Szczurkowa nauka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ściurek
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 08, 2017 1:32 pm

Szczurkowa nauka

Post autor: Ściurek »

Cześć wszystkim. Większość osób pisze tu przygody ze swoimi ogonkami. Jak pisałam w dziale podaj łapę jestem na poziomie uszczurawiania rodzinki. Wydaje mi się, że jest poprawa. Nadal śmieją się z tego ale mniej i coraz częściej pytają o takie bardziej praktyczne rzeczy.Tak ze trzymajcie kciuki ^^
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurkowa nauka

Post autor: unipaks »

Trzymam! Sama byłam kiedyś na "nie" :D Pracuj nad rodzinką (tutaj jest w tematach tyle cudnych fotek ogonków, rozkosznych pieszczochów, rozczulających śpiochów i śmiesznych polegiwaczy ;) )
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Ściurek
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 08, 2017 1:32 pm

Re: Szczurkowa nauka

Post autor: Ściurek »

Ty czy twoja rodzinka byliście na nie? Na słodkie zdjęcia moja mama reaguje:
- Mordka całkiem przyjazna i oczka po prostu śliczne ale nie mogłabym spać wiedząc że pod tym samym dachem jest taki wstrętny ogon. :/
No ale nie poddaje się i pokazuje filmiki i zdjęcia jak często mogę ;) Zasypuje mamę także faktami o szczurkach. Są to głównie podstawowe informacje ale wykorzystuję swój talent sypania stoma faktami na sekundę więc jest pod wrażeniem że tak dużo wiem ( szczególnie że przy dużej ilości słów mogę niektóre informacje po pewnym czasie powtarzać i się nie zorientuje) ^^
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurkowa nauka

Post autor: IHime »

Mam nadzieję, że nauka tylu rzeczy o szczurkach przyniesie Ci sukces - rodzinka się zgodzi i będziesz mogła dobrze przygotowana przygarnąć ogony. :)
Awatar użytkownika
Ściurek
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 08, 2017 1:32 pm

Re: Szczurkowa nauka

Post autor: Ściurek »

Zwrot w akcji XD Okazało się że proroczo dobrałam temat szczurkowa nauka. Moi rodzice zgodzili się na ogonki^^!!!!!!!! Co prawda dali mi warunek że mam mieć lepsze wyniki w nauce z trzech przedmiotów, ale myślę że dam radę. Co prawda zawsze uważałam że takie,, przekupywanie" jest niezbyt dobre szczególnie jeśli chodzi o żywe zwierzę bo w końcu to odpowiedzialość, ale cóż. Trochę mnie akurat taka forma zgody zaskoczyła bo rodzice mnie nigdy w ten sposób do nauki nie zachęcali( w ogóle rzadko musieli mnie do nauki zachęcać raczej miałam dobre oceny).Uważali że ucze sie dla siebie nie dla ocen. A ze zwierzętami to zawsze uważali że to nie nagroda. Skąd taka zmania? Nie wiem. No ale coż. Trzymajcie kciuki bede pisać o postepach ;)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurkowa nauka

Post autor: unipaks »

No wspaniałe wieści, gratuluję! :D A nauka ważną jest tak czy owak i warto oceny podnieść ;)
Kciukam w takim razie bardzo mocno; wierzę, że ci się uda i wkrótce pod Waszym dachem zagoszczą jakieś fajne ogonki :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Ściurek
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 08, 2017 1:32 pm

Re: Szczurkowa nauka

Post autor: Ściurek »

A więc sukces :D Jak widać warto się starać i tak właśnie gdzieś we wrześniu pojawią się u mnie dwie samiczki ;) Tak się cieszę ;D Jeszcze nie wiem skąd adoptuję, ale na razie muszę się przygotować technicznie. Już nie mogę się doczekać :) :) :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurkowa nauka

Post autor: IHime »

Gratuluję! Jak tam przygotowania?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”