Moje kochane słonka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: limba »

No i coz tu mozna dodac...Piękne zdjecia..a mamusia z coreczka sciska za serducho...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Moje kochane słonka

Post autor: jagas »

Twoja Kruszynka wygląda identycznie jak moja Mizu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Moje kochane słonka

Post autor: jokada »

fajne scury :) - fajne fotki

(moja faworytka jest Marysia ;) - mam słabosc do tak umaszczonych ogoniastuch :D )
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje kochane słonka

Post autor: ESTI »

[quote="Zirrael"]>>> I ustawimy tego bezczelnego malucha<<< [/quote]

Tutaj to chyba nie ustawianie, ale rujeczka. :lol:

Piekne maluchy. :D
Obrazek
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Moje kochane słonka

Post autor: Anita »

O, tak, zdecydowanie rujeczka... głupia mina i położone uszy ;)
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

tia możliwe... Ale Moro codziennie robi taką minkę, kładzie uszy... i codziennie zaczepia wszystkie starsze ciury...
A mój mąż mnie zabije bo wzięłam na "przechowanie" kolejną.... >>> o tą<<<
Ostatnio zmieniony pt lis 11, 2005 1:58 pm przez Zirrael, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

Mąż wrócił do domu, zapoznał się ze szczurą... i się normalnie zakochał, odmówił oddania i ochrzcił ją Helvete jutro będą zdjęcia...
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje kochane słonka

Post autor: ESTI »

To w takim razie czekamy...na powiekszanie sie stada. :lol:
Obrazek
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Moje kochane słonka

Post autor: Krówka. »

Zirrael jesteś WIELKA! :D
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

Mam zaszczyt przedstawić wszystkim >>> HELVETE >> Ta piękna albinoska >> pozwoliłam im sie poznać >> i wszystkie razem siedziały w kąciku >> Kali <<< Zachowywały się tak przyzwoicie, że pozwoliłam im razem zamieszkać... Chwilowo jest cisza i spokój. Na początku Kali poprzepychała się z Moro a Helvete dała Kali po nosie w obronie domku, ale już po chwili wszystkie zgodnie poszły spać... Pewnie czeka mnie bezsenna noc jak się łobuziaki teraz wyśpią.
Nike już prawie nie kicha, za to kichać zaczęła Pasquda... Jutro chyba wybierzemy się do weta...
A za tydzień zaczynamy przeprowadzkę do nowego mieszkania...
p.s.

[quote="ESTI"]To w takim razie czekamy...na powiekszanie sie stada.[/quote]
Estuś, to już raczej koniec moich możliwości... I tak jeszcze przez jakiś tydzień moje panny będą się trochę gniotły, zanim nowa klatencja do mnie nie dotrze...
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Moje kochane słonka

Post autor: jokada »

no, ładnie - przyrost ilosci szczurzastych masz całkiem niezły ;)
:lol:
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

Nike jest już prawie dwa razy większa, apetyt ma, wcina wszystko co jej się podsunie. Kichanie zostało wytępione. Mała nadal jest słodką przytulanką, bieganie po pokoju jej zbytnio nie interesuje, zdecydowanie woli wleźć mi pod sweter i przytulić się do szyi. Wczoraj łaskawie zgodziła się obejrzeć moje łóżko... >>> odwiedziła kąt >> obróciła się >> i przydreptała do mnie <<<
Obrazek
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Moje kochane słonka

Post autor: Mimysia »

No super ogony!Ja pewnie tez bym miała takie stadko tylko moi rodzice skutecznie "ratują" mnie przed takim losem :P
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Moje kochane słonka

Post autor: sachma »

no jakbym mieszkalazmoim facetem to tezstadko by sie niebezpiecznie powiekszylo :) on nie potrafi mi odmowic :lol:
ale rodzica sa zbyt przerazeni na widok szczurka zeby sprowadzic do domu trzeciego, czwartego... dziesiatego :lol:

super stadko :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

No tośmy się przeprowadziły... Dzięki uprzejmości Esti, Limby81 i Farandila wszystkie 8 słonek przejechało wygodnie w piątek do nowego mieszkanka... Nie powiem, panny zestresowały się okrutnie... Przez dwa dni wszystkie kichały, prychały, "porfiryniły się" i demolowały klatki... Wczoraj pogodziły się widać z losem i wszystko wróciło do normy... Ganiają po nowym pokoju w siódemkę (i to zasługa nowego miejsca), Pasqud i Zuza zaakceptowały wszystkie młodsze panienki i tylko biedna Nike jest na razie samotna... Na szczęście grzybicę niedługo zwalczymy na dobre i wreszcie całe stado będzie mogło sobie razem biegać.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”