Szczurze YingYang

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
T4B00
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 22, 2015 7:57 pm

Szczurze YingYang

Post autor: T4B00 »

Pragnę wam przedstawić moje Tabuszkowe dwuszczurowe damskie stadko. ;)
Berserk- Berek, Beruś. Urodzony prawdopodobnie w marcu 2015. Standard Rex z białymi palcami u łapek. Nie wiem do jakiego znaczenia go przypisać bo nie ma plamki na brzuszku i nie ma białego czubka ogonka. Lubi spać w kuwecie... Chyba nie zaczaił do czego ona jest przeznaczona. ;D Lubi uciekać za kanapę, za klatkę, za kredens, ogółem lubi uciekać.
Obrazek

Garnek- Gary, Gienek. Urodzony jakoś w kwietniu 2014. Dumbo Standard Self z oczkami ruby. Alfa w stadku. Kremowa kluseczka do miziania, grzeczny fotomodel, łakomczuch, kochany synek mamusi.
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurze YingYang

Post autor: unipaks »

Ale słodziaki! :-* Wymiziać ode mnie proszę!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Lassemista
Posty: 87
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:34 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Lublin

Re: Szczurze YingYang

Post autor: Lassemista »

Ile piękna. :-* Wygłaszcz ich ode mnie!
Ze mną: Elmo, Hoban!
W krainie wiecznych łowów: Gloria, Tinwe, Nimloth, Embla, Diuna, Cudo, Definicja, Ynk, Tam Lin.
Emiliana
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2012 3:43 pm

Re: Szczurze YingYang

Post autor: Emiliana »

Urocze :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”