Marokko and CO.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Esti, bo to jest szczurzy Cerber :khihi:

Tak sie cieszę że wszystko poszło jak należy. Bez walk, bez ran. Wydaje mi się że jednak cierpliwość w przypadku łączenia szczurasów jest najlepszym rozwiązaniem. Owszem duże znaczenie ma też charakter zwierzaków, ale jednak cierpliwość popłaca :)
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Marokko and CO.

Post autor: IVA »

Cierpliwość to jedno ale chyba jednak charakterki przeważyły.
Miałam takich chłopców, gdzie żadna cierpliwość nie pozwoliłaby na połaczenie ich.

Gratulacje dla Ciebie i wspaniałych chłopców :)
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Marulek został dziś zważony i... nareszcie coś ruszyło. :flex: Waży obecnie 678g a wcześniej było prawie 720g.
Bardzo się cieszę, do ideału brakuje nam jeszcze trochę, czyli ok 100g.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: limba »

No to swietnie ze waga ruszyla...w dol :jezor2: ;) Ja musze kupic wage kuchenna, chociaz nie licze na to ze mi krowy schudly, bo nawet Fresia ostatnio przytyla ale ona po chorobskach je za 3 szczury :drap: . Bedzie z niego laska jak sie patrzy :hihi:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Youpi, garyluje pozytywnych efektow diety. ;]
:zwariowal:
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

W piątek przeżyłam horror. Wchodzę do pokoju i słyszę że z klatki dochodzi gruchanie. :shock: Z przerażeniem zaglądnęłam, które to tak grucha. Fredzio.
Prawie umarłam.
Natychmiast zrobiłam inhalację, podałam różne witaminki.
To na całe szczęście nie było przeziębieniowe, tylko mały glut wciągnął nosem trochę pyłu ze żwirku i dlatego tak gruchał.

Tak się zmartwiłam jak usłyszałam jak on oddycha. On ma prawie 3 latka a taka choroba mogłaby go zabic. Normalnie kamień z serca...
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Marokko and CO.

Post autor: sopocianka »

Prawdziwe słodziaki! :)

Marokka (i Ciebie także) miałam przyjemność poznać w lipcu w Warszawie na platformie metra. Siedział w Twoim kapturze. Pamiętam...

Panowie są bez klejnotów? ...skoro mieszkają razem? To musi być miłe: trzymać razem takie koedukacyjne stadko :D
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Dziś odkryałam że mój kochany Fredziulek ma ranę na grzbiecie. Na 100% zlała go Greta. Marokko nie wykazuje żadnych negatywnych zachowań wobec staruszka, ale Greta ma go w poważaniu.
Dziś Fredziowi zafundowałam wygrzewanie kosteczek na ciepłym termoforze - jest bardzo zadowolony. Odpocznie sobie od tej małej wredoty.
NIe wiem dlaczego, ale nigdy żadna dziewczyna nie raniła mi tak chłopaków. Sama nie wiem co robić. Jeżeli się to bedzie powtarzać to trzeba będzie podjąc jakieś kroki - tylko jakie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to izolacja - ale nie mam serca ich rozdzielać. Ech te szczurasy...
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

A to paskudna Greta, jak ona moze :drap:
Moze przeprowadz z nia babska rozmowe?
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Esti ile razy można. Codziennie sobie rozmawiamy. Zawsze mnie słucha ale potem i tak robi swoje :D .
No cóż tak jest jej uroda.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Ludzie normalnie mogiła. zakochałam się w pięknym maluszku - aguti. Echh co ja mam zrobić. Jak go nikt nie weźmie to skończy jak jego rodzeństwo - w paszczy węża. Dziś będę urabiać mojego mężczyznę, ale dla malucha jak bym go oczywiście brała przydałaoby się towarzystwo. Kurcze ile to problemów.
Nie moge chodzic po zoologach bo zawsze spotkam jakiegoś biedaka.
Kurde no ;)
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Marokko and CO.

Post autor: IVA »

Mada między innymi tak kiedyś doszło do popwstania mojego ówcześnie sporego stadka. Teraz gdy kupuje jedzonko dla moich gryzaków to chodze do sklepów gdzie nie ma zwierząt.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: jokada »

[quote="Mada"]zakochałam się w pięknym maluszku - aguti. [/quote] na miłośc nie ma rady ;) he he
Ty to masz szczęscie do wynajdywania cudnych szczurasów :D
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Wczoraj chłopaki mieli zrobione rtg. Od pewnego czasu obserwowałam że jakoś inaczej oddychają. NO i Marokko - dieta obowiązkowa!!! a Fredziu niestety ale serduszko jest bardzo powiększone i dostaje jakiś paskudny lek na krążenie, ale podobno może go po nim głowa boleć - ale jeżeli ma to pomóc serduszku pompować krew to cóż to jest ból głowy.
A Greta, po pobycie u cioci Esti przybrała na wadze :jezor2: , dlatego również przechodzi na dietkę.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

A Greta, po pobycie u cioci Esti przybrała na wadze :jezor2: , dlatego również przechodzi na dietkę.
To potwarz. :jezor2:
Przeciez ona to chudzinka, mala i drobna kobitka - jestes niedobra. 8)

Co do Marokko, to jak najbardziej - dieta, ale reszta... no wiesz...phi.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”