Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Oleczka »

Gratuluje ciociu :)
pokaz fotki Eliota :) bardzo ciekawa jestem jak wyglada :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: odmienna »

Pchełka [*]
Klapuś, Klapunio, Klapauciuszku [*] (...ale rok, to w życiu szczurka kawał czasu)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Justka1 »

LOoool,Magda,serio oni ważą ponad 500g ? :o :o Toż to tylko Chochlik waży 550g,a reszta (łysi) do 500g.Jej,jak ja bym chciała zobaczyć chłopców :(.
U braciszków nie ma żadnych problemów z hormowami więc raczej im to nie grozi ;).
Chłopcy siedzą sami czy z jakimiś nieagresywnymi?I czy nie możesz rozważyć szybciej kastracji tych z problemami? :-\ Przecież inne przez to cierpią...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Telimenka »

Czyli jednym slowem masz samych nabuzowanych chlopaczkow :P
A zdjecia jakies beda kiedys ze tak nieskromnie spytam
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: limba »

Teli nie no... Bąbel, Ufo, Różowy (Cujo) i Caramel sa spokojnymi chłopcami.

Justka.. chłopcy mieszkają narazie we dwóch rozważam kilka opcji łaczenia ponieważ jest stadko z kastrowana samiczka Meszą i Eliotem. Myślę poważnie żeby zrobić stado Mesza, El, i chłopaki wyżej wymienieni, a reszta w zalezności jak będzie zachowywać po braku jajek. Tylko obawiam się ze mimo iz Mesz nie ma w środku nic z samiczki to mogą jednak ją troche męczyć .
Jeśli chodzi o kastrację to odwlekam z tego względu że ciągle mam nadzieję że im przejdzie :-\ U Teddiego dochodzi mi obawa o jego krzepliowość krwi bo walczyłam kiedyś z jego krwawiącym palcem prawie 2 godziny. A po ostatniej operacji Frotki, kiedy odeszła tydzien po, troche się boję. Ale niestety chyba ich to nie ominie.

Justka chłopcy sa śliczni i grzeczni (prawie) ;). Cujo jest zdecydowanie odważniejszy jak ja jestem w pobliżu :) Kawał szczurów z nich. Wagę podaję jaką pokazuje mi moja super kuchenna, która może się mylić, ale sa sporzy. Caramel czasem potwor zaczepia chlopakow, ostatnio ciagnal przez kraty ogon Haggisa ::) Na szczescie nawet nie bylo ryski.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: merch »

A o foteczki sie doprosimy?
Ile wazy Don Ciastek?
ja zapomnialam czy ciatus jest velveten czy standard.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Nina »

Jakby już Teddy głupek miał tracić jajka, to daj znać wcześniej. Będziemy wszystkie trzymać kciuki (siostry, mama i ciocia w stópkach, bo w rączkach nie ma jak) i schodzić na zawał ::) Włącznie z prababcią (moją mum ;) )
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: limba »

Tak, tak foteczki będą tylko nie mam jeszcze w nowym kompie programu do obrabiania.

Ciastkowski waży ok. 600... Jedyny moj szczur który jest kupa miesni. Niesamowita ma budowe, w reku czuc tylko zbita mase ciala i miesniory (Pudzian), i jest zdecydowanie najzwinniejszy ze wszystkich. i jakby budowe mial taka wydluzona. Tylko kurna jak tylko drzwiczki sie otworza to juz wylazi nafukany. Czubek maly, ale jak sasiad w palucha uzarl to dzielnie zniosl przemywanie lapki, potem byl tylko lekko obrazony ze jego dume podeptalam ;). Ale trzeba mu przyznac ze jest niesamowicie madrym i pojetnym smrodkiem :)
On velveten :)

Nina lubi cmoki w brzuszek. Ale osttanio znowu na mnie nafukal,ale to byla chyba odpowiedz na moj wywod ze nie wolno bic kolegow.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Justka1 »

Limba,jeżeli chodzi o krwotoki z paluchów,nie brała bym tego pod uwagę.U mnie często baby tracą pazury bądz są zarysowane przez inną babę z innego stada i także krwotoki trwają długo.Mimo mojego uciskania,przemywania,zostawienia,tak czy inaczej krwawią bardzo długo.To norma.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Nina »

Justka1 pisze:To norma.
Norma to to nie jest. Moim szczurom zwykle leci jakieś 10 minut. U 2 szczurów poza Teddym, z tej rodziny, wystąpiły bardzo długie krwotoki. W tym u Trishny - 2,5 godziny a krew momentami ciekła ciurkiem. Szczur był ledwo przytomny.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: limba »

Uch z dziabami w paluchy tez mam doswiadczenie, ale nigdy nie bylo tak jak u Teddiego, tym bardziej ze wiem ze w tej rodzince niestety wystepuje ten problem. U niego krew leciala praktycznie ciurkiem. Po sekundzie na opatrunku pojawiala sie ogromna plama krwi. Przez wszystkie lata ze szczurami, Teddy jest pierwszy u ktorego trwalo to tak dlugo, myslalam ze mu odmroze lapke od okladow z lodu. Stad tez moje wielkie obawy. Jedyny jak do tej pory z problemmai krzepliwosci byl Frycio (wyszlo przy operacji), ale nigdy tez nie krwawil jak Teddy.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Babli »

limba, wyprowadź mnie z błędu. Czy czasem, panowie Cujo i Caramel, 27.01 nie skończyli pół roku?
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Telimenka »

Ehh a to niegrzeczne smrody! :P. Dobrze ze masz niekonfliktowe chlopaki i ze chociaz Ciebie nie gryza chyba ze gryza.

Ucaluj gromade i kiedy fotki hmm?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Justka1 »

Babli,tak,chłopcy wczoraj mieli urodziny i szkoda,że nie ma żadnych fot :(.
I przy okazji ,wszystkiego najlepszego dla nich,co najmniej 4 lat życia .
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: Justka1 »

Czy ktoś wie co się dzieje z limbą? Czy ma ktoś z nią kontakt? Chciała bym dowiedzieć się co słychać u moich wnusiów ,bo limba od dawna nie odpowiada na moje maile i nie posiada telefonu.
Jeżeli ktoś z Was ma z nią kontakt ,pilnie proszę o podanie mi go na pw.Będę okropnie wdzięczna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”