Dominiszkowe Trójogony ;D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: cane »

Z całego serca gratuluję postępów ;D .
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: Starsza Pani »

Cieszę się, że się w końcu udało.
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

Dziękujemy! Kilka godzin temu prawie udało się ot tak wyjąć z klatki Lily - tak, tę strachulę :D Niestety, była u mnie mała siostrzyczka i jej ruch spłoszył szczura ::) ale dziewczyny już się pobudziły, więc dzisiaj zaczynamy od nowa :)

A, Abi jak widzi rękę w klatce to od razu się na niej opiera, widać, że szuka smakołyku :D więc jest super.

Dzisiaj kupiłam ostatnie osłonki na kable, jutro robię generalny porządek w pokoju i w nocy tudzież w piątek zaczynamy wybieg - mam nadzieję, że chociaż Abi wyjdzie a Lily aka "jak-siostra-to-ja-TEŻ!" wyjdzie za nią. :D

Zaczynamy standardowo od łóżka, które u mnie jest materacem na ziemi. Plany piękne, dam znać jak wyszło w praktyce ;D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

Już sobota, a więc piszę :) Piątkowy wybieg nie doszedł do skutku, godzina siedzenia przy otwartej klatce z cmokaniem, arsenałem smakołyków i potencjalnych kryjówek zaraz po wyjściu na "wolność" zdały się na nic - Abi wychyliła pyszczek z klatki i zwiała, Lily nie wychyliła pyszczka ze sputnika w ogóle. ::)

Nie mniej jednak dalej się oswajamy a ja podjęłam decyzję o kastracji dziewczyn - najlepiej żeby zdążyć do końca lipca z gojeniem się, bo od sierpnia wyprowadzamy się do Gdańska :)

Ale za to dzisiaj odebrałam hamaki od ssylvusi (zbiórka dla szczurka), stworzone z bluzy ;D
Obrazek

a tak wyglądały kiedyś ;D
Obrazek
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: cane »

Posmarkałam się z pożądania na widok kieszonki-kaptura >:D . Nie obrazicie się jak sobie pomysł skopiuję :P ?

Nie przejmuj się tym, że bywają gorsze dni... Może jakiś dziwny [nawet nie zauważony przez ciebie] hałas je tak wystraszył i potrzebują paru dni? Moje oswojone wariatki mają takie humorki, twoje dziewczyny tym bardziej mają do nich prawo. Ale nie martw się - z czasem "humorki" będą co raz rzadsze i będą co raz szybciej przechodzić :).
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

Hahaha ;D Ja nie mam nic przeciwko kopiowaniu ;D

Na pewno zauważyłam, że dziewczyny boją się królika, który mieszka u mnie wraz z moją współlokatorką - budzą się i stawiają na baczność gdy chociażby usłyszą jego kicanie ::) Tak więc królik ma już zakaz wchodzenia do mnie do pokoju, z czego jest bardzo niezadowolony ::)
Od wczoraj wróciłyśmy do przekonywania jedzeniem na ręku i chyba zostanę przy tym sposobie - obie panny wczoraj były wyraźnie niezadowolone, że nie zmieszczą się na raz na mojej ręce ;D

Tak bardzo bym chciała, żeby dziewczyny pozwalały się ot tak wyjąć z klatki, już nawet niech mają te swoje humorki... Jestem gotowa pójść na kompromis ;D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: cane »

Wiesz, dziewczyny do królika się przyzwyczają ;). One po prostu muszą nauczyć się dopiero jakie są wasze "domowe" odgłosy...
U mnie też moje ogony stawały na baczność przy najbanalniejszym [dla mnie] dźwięku - odpalenie ekspresu do kawy przyprawiało je do palpitacji serca [teraz również, ale to raczej łączy się z wiedzą, że za chwilę pojawi się kubek z ICH ulubioną kawą >:D ]. Psa też się bały [w końcu to szczek, którego nie znają], obecnie bardzo lubią mi Kudłatą wkurzać...
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

One takie właśnie są - nie boją się trzaśnięcia drzwiami, drukarki, głośnej muzyki (moja współlokatorka kooocha rozwalać TV na cały regulator ::) ) ale jak odsunę krzesło od biurka to ledwo zipią ;D Królik i tak będzie miał do mnie zakaz wstępu - cały czas pragnie wyszczać mi się na łóżko ::)

A my zapraszamy na bazarek z okazji zbierania na kastrację dziewcząt ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?uid=29 ... 59&start=0
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

Za nami pierwszy, bardzo przypadkowy wybieg - otworzyłam klatkę coby dosypać jedzenie dziewczynom a te nagle jakby zrozumiały czym są otwarte drzwiczki ;D

Abi zdecydowanie woli badać dokładnie poznany teren (czyli szafkę obok klatki) a Lily biega jak szalona - wszędzie. Wzięta na ręce nadal się drze i odpycha, a Abi się nie drze ale nie odpycha. Cieszę się, że dziewczyny są chociaż trochę uchwytne na wybiegu ;D jutro pobiegają dłużej, dzisiaj już pora spać :D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

A Abi się drze, ale nie odpycha*. Pisanie z telefonu tutaj to mordęga ::)
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

Parę fotek z wczorajszego, godzinnego(!) wybiegu. Abi jest kozak w klatce, d... na wybiegu >:D, za to Lily była wszędzie. ;D

wszystko poza klatką to lawa!!! ;D :o
Obrazek

z półki leciało wszystko... a myślałam, że mam tam porządek ::)
Obrazek

"a jak się dostać na biurko?!" ::)
Obrazek
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: cane »

Porządek?! PHI, szczur ci pokaże co to jest porządek >:D
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

Dzisiaj było trochę lepiej, dziewczyny bardziej były zainteresowane łóżkiem... A i miałam pierwszą akcję wywabiania Lily z ciemnego kąta, bo uciekła mi z rąk i za nic nie chciała przyjść ::) coś tak czuję, że będzie niedotykalska, bo wręcz mnie ODPYCHA! Co ja jej będę, futerko mierzwić? WON! >:D

Abi za to zapulsowała raz na rękach, tak mi się przynajmniej wydawało, że to to... Bo pozgrzytała zębami a jej oczy dostały jakiegoś ataku ;D No ale oczywiście, jak najszybciej trzeba było dziewczę z rąk wypuścić. ::)

Za to w piątek jedziemy odebrać nową klatkę dla dziewczyn - taką, która będzie zajmowała miejsce u mamy w domu i gościła waćpanny raz na jakiś czas ;D Co oznacza również, że w piątek jedziemy na kilkudniową wycieczkę ;D już się nie mogę doczekać jak będą latały po prawie pustym pokoju gościnnym :D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: cane »

Niestety, radzę pogodzić się z faktem, że dziewczyny są niedotykalskie... Cóż, jak chcesz mieć miziaka to adoptuj do nich kastracika [to chyba najbardziej naleśnikowo-naręczna opcja] ;D . Nawet te moje "takie grzeczne, kochane i wspaniałe" przylatują tylko na szybkiego buziaka [albo "proszę mnie szybko pocieszyć, właśnie zrzuciłam sobie na łepek lampę... no, już wystarczy PAAAA"] ;D .

Swoją drogą jakich rozmiarów masz klatkę dla dziewczyn? Bo sprawia takie troszkę małe wrażenie na zdjęciach...
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

Też myślę o kastraciku, ale muszę się wstrzymać do sierpnia, bo się przeprowadzam z Wawy do Gdańska... A później ;D

Klatkę mam od Starszej Pani, ma wymiary wys. 65 x szer. 40 x dług. 70 [cm]. Według kalkulatorów styknie na 3 średnie szczury... Ale nie oszukujmy się, raczej nie skończę na tych dwóch panienkach więc pewnie i klatkę trzeba będzie kupić większą ;D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”