczę ich, że fajniej się śpi na polarku niż na gołej półce. ;D
Obrazek

Chłopaki (-2 w nowym domu) poznają moje stado. To był pół neutral - druga połowa była w wannie. Zachowanie - miodzio ;D
Obrazek

Kiszonka trwała jedną noc, była super spokojna, więc wrzuciłam wszystkich do czystej docelówki. Tutaj znowu Abi odstawiła swoją szopkę pt. "NIEDOTYKAJMNIE", ale tym razem w super wersji - latała przez pół godziny, od chłopaka do chłopaka: przewracała ich, kopała, skakała po nich... Masakra. Pomogło dopiero najpierw moje zdominowanie jej (nienawidzi tego, a uspokaja ją i to bardzo) a później kilkuminutowe dominowanie i iskanie LindeLou. Aiden i Guppy w tym czasie spali w sputniku z jednym, czy dwoma łysolami ;D
A na koniec wyglądało to tak:
Obrazek

A tu gratisowo - robiłam tymczasom sesję i Zgreduś spokojnie sobie siedział na mojej dłoni i dał się miziać <3
Obrazek

Ufff. No dobra, idę spać. Oby tylko szczury też tak postanowiły ::)

PS. Prałam dzisiaj drybeda i wszystkie hamaki - drybed tak ściąga wodę, że był idealnie mokry i zepsuł mi pralkę ;D musiałam ręcznie wodę odsysać z bębna ::) następnym razem muszę jakiś wodo-oszczędny tryb mu załączyć ::)
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
Newbie8
Posty: 170
Rejestracja: wt lut 17, 2015 8:58 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: Newbie8 »

Ale Cię GMR dopadło! Ile w sumie masz teraz "swoich" szczurów? Bo ja już się pogubiłam :-P
Ze mną: Benek, Ziomek, Wacek i Afekt <:3~ <:3~ <:3~ <:3~

Za TM: 5 szczurzych duszyczek
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: Diego<3 »

Od razu po nich widac ze cie baaaaardzo lubia a fotki cudowne :)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

GMR totalne, właśnie wyrobiłam normę na przyszły rok ;D

Generalnie na początku była moja 4 + 7 tymczasów, teraz jest moja 5 + 4 tymczasy ;D
Z czego kolejny tymczas w piątek jedzie do Pauli14s a stamtąd do nowego domku. Pozostaną 3 tymczasy, jeden jedzie do Łodzi w połowie miesiąca, jeden do Warszawy w połowie miesiąca a ostatni - również do Warszawy - ale dopiero jak się znajdzie transport.

Czyli do końca września będzie szczurów już tylko 5 i KONIEC na ten rok. ;D no chyba, że to będą tymczasy. I żaden nie będzie tak śliczny, żeby u mnie został :x

I tak Diego, chłopaki są kochane, oswajają się coraz bardziej (jest mega postęp jak na szczury, które nigdy nie były głaskane). Nieśmiało, ale wchodzą już na rękę, pragną wybiegów, podgryzają palce. I rozkochałam ich w ogórku ;D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: Diego<3 »

Świetnie! Mam nadzieje ze zawsze bedzieszbich kochac!!! :) :-*
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Newbie8
Posty: 170
Rejestracja: wt lut 17, 2015 8:58 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: Newbie8 »

Dominika to uważaj, bo każdy szczur jest na tyle wyjątkowy by go zostawić na stałe. Dlatego boję się już brać do siebie tymczasy ;-)
Ze mną: Benek, Ziomek, Wacek i Afekt <:3~ <:3~ <:3~ <:3~

Za TM: 5 szczurzych duszyczek
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

No ja właśnie dzisiaj zrobiłam combo - rano odstawiłam Paulinie dwóch chłopaków, którzy jadą do Warszawy i wysłałam jednego do Łodzi. Został u mnie ostatni, który pojedzie do Warszawy pod koniec miesiąca.

Cicho tak, spokojnie... pozostała dwójka łysoli została już całkowicie zaakceptowana przez moje stado - Zgreduś rozkochał się w Abi <3

Czas posprzątać klatkę i porządnie ją umeblować. ^^
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

A my wyskoczyliśmy na weekend do moich rodziców, pod Piaseczno. I już wiem, że od dzisiaj zawsze jeżdżę Pendolino, bo zwykłe ICC to masakra - szczury też lepiej się czuły w nowszym pociągu ^^

I zostawiłam ostatniego (już nie)łysolka w Warszawie, w środę trafia do Sonii (WildHeart). Pusto tak jakoś...


I właśnie już-nie łysolka, bo chłopcy są jednak double rexami, wszyscy zaczęli zarastać :D ale jak słodko <3
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: Diego<3 »

Jak pierwszy raz w wakacje jechałam do Międzyzdroi tym ,,Błękitnym" to normalnie myślałam, że zaraz oszaleję. ::)
Miło jest się witać ze szczurkiem, trudno jest się żegnać ze szczurkiem. :(
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

No a mi dodatkowo udało się dorwać to pendolino za grosze, więc tym bardziej jestem skłonna z niego korzystać później :D

Najgorszy pociąg to i tak jest powrotny z Woodstocku... hyhy ;D


Ale w sumie dobrze się czuję po oddaniu maluchów, raczej spełniona niż smutna, więc uważam się za dobre DT :D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: Diego<3 »

DT? Nie kumam przepraszam. ;D
Nie jestem zbyt dobra z komputerów a jak myślę o tych różnych rzeczach co się kryją w głębi komputera to aż mnie ciary przechodzą... ;)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

DT - Dom Tymczasowy ;D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”