Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Post autor: limba »

Jako iż mam nadzieję niedługo moja rodzina powiekszy się zastanawiam się nad imieniem dla nowego domownika ( Tak coby Mycha mogla mu juz po imieniu mówic zanim trafi do mnie  :D )
Czekam na propozycje bo ja z imionami mam zawsze ogromny problem i jestem mało kreatywna  :wink:
>>KLIK<< tu jest zdjęcie szczurka...dodam ze to 100% facet (jeszcze  :roll: )
(zdjęcie zapożyczone od Krówki mam nadzieję że się nie obrazi) :D

No to uwaga szukamy imienia nie dla pana szczura a dla PANI  :D



dodane...
Jako iż imię wybrane :D  Poświęce ten temat moim smrodkom.. bede tu takze wrzucac zdjatka coby można było podziwiać...
Zdjecia zaczna sie od str 3 :D
Ostatnio zmieniony pn gru 10, 2007 2:14 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Ewqa »

Według mnie pasuje do niego Mundek albo Florek, ewentualnie Nochal. A wogóle to jest sliczny :)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: sachma »

pieknosci :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P tez takiego chce :lol: hehe zakochalam sie :roll:

tez nie jestem kreatywna, wiec ci nie pomoge :wink:

ale powiem ze twoj nowy domownik jest piekny :)

... ale jaki szczurek nie jest piekny? :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Dzękuje w imieniu ściurka za docenienie jego urody :D ....Dziś juz na szczęście będzie u Mychy...a za 2 tyg u mnie....długa droga przed nim :wink:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Fam »

zdiecie niewyrazne ale to husky chyba, wiec moze YUK (Juk) jak pies huski z muminków :?:
moim zdaniem fajne imie

a swiladrogą, zeczywiscie slodki malec
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Yuk....bardzo ladne....pozbieram potem te fajne i zrobie ankiete :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Mycha »

Yuk jest śliczne :)
Może zamieńmy ten topic w prywatny temat tego szczurka i przesuńmy do Wszystkich zwierzaków, bo już wieczorem będą nowe zdjęcia i napiszę o nim coś więcej. Mam nadzieję, że okaże się być przyjazny :)
A ja go będę miała do 17 kwietnia :P
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Pewnie pewnie tylko ja jełop nie wiem jak to zrobić.....
admini help!!!
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Mycha »

A ja mam już szczura :P {szczura Limby tak właściwie- mój do 17.04 :wink: }

Ale o kastracji nie ma mowy /wyjaśnienie niżej... niżej/

W końcu wybłagałam tatę żeby mnie zawiózł a ja dzięki temu nie musiałam tłuc się autobusem. Namówiłam go też, żeby wziął drugie auto- szczurek musi mieć klimatyzację :lol:
Wałbrzych to taka "duża wieś" do której nawet wjerzdżając z dowolnej strony nie widać "zaczątków miasta". Nawet nie ma choryzontu- góry zasłaniają :wink: Tak się jeździ pod górkę i z górki... chodzenie po tym mieście musi być naprawdę męczące. Jeździliśmy tak i szukali adresu pacanka od szczura, ale nikt nie słyszał o takiej ulicy. Okazało się bowiem, że "sobiecin" czyli jakby osiedle to coś w rodzaju dołączenia do Wałbrzycha osobnej wsi... Ale po kopalni "Viktoria" dotarliśmy na miejsce /mieliśmy taką wskazówkę/. Znalazłam dom, zadzwoniłam nie do tych mieszkań co trzeba i ludzie trochę dziwnie na mnie patrzyli jak mówiłam, ze przybyłam "po szczura". Dom był ochydny- zresztą zrobiłam telefonem zdjęcia- melina do potęgi, dom obdrapany, tynk odpada, w sąsiedniej klatce siedzi jakiś piany gość... ale nie o tym chciałam pisać.
Kiedy już w końcu wiedziałam gdzie mam dzwonić i zadzwoniłam... z kolei nikt nie odpowiadał i nie schodził do mnie :? Normalnie miałam ochotę zabić pierwszą lepszą napotkaną osobę. Czekaliśmy z pół godziny. Pacan coś tam mówił, że będzie jego dziadek więc mój tato oczywiście wpadł na myśl, że może dziadek umarł {wybaczaczcie to poczucie humoru}. Wzięłam telefon i dzwonię do pacana i bez żadnego cześć ze wściekłością mówię mu co jest. Obiecał przyjechać za 1015115 minut.
Okazało się, że to pospolity, najzwyklejszy skejt w zwisach i czerwonej bluzie clinika ścięty prawie na łyso. Nie to żebym była nietolerancyjna :lol: Mycha ist very tolerancyjna :wink: W każdym razie coś tam pytałam go o wiek i inne dooperele /SZCZURA/. Fajne mają skrzynkę [myślałam, że buchnę]- kiedy otwiera się drzwi skrzynka odpada i trzyma się na zawiasach i trzeba ją włożyć spowrotem :lol: Nie szłam na górę. Zostałam w przedpokoju. Ziomek zszedł na dół z klatką. I na pierwszy rzut oka już coś widziałam 8) ale o tym później, później- to ma być BIG SUPRICE! Na koniec rzucił jeszcze bezczelnie: "a chce pani kupić ptasznika" odpowiedziałam, że nie [choć w sumie tak, ale nie od niego] "a węża" (bezczelny :evil: )! Podziękowałam wyszłam i siadłam w samochodzie. Tato po drodze wstąpił jeszcze do Obi po jakiś zawór a ja się integrowałam z małym. Ma urok rodzaju Ora potwora, ale Orvokki ten urok potrzebny jest do tego, żebym nie była na nią zła, a temu szczurkowi... do kochania, bo poza próbami zjedzenia mi telefonu nie broił nic. A jego uszy- przezabawne- operuje nimi we wszystkie strony conajmniej jak moja Dora :lol: Słodziak, kochany i przemiły. Spał mi na rękach.
Szczurcio jest śliczny- dawno nie miałam jaśniejącego husky w rękach. Jest wprawdzie trochę chudy i dwa razy kichnął, ale nie martwiłabym się o niego. Na pewno pokochasz maleństwo :)
W domu dałam meliski i vibovitu na wzmocnienie. Zostawiłam go na trochę samą. Ściółkę w mikro-klatce miała czystą, ale znalazłam w trocinach... nadgryzioną kostkę czekolady. Bóg wie czym ziomek ją karmił... Jest odrobinę słaby, ale na wieczór dostanie wysokoproteinowy deser i wafle z lecytynką to go wzmoni. Dam mu jeszcze Echnacee i postaram się wykombinować większą klateczkę, bo roznosi go energia a w małej klatce będzie się męczył.
Limbo- masz może telefon z możliwością odbierania mms-ów? Bo ja niestety nie mam kabelka usb i trudno będzie wrzucić...
A teraz niespodzianka o której już pisałam w sms-ie :)
Wystaw kolesiowi pozytywa na allegro, napisz tak: "pozdrawiam i dziękuję za śliczną samiczkę"
Ot cały sekret :jezor: :reindeer:
P.S. Wymyślcie jakieś imię bo nieswojo mówić mi "szczurze" :roll:
Ostatnio zmieniony wt kwie 05, 2005 3:50 pm przez Mycha, łącznie zmieniany 1 raz.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
enigma
Posty: 12
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 2:34 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: enigma »

Zack, jarzębinek, okruszek (c by draculinda), puszek (też od draculindy). ładniutki :)
..::Stworzonka, zwierzątka::...
Arnold - psiaczek (chłopak)
Jondy - patyczak
Joshua - szczurek
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Karolina »

no niezła przygoda ale najwazniejsze ze masz szczurka :D
jest naprawde super
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Dixi »

Jak dla mnie to imionko : Spike (fonetycznie: spajk). Nie wiem czemu, spojrzalam na ogonka i tak mi przyszlo na mysl.
Pozdrawiam,
Aguśka
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Mycha »

A czy ktoś do końca przeczytał mój post? :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Farandil »

Ja przeczytalem i mysle ze powinnas ja nazwas Poziomka :) od ziomka od ktorego ja kupilas :D. Ach ci NIEKTÓRZY(zaznaczam) skejci, znudzily sie zwierzatka wiec trzeba sie pozbyc i szczurka i ptasznika i weża :?
Ostatnio zmieniony wt kwie 05, 2005 4:23 pm przez Farandil, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
enigma
Posty: 12
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 2:34 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: enigma »

Mycha: niestety :P. Potem przeczytam, jak przestanę się martwić czy nie będę musiała oddać Brin :(
..::Stworzonka, zwierzątka::...
Arnold - psiaczek (chłopak)
Jondy - patyczak
Joshua - szczurek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”