Marokko and CO.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Trzymam kciuki caly czas i czekam na relacje. :przytul:
Obrazek
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

Mada,
Do kogo jedziecie na EKG?
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Do dr Garncarz. Ty ją znasz bo byłaś ze swoim szczurasem.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Marokko and CO.

Post autor: merch »

Tez trzymam kciuki , w koncu czarne kundle muszą być góra ;).
A nawiasem mówiąc to grecisko jest prześliczne , zreszta reszta też.


Czarne górą !
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Jesteśmy już po wizycie u weta.
Fredek ma kardiomiopatię rozstrzeniową - inaczej i najprościej ma nabytą chorobę serducha. Najprawdopodobniej związane jest to z jego wiekiem.
Poniżej umieszczam opis z badania:

"stosunek lewego przedsionka do aorty wysoki, świadczy o znacznym powiększeniu lewego przedsionka. Czynność skurczowa lewej komory wyraźnie osłabiona. Przepływ krwi przez aortę i tetnice płucną prawidłowy"

W efekcie Fredek nadal bedzie dostawał LOtensin oraz dodatkowo Furosemid.

Biedaczek, strasznie nie podobało mu sie badanie, Zrobiliścmu usg i bardzo go denerwowało to lekkie wibrowanie tego sprzętu. Ale ogólnie bardzo ładnie zniósł wszystko. Teraz staruszek odpoczywa.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

Sorki za OT, ale jak sie zachowywała dr Garncarz?
W jakim była nastroju???
Czy zachowywała sie normalnie?
Przepraszam, ale była dopiero drugi dzień w pracy po strasznej tagedii :cry: i my wszyscy na uczelni nie bardzo wiemy, jak sie zachować. Ja unikam jej jak ognia, bo serce mi sie kraja, gdy ją widzę i nawet nie wiem, czy wypada sie uśmiechnąc na dzień dobry. :|

PS - nie tylko byłam u niej ze szczurami (dwoma), ale to jest kardiolog mojej suczki.
Kochana osoba! Wszyskim bardzo ja polecam! Zna sie tez na okulistyce 8)

Mam nadzieje, że Fredzio poczuje sie dobrze i jego serducho jakos sie jeszcze dla niego postara - Serce mojej psicy bardzo sie dla niej stara! ;)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Mam nadzieje, ze leki beda go trzymaly jeszcze dlugo - bo nie pora na niego, o nie. :przytul:
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Chwilowo nic się nie zminia. Aby dosłownie określić stan Fredzia, chyba mogę użyć słowa "taki sobie". Jedyne co mnie cieszy to fakt iż Fredek nareszcie spokojnie zasypia, a nie siedzi i duma. To dopiero drugi dzień podawania leków, więc sprawa jeszcze się wyjaśnia.
Co mnie cieszy to fakt, iż Fredziula ma apetyt (zwłaszcza na Nutri Drink czekoladowy ;))
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Marokko and CO.

Post autor: Guślarka »

Hihihi :lol: "Nie zadzieraj nosa" mnie rozwaliło :haha: Fajniusie chłopaczki :D
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

Fajniusie, fajniusie? :lol:

Mada, wyjażdżasz na wakacje? :roll:
Może chcesz jeszcze "trochę" szczurków?
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Aniu, nie da rady. I tak mój mąż o mały włos mnie z chaty nie wywalił :)
Przykro mi. :?
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

Ja na razie nie mam żadnych planów wakacyjnych (pratkyki :? ), ale gdybym miała będę szukała kogoś znajomego, komu mogę klucze zostawić od swojego domu, by wpadł "podlać szczury" 2 x w tygodniu ;)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Z Fredziem bardzo źle. Nie wiem czy przeżyje tę noc. :-(
Siedzi na termoforze bo strasznie chłodny się zrobił. Lekarstwa dostał, nie wiem jak jeszcze mogę mu pomóc.
Jeżeli do jutra wytrzyma...nie wiem czy nie będę musiała podjąć poważnej decyzji. Nie chcę by się udusił. :sad2:
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: limba »

Nie Fredziu to jeszcze nie czas na Ciebie.. :cry:
Madus trzymajcie sie... a ja trzymam kciuki i wszystko co mozliwe...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”