<:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

<:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: Lulu »

postanowilam (wreszcie ;) ) zalozyc temat o naszym stadku :D

na poczatek wypadaloby wszystkich przedstawic. zaczne od dziewczynek.
na razie sa dwie: BeBe i Kruszyna. ta kapturkowa to BeBe. ale w sobote liczebnosc pan w naszym domu wzrosnie o jeden. pisze o slicznej Ciu-blue od krwiopijki.

choc nie widac pysiow, widac umaszczenie ;)
a tu sliczne pyszczki :D

a to Dante. Dante nie dogaduje sie z innymi szczurami, wiec musi mieszkac sam. niedawno go wykastrowalismy i mamy nadzieje, ze jak spadnie mu poziom hormonow to sytuacja sie zmieni.

swiecace oczko ;)
wyjatkowe znaczenie na glowce

i Cloude i Hesus. niedawno ich polaczylismy. kocham Hesusa za to, ze jest niesamowicie spokojny i lagodny w stosunku do Cloude'a.


Cloude to ten mniejszy
Hesus romansuje z BeBe, Kruszyna przy miseczce z woda
jak sie dobrze przyjrzec to widac jezyczek :P

:D
Ostatnio zmieniony śr wrz 05, 2007 8:35 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: ESTI »

Jeszcze raz (znowu) gratuluję ślicznego stadka...czuję, że to już pisałam...:lol: ;)

Sliczności.
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: krwiopij »

jakie cuuudne... maly cloude jest po prostu zniewalajacy... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: sopocianka »

Ładniutkie. Te dwie panienki są jakieś rudawe, czy tylko mi się tak wydaje?
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

Hesus jest rudawy (w sumie to nawet mozna powiedziec, ze rudy ;) ) . a obie panienki to agutki :D

[ Dodano: Czw Lip 21, 2005 6:17 am ]
mam nowe zdjecia :D (pozyczylismy aparat to szaleje ;) )

Hesus niedawno znalazl swoja nowa ulubiona pozycje do spania. pozycja zwisajaca ;) :
widok z przodu
widok z dolu

i czesc koleja szczurzych zalotow:
tym razem Kruszyna i Dante

Dante zostal pozbawiony jajeczek 2 tygodnie temu. wiem, ze to za wczesnie by spadl poziom hormonow, ale wydaje sie duzo spokojniejszy i lagodniejszy w stosunku do innych szczurow. jeszcze nie robilismy bezposredniego zapoznania, ale przez kratki nawet w stosunku do Hesusa jest milutki. wiec mam coraz wieksza nadzieje, ze niedlugo bedzie juz mogl mieszkac w towarzystwie. tylko jeszcze nie zdecydowalismy czy bedzie to towarzystwo panow czy pan ;)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: WildMoon »

Piekne szczuraski, LuLu! :D

Dodam cos odemnie, co pokaze, ze jest nowy post :) :wink:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Kana15
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 20, 2005 6:05 pm

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Kana15 »

Sliczniutkie szczurzątka choć wole myszki ale szczury tez lubie :) Sweett
ZwIeRzEtA :
Żółw Stepowy - Kubuś
Rybki - Różne
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

i zmiany. od piatku jest u nas na przechowanie Nikita Mady, a od soboty Ciu-blue od Krwiopija (ta druga juz na zawsze ;) ).
mielismy, je dzis laczyc z naszymi dziewczynami, ale tak dziwnie wyszlo, ze czas mielismy dopiero od 17, a ja wolalabym miec na to caly dzien. wiec laczenie przesunelismy na jutro rano.

jednak...

postanowilismy zapoznac ze soba Ciu-blue i Nikite. Nikitka jest caly czas przestraszona i boi sie sama wyjsc z klatki, wiec otworzylismy klatke i puscilismy obok Ciu-blue. i stalo sie cos dziwnego.
Nikita zaczela chwytac Ciu zebami, wiec przestraszona je rozdzielilam. jednak zobaczylam, ze ona wcale nie robi malej krzywdy. postanowilam dac im spokoj. i tak Nikita delikatnie chwytajac zebami Ciu wciagnela ja do klatki.

Obrazek

wciagnela ja do klatki i polozyla na hamaczku. pozniej sama wyszla zwiedzac co jest w swiecie-bez-krat, ale szybko wrocila do malej. Ciu w ogole sie nie boi, wiec caly czas zaczepiala Nikitke i lazila za nia, a ta ja iska co chwile. siedza razem w tubie i na hamaczku.
co o tym sadzicie?
my z Danielem wymyslilismy, ze Nikitka poczula sie jak mama Ciu-blue...
jezeli dalej bedzie tak pieknie to panny spedza ze soba noc...
a jutro z samego rana poznamy je z Kruszyna i BeBe i sprobujemy umiescic je w jednej klatce.
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Ewqa »

Fajna historia :) MIałam podobnie z Norką i Luną odrazu się polubiły.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: krwiopij »

:lol: dokldnie tak samo lilo zbierala dzieciaki, jak sie jej rozlazly za bardzo po okolicy... :lol: najwidoczniej nikita rzeczywiscie poczula sie mama... :P
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: ESTI »

Ale numer. :lol: ona ją targa jak dziecko-fajne zdjęcie. Jak wam się udało je zrobić, niezły refleks. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

ESTI, od poczatku zapoznawania ich czychalismy z aparatem, a samo targanie tez trwalo chwile, wiec wcale takie trudne to nie bylo ;)

maly Cloude strasznie podrywa Ciu-blue przez kratki. wygladaja tak przeslodko :drunken:
w ogole dzis byl wielki dzien Cloude'a, bo pierwszy raz zszedl na podloge :) pochodzil sobie chwile, pozwiedzal i wrocil na fotel. jestem taaaaka dumna :lol:

jedyne co mnie martwi to Krusza, ktora bardzo atakuje Nikitke i Ciu przez kratki. coraz bardziej sie boje tego jutrzejszego laczenia :?
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: ESTI »

[quote="LuLu"]jedyne co mnie martwi to Krusza, ktora bardzo atakuje Nikitke i Ciu przez kratki. coraz bardziej sie boje tego jutrzejszego laczenia[/quote]

Przez kraty to normalne zachowanie. Jak jutro wyszorujesz klatke, to najpierw wsadź maluchy, później Kruszę i tam powinno być już lepiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: krwiopij »

zgadzam sie z ESTI... ciocia mefisia i ciocia kidusia omal ze skorek nie wylazily, kiedy fukaly na lilo i dzieciaki przez kratki, a na biuru okazalo sie, ze sa bardzo sympatyczne i nie chca nikomu zrobic krzywdy... bedzie dobrze... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: knautia »

no tak..
moja matylda zachowuje sie jak mama w stosunku do klusi, która jest od niej 1,5 raza większa :lol:
niestety mamą silver nie poczuła się jeszcze, mała za bardzo ją chyba atakuje i mati nie wie o co chodzi :?
a może to ja nie wiem o co chodzi i za bardzo panikuję :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”