<:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: jokada »

prze-pię-kne, cudowne ogony
rozpłaszczony Thorek słodki

na a chłopaki młode - :zakochany:
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Mimysia »

Cudne chłopaki :zakochany:
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: ESTI »

O boziuuuu :zakochany:
Toc to pieknosci, nie moge sie napatrzec na te buziaczki. :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

przeciez bylo juz dobrze... :sciana:

to na pewno zaczelo sie teraz, bo w ciagu dnia biegali, a on nawet spal mi dluzsza chwile na brzuchu... i nic... wszystko ok.
teraz dawalam im kolacje i uslyszalam, ze Bdulek znowu gada :sciana:

:wisielec:

EDIT
i na razie przestal... i tak do dr B. dostaniemy sie dopiero w poniedzialek... zobaczymy jak bedzie jutro :| boje sie... mysle o tym na co umarla jego mama... mysle o ostatnim rtg jego siostry... i boje sie :cry:
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: PALATINA »

LuLu,
Trzymam kciuki - Będzie dobrze! :przytul:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: soho »

:drap: bedzie dobrze musi byc 3mam kciuki :evil:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: limba »

Lulus bedzie dobrze ... :przytul:

Btw.. co sie do jasnej, dziadowskiej dzieje no :sciana2:
Jestem z wami.. trzymam kciuki..

BTW... ladne, nju hejry :D bardzo Ci twarzowo :hihi:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Nisia »

[quote="LuLu"]ze Bdulek znowu gada :sciana:
EDIT
i na razie przestal..[/quote]
To nie musi być choroba.

Btw., a jak jest teraz? Gadał od tego czasu?
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

nie. stale go nasluchuje i nie powtorzylo sie gadanie... byl tylko ten jeden raz (ale wystraszyl nas niezle)... a z wizyta u dr niestety musimy sie troche wstrzymac.

jak myslisz Nisia, co to moze byc?
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Nisia »

Wiesz Lulu, ja mam ostatnio fobię na punkcie suchego powietrza. Zauwazyłam , że małej mojej od tygodnia się pogorszyło. Zwaliłabym na te przeklęte upały. Wigotnośc powietrza jest rzędu 20% (na dworze), w piatek wedługo ICM było poniżej 10%. Nawet zdrowi ludzie przy tej wilgotności mają duszności, a co dopiero szczurek (gadanie-gulgotanie to podobno z reguły objaw płucny; opinia Kurskiego).

PS. Lulu, teraz upały a wizyta u weta to stres. Jesli nie ma Abdul innych objawów, a gadanie się nie powtarza to dałabym spokój malcowi. No, tylko wilgotność :) Mokra szmatka na klatkę.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

[quote="Nisia"]PS. Lulu, teraz upały a wizyta u weta to stres. Jesli nie ma Abdul innych objawów, a gadanie się nie powtarza to dałabym spokój malcowi. No, tylko wilgotność Mokra szmatka na klatkę.[/quote]

I tak w koncu zrobilam... od tego czasu Abdulek sie nie odezwal...

i troszke zmienie temat, bo zmieny u nas w meskim stadku :hihi:

maluchy zamieszkaly z reszta chlopakow :toothy7:
juz sa razem pare dni, wiec juz chyba moge mowic o tym bez strachu, ze zapesze.
ale ciagle sie nie moge nadziwic zachowaniu Torka.
Torek zawsze mial ambicje by rzadzic w stadzie, ale jak byl Hesusek to nie bylo mu to dane... i od razu po smierci H. ( :cry: ) i po powrocie do zdrowia Torka probowal chlopakow zdominowac. niestety okazalo sie, ze nie tylko Torek ma takie ambicje... kazdy z nich chcial rzadzic... troche dziwne, bo zawsze mieli ustalone... no i troche sie bili o wladze, ale nic nie odbiegalo od normy.
jako, ze nie ustalili tego to polaczylam ich z maluchami, zeby nie musieli ustalac po raz drugi.
Lenarda wszyscy zdominowali, jednak Lorenco sie nie dal - z nim sytuacja jest nie do konca jasna.

a co z Torkiem dziwnego? zaczal gwalcic Abdulka :roll: tak, wiem, ze to normalne, ale nigdy wczesniej tak nie robili... i tym bardziej mi jest dziwnie patrzec na takie zachowania.
Bdulek biedny nie wie jak sie bronic... o dziwo Torek nie pokazuje w zaden inny sposob Abdulkowi, ze chce rzadzic (nie podnosi w ten charatkterystyczny sposob pupy). z Cloudzikiem tez probowal, ale Cloudzik wie, ze po prostu nie nalezy sie do T. odwracac tylem :jezor2: dlatego o wladze walcza w tradycyjny sposob (czyli albo kto ma wyzej tylek, albo kto ma wyzej pyszczek).
w przerwach miedzy takimi zachowaniami spia wtuleni w siebie :zakochany:

a przed chwila przylapalam Totka na budowie gniazda pod szafa (musialam zainterweniowac poniewaz jako materialu budowlanego postanoil uzyc moich koszulek)... w zyciu nie robil takich rzeczy! a tu prosze jak sie zmienil :shock:
i to nie koniec... po paru minutach musialam wyrywac moje majtki z Bdulkowego pyszczka, ktory postanowil pomoc Torkowi w budowie :...:

no i maluchy nauczyly sie chodzic po szafkach i wchodzic na lozko... dosc dlugo ograniczaly swoj swiat poza klatka do mnie i do fotela... niedlugo pewnie zaczna schodzic na podloge i sie skonczy wzgledny spokoj :twisted:

no i fotki, na ktorych wszyscy chlopcy sa razem (czesc z nich juz pokazywalam w temacie o koszyku):
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i na deser fotka Cloudzika (ta wyjatkowo polecam zobaczyc w powiekszeniu by zobaczyc ten cudny jezyczek :jezor: )
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: ESTI »

Cudne, cudniaste, cudowniaste szczurasy i jak dobrze pojdzie to niedluge bede je miziac. :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

Esti, przepraszam Cie bardzo, ale co moze zle pojsc? ;)
jak nie przy tej okazji to i tak jestes zaproszona (niezaleznie od tego co panowie sobie wymysla ;) )... poznasz kolegow panow L. :hihi:
no i kolezanki oczywiscie (choc ta znajomosc dla panow L. wyglada troche inaczej niz z chlopakami :roll: )
ostatnio jak chlopaki biegaja to wystawiam panienki do przedpokoju... bo jak tylko ktos wlozy paluszek czy stope do ich klatki to moze sie zakonczyc krwawo... oczywiscie jak panienki biegaja to chlopcy patrza na nie z uwielbieniem i one moga im cala noge wlozyc do klatki a oni nic im nie zrobia tylko beda wachac :roll: romantyczne wariaty :hihi:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: ESTI »

[quote="LuLu"]Esti, przepraszam Cie bardzo, ale co moze zle pojsc? ;)
jak nie przy tej okazji to i tak jestes zaproszona (niezaleznie od tego co panowie sobie wymysla ;) )... poznasz kolegow panow L. :hihi: [/quote]
Bardzo mnie to cieszy. :D

A co do romantycznosci - no coz baby sa paskudy jedne i zazdroszcza panom L urody, dlatego sa takie krwiozercze. :jezor2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

Bejboch:
najpierw troche tak:
Obrazek

pozniej troche spania tak:
Obrazek

a w koncu dluzsza chwila siedzenia tak:
Obrazek


moja rozkoszna :zakochany:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”