Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: zalbi »

Taki Biruś jest piękny.. Zawsze jak widzę takie ogonki to przypomina mi się moje dziesięcio szczurowe stadko. Takie kochane.
Ale taka kolej rzeczy.. nikt nie jest wieczny.. =(

(...)

To tak jak z Emanem.. chociaz powiem szczerze, ze znalazłam na niego sposób. Totalnie bezsensowny i egoistyczny, ale jest. i pomogło.

Gdy Eman tak porządnie pogryzł Teo, wzięłam go do osobnej klatki. Na polu zrobiło sie ciepło, więc klatki wyniosłam na balkon. Gdy po jakims czasie przyszłam, by klatki zabrać, Eman aż na mnie fukał ze złości.
Mało wzruszona tym fukaniem i zła na Emana, że tak okaleczył mojego wacika, powiedziałam "A spij na polu draniu, jak taki jesteś. Może Ci się odechce." I zamknęłam za sobą drzwi na balkon, zabierając klatkę z Teo. Eman został sam z ze sobą i z nocą.
Rano poszłam po niego. Siedział skulony w wiaderku. Dopadły mnie wyrzuty sumienia, że co ja zrobiłam, że to przecież szczur i nie rozumie itd. Od razu wpuściłam go do dużej klatki.
Od tej pory Eman śpi z Joyem i z Teo, wtulony jak nigdy. Razem jedzą, brak walk, brak fukania. Chyba to na niego podziałało.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: Elly »

Jej... a to był taki cierpliwy i dzielny ciur.. i tak go strasznie lubiłam. Mojego Korka mi przypominał zawsze. Brak mi słów :(

[*] [*] [*] dla Birunia[/b]

Trzymaj się jakoś, Limba <przytul>
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: Agata »

Dopiero teraz przeczytałam...

Limbuś, cholerka, tak potwornie mi przykro. :( Trzymaj się jakoś, babo kochana.

Dla Birunia ['].
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: Oleczka »

jejku teraz weszlam do kafejki i tu zagladam i taka smutna wiadomosc :(

Bardzo mi przykro :(
trzymaj sie mocno <przytul>
dla kochanego szczuraska [*]

kurcze a jeszcze ponad tydzien temu tak dobrze wygladal :( ciesze sie ze udalo mi sie go zobaczyc byl slicznym szczursakiem
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: limba »

Smutno, smutno..

Do teho Haggisowi nie przestaje z lekka odbijac.
Mieszka osobno, spaceruje z chlopakami ale ich zaczepia i wczoraj pobil sie z Klapkiem :-\ , i wczoraj nawet sam wybral powrot do swojego tymczasowego wiezienia ;) Strasznie nerwowy i niedotykalski sie zrobil, nawet mam wrazenie ze ma napady jakiegos nerwowego drapania. ::)

Nic to dam mu jeszcze troche czasu, mam nadzieje ze sie opamieta, a jak nie to coz bedzie musial powiedziec baj baj jajka.

Z dobrych wiesci Klapek, Ufo i Bąbel spędzili noc z Teddym i Ciastkiem w nowej klatce. Co prawda na razie mieli w niej tylko jedna polke. Noc przebiegla w totalnym spokoju, takze chyba dzis nastapi przeprowadzka. Haggis bedzie musial poczekac.
Ciastek jest taka smieszna piszczalka ;D Jak tylko mu sie cos nie podoba to zaraz sie drze ;) Pieknie rosnie, i w ogole jest piekny... jak wszystkie moje szczury :D ;D >:D
Teddy jest slodki to bolu i straaaasznie ciekawski i ciapkowaty.

No i jeszcze dwie tymczasowiczki na koloniach czyli Oleczkowa Uma i Usia... strasznie fajne z nich babki. Siostry Ufa a cala trojka ma zupelnie inne charakterki. Ufo jest tak pomiedzy nimi dwoma.

Umka:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a1 ... 3c30a.html
Usia:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/235 ... 39219.html
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: Nina »

Gęba sama sie śmieje ;D
Dopiero teraz zauważyłam zdjęcia misiaczka kochanego zjadającego pilota ::) Jaki on jest cuuudowny :)
A Ufolcowe siostry cudne laski :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: limba »

Oj tak obrobil juz ze 3 przyciski ;) ale to w normie... :D
Osttanio niezlego stresa mi napedzil. Chlopaki chodzili... duzi po pokoju, mali na kanapie na ktorej zalegalam ja. Przysnelo mi sie ::) Po brutalnej pobudce przez Ciastka rozpoczely sie poszukiwania Teddusia... Oczywiscie jakos zlazl z kanapy i polazl do klatki chlopakow i tam sobie poszedl spac ::) Zorientowalam sie dopiero jak Bąbel bardzo sie zainteresowal kto spi "w jego lozeczku". Gnojek maly... ;) Z nowej duzej klatki tez oczywiscie wylazl za pierwszym razem. Bardzo ladnie i szybko zaprezentowal jak szczur potrafi przelazic przez prety ... biedny Ciasteczek tez chcial ale dupsko juz za duze troszke ;)

Fajna jest dzieciarnia :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: Olimpia »

Brakuje mi slow zeby go opisac, jak byl cudowny, cierpliwiy, kochany...
Ja wiem jaki był, bo wiem jaki ponad 2 lata był Gizmo i wiem, że brakuje słów, bo tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć... ;(

Limba, dopiero teraz przeczytałam... Tak strasznie mi przykro... :( Na pewno z Gizmem sobie teraz biegają, wszystko jest jak dawniej, jak wtedy, gdy ich razem wiozłam pksem... I na pewno obydwaj zaopiekują się każdym dzieciakiem, który trafi za TM. Tacy kochani wujkowie, cierpliwi do granic możliwości... :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: limba »

Dzieki bardzo Olimpia :)

Tak to byly wyjatkowe szczury, z wyjatkowymi charakterami.

El znowu sie rozgadal, tym razem jedzie na dwoch antybiotykach.
Haggis szaleje, atakuje chlopakow i dziewczyny przez kratki. W stosunku do mnie zrobil sie nerwowy.
Chyba jednak zdecyduje sie na kastracje.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: zalbi »

Dobrze, że Eman w stosunku do mnie nie jest agresywny.. nadal licze na to, ze mu jednak przejdzie.

Maluchy prześwietne.. Uma mi sie najbardziej podoba.. piekna jest.
Za to nie moge znaleźc tego zdjęcia z ogonkiem i pilotem :|


Mam nadzieje, że trzeci wujek o takim spokojnym i wspaniałym charakterze nie wybierze sie do reszty tak szybko..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
wuwuna
Posty: 154
Rejestracja: wt cze 17, 2008 2:56 pm

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: wuwuna »

limba przykro mi bardzo z powodu Twojego Imbirka

A ile waży Ufolec? ;)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: merch »

no a ja sie ogolnej aktualizacji domagam , co u maluchow teddiego i donciastka.

No i po raz kolejny a baby to co ... dyskrminacja czy jak , nie pamietam , kiedy w Twoim temacie bylo cos o babach o !
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: zalbi »

ja sie przyłączam do merchowego domagania się =D


fotki! fotki! fotki! fotki! (tłum_z_transparentami_i_napisami_FOTKI!!!)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: IVA »

Minęło już sporo czasu jak przeczytałam o Imbirku, a ja, chociaż nie dane mi było poznać go osobiście, to nie potrafię się pogodzić z jego odejściem. Z tego co o nim pisałaś, z tego jak przyjmował innych chłopców do stadka, widać że był tym najbardziej wyjątkowym z wyjątkowych.
Wiedziałam, że był chory ale przecież z chorym serduchem .... ech znowu ciężko cokolwiek napisać :(
Dla niezapomnianego Bira [*] [*] [*]

Maluchy niech zdrowo Ci rosną. Może wśród nich znowu znajdzie się jakiś, który będzie jak wujcio
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Imbirku [']... :'(((((

Post autor: Nakasha »

Właśnie, co słychać u Twoich ogoniastych :)? Już minął miesiąc... [*] dla Imbirka...
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”