Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Heresy
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 13, 2004 10:21 pm
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Heresy »

fotki sa tyle ze ja mam problem z interenetem :( trawaja jakies prace konserwacyjne a ze ja pech chcial jestem podlaczona radiowo to w ogole tego netu nie ma :/ i podobniez mialy sie skonczyc przed weekendem wiec moze dzis mi sie uda pokazac conieco

A tak w ogole to dzis nawidzila mnie moja zmorka, o 1 w nocy :D
Poczylam ze cos mnie mizia i ociera sie o mnie. Pierwsze wrazenie ze jakis robal czy cos ale obudzilam sie patrze a tu Kropka :D. Zachodzilam w glowe gdzie ten szkrab wylazl przeciez wszstkie drzwiczki zamkniete, no a dziura po szufladzie strannie zaklejona. Pomyslalam sobie, ze poloze sie dalej spac i jak uslysze jakies odglosy, to zlapie ja na goracym uczynku. I wyobrazcie sobie ze sie udalo :) wyszlo na jaw, ze podnoszac w klatce na samej gorze z dna pieterko, odkrylam spora dziure w polaczeniu z druga klatka no i ta moja malpka przez to wylazila a jak pieterko obnizylam to dopiero byla zlosc :D i zgrzytanie zebow :P , az polazla na dol i ze zlosci zeczela obrzeierac karton ktorym zastawiona jest dziura od szuflady :P

Dzis sie upewnie czy jutro bedzie dr. Lewandowska i jade badac Misię boje sie ze ma to samo co Hesus czyli zapalenie pluc :(
Kończy się jedno zaczyna drugie, nie ma juz nic co by mnie cieszyło....
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Lulu »

[quote="Heresy"]boje sie ze ma to samo co Hesus czyli zapalenie pluc :([/quote]

boziu :-(
a co sie dzieje, ze tak podejrzewasz?
Heresy
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 13, 2004 10:21 pm
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Heresy »

[quote="LuLu"]a co sie dzieje, ze tak podejrzewasz?[/quote]

Kicha ciagle zezi jak stary traktor, juz kilka razy probowalam ja leczyc stosowalam jakas mucoze przepisana przez lekarza ale odstawilam gdy ta przyniosla troche polepszenie a potem wszstko wrocilo do normy. ostatnio zaczelo sie ja to nazywam malpkowaniem ale chodzi mi tu bardzj o dzwiek wydawany przy oddychaniu takie "ugh ugh" no i ciagle swity podczas oddychania, zrobila sie taka hmm "babulowata" i osowiala ciagle spi a jak schodzi ze schodkow to tak ostroznie i w ogole :sad3:

juz sie uwpenilam i jutro jade do dr. Lewandowskiej
Kończy się jedno zaczyna drugie, nie ma juz nic co by mnie cieszyło....
Heresy
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 13, 2004 10:21 pm
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Heresy »

fotki klatki jakos nijaka ale mozna sie dopatrzec :P

Klatka


narazie tylko jedno ujecie :P
w dodatku jakos niebardzo ale da sie zobaczyc :)
Ostatnio zmieniony pt lut 24, 2006 8:04 pm przez Heresy, łącznie zmieniany 1 raz.
Kończy się jedno zaczyna drugie, nie ma juz nic co by mnie cieszyło....
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: limba »

No kochana cuuuuuuuudo cud, miod, i musztarda :D Super klaciora. A jak sie szczurcia czuje?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Heresy
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 13, 2004 10:21 pm
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Heresy »

narazie dobrze, tylko sporo spi jutro ostateczny werdykt eh...
Kończy się jedno zaczyna drugie, nie ma juz nic co by mnie cieszyło....
Heresy
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 13, 2004 10:21 pm
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Heresy »

No i po wizycie daleko musialam jechac ale oplacilo sie Miska ma tylko katar ale jest druga strona medalu zwyrodniania w czesci ledzwiowej kregoslupa nie mozna nic powiedziec dokladniej bo to wczesne stadium ale zeby zrobic rtg musi byc zdrowa.Musze Miska troche odchudzic bo ma lekka nadwage i odciazyc kregoslup.

Po wyleczeniu kataru mam sie zastanwoic czy w ogole robic rtg straszliwe sie boje znieczulenia, boje sie ze ona juz sie nie obudzi i w ogole :(((

Kropka tez byla i ona to istny okaz szczurzego zdrowia. Dostalam pochwale za wspaniale zajmowanie sie szczurami, ze sa w doskonale kondycji a szczegolnie Misia chociaz ma lekka nadwage no i te problemy z kregoslupem i takie tam :oops:

za 2 tygodnie wszstko sie rozstrzygnie :sad3:
Kończy się jedno zaczyna drugie, nie ma juz nic co by mnie cieszyło....
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Lulu »

[quote="Heresy"]Po wyleczeniu kataru mam sie zastanwoic czy w ogole robic rtg straszliwe sie boje znieczulenia, boje sie ze ona juz sie nie obudzi i w ogole :((( [/quote]

a czemu zakladasz, ze znieczulenie bedzie potrzebne?

my robilismy kiedys rtg Osamie, teraz niedawno Hesuskowi i w obydwu przypadkach udalo sie je zrobic 'na zywca' ;) wiec moze Misi tez sie uda?
Heresy
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 13, 2004 10:21 pm
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Heresy »

Dr.Lewandowska powiedziala ze z kregoslupem to nie przejdzie ze pluca sa na tyle duze ze nie wielkie przesunieciach nie sa az tak widoczna a kregoslup jest maly i niemoze byc zadnych przesuniec no ale zobaczymy Miska jest taka spokojna moze uda sie zrobiec bez tego no nie wiem zobaczymy :(
Kończy się jedno zaczyna drugie, nie ma juz nic co by mnie cieszyło....
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Dixi »

Heresy - jeśli szczurek jest w dobrej kondycji, a Ty masz zaufanie do lekarza to nie ma się co martwić, że się nie wybudzi - zawsze można dać mniejszą dawkę narkozy, bo przecież to nie operacja a zwykłe prześwietlenie, które trwa sekundę :) Nie martw się....będzie dobrze! :przytul:
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: limba »

Heresy, przepraszam ze podwazam zdanie lekarza ale moj Kapunio mial robione zdjecie kregoslupa bez zadnego znieczulenia i wyszlo bardzo dobrze. Trezba wprawnego weta, ja robilam na Powstancow Slaskich.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Heresy
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 13, 2004 10:21 pm
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Heresy »

hmm nie wiem mysle ze byc moze sie obejdzie bez tego bo Misia jest dosc spokojnym szczurem a juz szcegolnie jak sie zmeczy pozadnie wiec moze zabardzo panikowalam :)
Kończy się jedno zaczyna drugie, nie ma juz nic co by mnie cieszyło....
Heresy
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 13, 2004 10:21 pm
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Heresy »

Dobra , stwierdzilam ze jesli przypomniala mi o tym Lulu bo ja osobiscie wiedzialm tylko kiedy ma polroku Kropka, zas o dokladnej dacie kiedy to Misia bedzie miec 1,5 roku wiem tak pobieznie . Gdy juz wiem kiedy co i jak to.....sprawie im dzis jakis mily prezent jeszcze nie wiem co ale napeno cos do jedzenia :)

Jutro ide do Bieleckiego z Misia trzymajcie kciuki bym nie wyszla zdruzgotana od weta. Jestem dobrej mysli ale i tak sie boje o tgeo mojego puhetego misia.

Ale to wszstko tylko dla tych ktotych rzeczywiscie inetersuje ten temat w wiekszosci dla rodziny owych dam. ;)

ps. Fryga od Bansh tez ma jutro urodzinki :) jak rodzinnie to rodzinnie :D
Ostatnio zmieniony czw mar 16, 2006 12:57 pm przez Heresy, łącznie zmieniany 1 raz.
Kończy się jedno zaczyna drugie, nie ma juz nic co by mnie cieszyło....
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: limba »

no to wszystkiego najlepsiejszego dla dziewczyn... Zdrowka oczywiscie jak najwiecej :occasion4:
Trzymamy kciuki za Misie...Bedzie dobrze :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Hereskowe stado - Nowy uszaty domownik

Post autor: Lulu »

oczywiscie wszystko najlepszego dla dziewczyn :zyczenia:
duzo zdrowia i dropsikow ;)

a kciuki caly czas trzymamy. bedzie dobrze :thumbleft:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”