Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

no tak... w końcu zdecydowałam się na założenie tematu dla moich szkrabów :) a więc tak...
Pestka trafiła do mnie jesienią, dostałam ją od Goś :) jest ślicznym, około 7-miesięcznym kapturkiem :) niesamowity głupol, uwielbia się bawić, znaczyć teren (;)) i bić się z moją ręką... O jedzeniu nie wspomnę ;) no i niestety gryzie materiały... wszelakie ;)

Frytka - dostałam ją od Nezu jako prezent gwiazdkowy :) czarny self, ma chyba około 4 - 5 miesięcy. Trochę strachliwa, jednak uwielbia przesiadywać w rękawie i pod bluzą :) gustuje w kablach... :roll:

Klusia - na oko ma jakieś 5 - 6 tygodni... mały kapturek :) fajny, mały przytulasek :) wtulona w kark przesiedziała tam wczoraj ładnych parę godzin :) podróżowała ze mną pod kurtką :) mam ją właściwie z przyapdku... byłam wczoraj w zaprzyjaźnionym sklepie zanieść rybki na wymianę... i ją zobaczyłam :) ktoś zamówił ją ale przez dwa tygodnie nikt jej nie odebrał... i siedziała w transporterku na zapleczu, rozpieszczana przez moją znajomą :) była noszona, ugłaskiwana i się oswoiła :) wcale nie jest tchórzem, jedynie bardzo ciekawska :)

Obrazek
Obrazek
a oto i ona :) przepraszam za jakość, ale było robione telefonem...
reszta dziewuch w mojej galerii :)
Ostatnio zmieniony sob mar 25, 2006 2:08 pm przez Dona, łącznie zmieniany 1 raz.
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: ajlii »

gratuluję nowego członka stadka :))))
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

tylko... no właśnie... mam problem... bo mama nie pozwala mi jej zatrzymać :? i za chiny nie wiem co mam teraz zrobić... chować ją? trzymać w półce? ech... :( bo ja to jej nie powiedziałam że ją kupiłam... tylko że siostra koleżanki dostała na urodziny ale nie może jej zatrzymać i że miałam ją odnieść do sklepu...i nie wiem co mam teraz zrobić :| i tak udało mi się wcisnąć jej kit że zaniosę w poniedziałek bo dziś nie ma właścicieli i nie przyjmą... bo ja się dopiero za miesiąc przeprowadzam i stwierdziła że wtedy może się zastanowić... i tak sobie myślę... że mogłabym ją zanieść do sklepu tam skąd ją wzięłam, ale nie na sprzedanie, tylko żeby mi ją przetrzymali... ona jest młodziutka jeszcze... może byu się udało... co o tym myślicie? :|
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Krówka. »

a nie masz kogos kto by mogl Ci w domu przetrzymać? Ja bym nie chciala siedziec w sklepie w transporterku ( w wiekszej klatce tez), zostawac sama na noc...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

alternatywą jest jeszcze dom ojca, ale tam spędzałaby mniej czasu z człowiekiem niż w sklepie...
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Cathycash »

Dona, koniecznie trzeba znaleźć jakiegośznajomego, który przetrzyma ogona.
żegnam szanowne towarzystwo
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

no właśnie wiem... jeszcze będę nad tym myśleć... w każdym razie do poniedziałku będzie u mnie.

EDIT:
mama się zgodziła!!! :D Maleństwo zostaje u mnie :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: limba »

Dona -- Kluska :D imienniczka mojego potwora :D
BAAAAAAAAARDZO sie ciesze ze zostaje..... :D Ja mojej nie moge namowic na 3...ale jak w koncu ktos sie zglosi do mnie na nauke angielskiego to bede miala swoja kase i wtedy wezme 3 ogonka... :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Krówka. »

Dona no to super :D Gratuluje 8)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Gumcia »

Dona, no rewelka, a Klusia słodziusia :) GraTulKi
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

dziękujemy razem z małą :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

no właśnie... Frytka znowu zaczyna wymykać mi się spod kontroli :? próbowała przeżreć 2 razy kable chociaż ją odganiałam, tłucze się z Pestką, gryzie Kluskę... chyba nie da rady ich połączyć... co ona, dojrzewa, czy jak? najwyraźniej... bo teraz zrobiła się straszna...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

No to pomonologuję dalej ;)

z dziennika pokładowego:
Dziewuchy przestały się w końcu docierać. Mieszkają wszystkie razem. Kluska zaczęła się strasznie u dziewuch panoszyć ;) Problemów ze zdrowiem na razie nie ma żadnych. Ostatnio musiałam Pestkę i Kluskę wykąpać... Strasznie się wybrudziły... ;)
Na szczęście szczurki chowają się zdrowo... Oby tak dalej :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: lajla »

no no jak to milo slyszec takie rzeczy :lol:

zyczymyz Floydzkiem wsyztskego dobrzego
a klusia popsrtu przeeeeeeeeeslodka :lol:

cudownie jej sie zweza ten paseczek :lol:
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

Z dziennika pokładowego:
Kiedyś te bestie zabiję! Nie wiem która to, ale chyba kocha nadgryzać izolację w kablach... Co ciekawe, nie przegryza ich tylko odrywa malutki kawałek... Chyba próbuje która smaczniejsza ;) No ale nawet to wystarczyło żeby mnie nieźle prąd popieścił :evil: Świnie jedne dobrały się do kabelka z filtra... :? Więc jak na razie nie wypuszczam ich u siebie w pokoju, tylko zazwyczaj wynoszę gdzie indziej. No, ale da się żyć... ;) Za jakieś 2 tygodnie przeprowadzka, więc będę miała okazję pozabezpieczać dokładnie wszystkie kable... I laski będą mogły w końcu biegać cały dzień! :D Mam nadzieję, że nie zrujnują mi pokoju... :twisted:
Dzięki Nan jest w moim domu śliczna szynszylówka. Mogłam połączyć obie klaciorki, dzięki czemu uzyskałam całkiem niezły efekt... Po połączeniu ten dziwny twór ma wymiary mniej więcej 65/36/120cm :) Tylko jeszcze za bardzo nie mam koncepcji na urządzenie jej... Jak na razie dołożyłam sznurek, zamierzam zawiesić im jakiś rękaw albo rurkę... I nie wiem co jeszcze ;) Ma ktoś jakiś pomysł? Bo ja już nie mam... Liczę na Waszą inwencję! :D W sumie mogłabym im zawiesić jeszcze jakąś doniczkę w rogu klatki w ten sposób, żeby powstał taki... balkonik :D W tym tygodniu będę mieć więcej czasu więc zapewne zajmę się tym.
Z dziewczynami nie mam problemów, Kluska staje się coraz bardziej miła, Pestka i Frytka w sumie bez zmian, co nie znaczy że mam z nimi jakieś problemy... Bo nie mam ;) Niedawno Klucha i Pestka odbyły swoje pierwsze spacery po dworzu :) Fryci trochę się boję wziąć... Ale i bez tego jakoś wytrzyma... :) Razem z Kluską odwiedziłam moją znajomą ze sklepu... Tego samego skąd mam moją najmłodszą szczurzycę... Kasia bardzo się ucieszyła widząc małą i dziwiła się jak ona urosła :D Dostałam trochę smakołyków dla szczurzyc, Kluska wybiegała się pomiędzy przeróżnymi przysmakami, trochę podjadła, postraszyła klientów... :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”