Marokko and CO.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Marokko and CO.

Post autor: Nisia »

[quote="Asiek"]cosik przez te wyjazdy zagramaniczne coraz wicej szczurów zostaje na przechowaniu / szuka nowych domów[/quote]
Własnie. A przeciez przewieźć zwierzaka za garnicę to często mały problem. Trzeba tylko chcieć.
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Włąśnie Nisia.
Przyznam że nie będę płakać z tego powodu. Chłopaki są słodkie i przytulaśne. Jak zostaną wykastrowani może uda się je ładnie z moimi połączyć i będą sobie mieszkały razem.
Dla mnie to tez mniej problemów bo zostanie jedna klatka, a teraz mam klatek pod sam sufit :)

Umówiłam się na wizytę u Bieleckiego. Jedziemy z Maruniem. Pewnie zrobimy rtg.
Później dam znać co i jak.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: limba »

Madus chyba Ci tych lokatorow na stle to z Esti wykrakalysmy :hyhy:
Mam nadzieje ze Bielecki wymysli co zeby Maruniowi pomoc... Trzymam za chlopaka kciukasy...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Marokko and CO.

Post autor: Nisia »

[quote="limba81"]Mam nadzieje ze Bielecki wymysli co zeby Maruniowi pomoc[/quote]
No, jego metody leczenia są czasem zaskakujące. Ale jest dobry - w trudnych sprawach.
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

No byliśmy. Ale nie wiele załatwiliśmy. Pan dr wysłał nas na echo serca. Dopiero jak zobaczy, albo inaczej przeczyta opis to będzie wiedział co robić.
Obawiam się że Marunio ma to samo co Fredek - kardiomopatie roztrzeniową- choroba starych zwierząt. Czyli może dostanie lek na polepszenie pracy serca. Nic to jutro dzwonimy do lecznicy na SGGW i zapisujemy się do dr Garncarz.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

U dr Magdy chyba trzeba sie umawiać dzwoniąc na komórkę.
Masz jej nr?

A tak w ogóle, to macno trzymam kciuki za Marulka!
Dzielny z niego chłopak! Musi jeszcze sie troche postarać :thumbleft:
Czekamy na inf. - na dobre inf!
Ostatnio zmieniony czw wrz 28, 2006 7:35 pm przez PALATINA, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Tel mam. ale w tej chwili jest wyłączony.

A tu foteczki moich grubasków:
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=7324
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=7323
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=7322
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=7321
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=7320

Fajni co? Takie kochane kluski. Sit to pieszczoch, ale Ike mały cykor. Między chłopakami jest pół roku różnicy. Sit ma 2 latka, Ike 1,5. Sa z tych samych rodziców (podobno)
Ale jak się im przyjrzeć dokładnie to mordki mają identyczne.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Marokko and CO.

Post autor: Nisia »

[quote="Mada"]Dopiero jak zobaczy, albo inaczej przeczyta opis to będzie wiedział co robić. [/quote]
Będzie sam leczył??? Jak zrobiłam EKG Fatki i mu pokazałam to wygladał, jakby nie rozumiał tego, co widzi. I Polecił prowadzenie terapii kardiologowi.

Chyba lepiej na tym wyjdziecie, jak Bielecki będzie się zajmował ogólnym leczenie, a sprawami sercowymi kardiolog.
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

Jesli prawde głosi plotka, to dr MG wakacjuje sobie w ciepłym kraju 8) , Egipcie bodajże :roll:
Na szczęście tylko do środy (Na szczęście, bo mam pilną sprawę niecierpiącą zwłoki).
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Marokko and CO.

Post autor: Nisia »

[quote="PALATINA"]Jesli prawde głosi plotka, to dr MG wakacjuje sobie w ciepłym kraju[/quote]
No, ja gorąco polecam Bohdana Kurskiego z Elwetu. Tez kardiolog.
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Palatina dobrze to piszesz bo się zastanawiałam czemu nie mogę się dodzwonić :)
No ja też mam sprawę. Ciekawe czy w środę da się juz ją złapać bo najchętniej to w czwartek bym się umówiła na echo.
Zobaczymy.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

Mada,
Ona musi wrócić! :? Nie zostawiła mi i moim koleżankom zaświadczenia o odbyciu praktyk wakacyjnych (Ona jest kierownikiem kliniki. Nie mogę tego załatwic z nikim innym). Bez tego papierka nie moge przystąpic do zaliczenia praktyk, a czas dany nam na zaliczenie powoli sie kończy! Chciałysmy zaliczac to w pon lub wt, a tak musimy czekać na jej powrót.

Tak więc życze jej miłego wyjazdu, ale niech wraca już!!! ;)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Marunio... :(
Niech on sie nie wyglupia noo... jeszcze nie jego pora. Jakos zdaje mi sie, ze on jest od zawsze i bedzie na zawsze. :(
Trzymam kciuki za staruszka. :przytul:

Chlopaki sliczne.
A wlasnie musze sie wprosic na wymizianie. ;P
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Marokko and CO.

Post autor: merch »

Ta samcole kapturowe , a swoją drogą zwróciliście uwagę ,że samiczki mają inne pysie?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Esti zapraszam. Nawet dziś, jutro. Nie ma problemu. Chłopaki będą bardzo zadowolone :)

A swoją drogą to jeszcze muszę pomyśleć co powiedzieć mojemu Jarkowi, bo on i rodzinka nie wiedzą że chłopaki zostają :)
Jeszcze trochę potrzymam ich w niepewności. :khihi:
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”