UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! [wyłudzanie szczurów]

Ogłoszenia dotyczące oddania/sprzedaży/kupna zwierzaków (nie tylko szczurów).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: Izold »

Jeśli ktoś ma węża to chyba liczył się że jego wyżywienie będzie niestety kosztowne,a nie że obmyslił plan że będzie wyłudzał zwierzaki bo to za darmo i budżecik nie ucierpi, chociaż widać że tacy też się zdarzają...;/
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: merch »

Jka ma jednego weza to te 15 zloty na miesiac to zaden koszt , na parke szcurow tez tyle wydasz.

to chyba raczej taka gnidowata mentalnosc , jak mozna oszukac i miec za darmo to po co placic.

Odsetek gnid wsrod ludzi jest porazajacy i nie zalezy ani od pozycji spolecznej ani od zasobnosci portfela.

Gnida jest gnida i tyle ble
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: Licho »

merch pisze: Odsetek gnid wsrod ludzi jest porazajacy i nie zalezy ani od pozycji spolecznej ani od zasobnosci portfela.

Gnida jest gnida i tyle ble

Podpisuję się pod każdym słowem obiema rękami :-\
Obrazek
Awatar użytkownika
Cedrick
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 26, 2009 1:23 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: Cedrick »

to może ja coś napiszę, nie mam, co prawda, węży ale mam gekony (które prędzej zjadłby szczur niż one jego), w każdym razie - terrarysta to nie psychol, którego cieszy to że ginie szczur. Jego cieszy to, że zwierze, ktorym się opiekuje je i rośnie. trzeba się troche otworzyć na świat i popatrzeć na różne sprawy z innych perspektyw. siedzę na terrarium.com.pl od 4 lat i wiem, że ludzie podający żywy pokarm nie są tam mile widziani, każdy normalny człowiek wie, że wiąże się to ze strachem i cierpieniem pokarmu (że pozwolę sobie tak nazwać szczura/swinke morska/kurczaka/krolika/czy cokolwiek innego ;x) ale wiąże się także z ryzykiem dla węża - ktory także może zostać zaatakowany, bo przecież każdy wie po co szczurowi zęby i paznokcie. jest tam wiele tematów ''ku przestrodze'', ktore ludzie komentują raczej w negatywny sposob. poza tym - są tam także hodowcy nie tylko węży ale i egzotycznych gryzoni, czy mnówstwa innych zwierząt ktore trzymają poza terrariami. Sprowadzanie wszystkich terrarystów i w ogole jakiejkolwiek innej grupy ludzi do tego samego poziomu świadczy o bezmyślności i totalnym ograniczeniu (nie obrażając nikogo, bo nikogo stąd konkretnie na myśli nie mam).
Każdy ma swój rozum i nim powinen się kierować, zamiast przeczytać temat o jednym, no, niech będzie nawet kilkudziesięciu, przypadkach złego traktowania gryzoni przez osoby trzymające węże - trzeba sobie uświadomić że takich osób są setki tysięcy i każdy z nich jest indywidualnością kierującą się swoimi własnymi zasadami moralnymi i niekoniecznie będącą równie złą/dobrą co inny kolega po fachu.
no, to tyle, przepraszam za błędy, jest 3:56, ale nie mogłem się powstrzymać od napisania.
+zarówno szczur jak i gekony mieszkają w tym samym pokoju ale nigdy nie dopuszczę do ich spotkania, bo wiem jak moze się to skończyc - dla gekonow, w tym wypadku;)
pozdrowienia z gdyni, w ktorej własnie wschodzi słonce!:>
;)
Awatar użytkownika
arczi
Posty: 125
Rejestracja: wt lis 17, 2009 9:03 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: arczi »

po paczcie na to

CIACH

takim to bym łeb ukręcił za takie coś!!!

Filmik wycięty, niezgodny z regulaminem. / Babli
Zemną szczurki :
CH : Pikuś, Gucio, Tino, Hipcio, Diabeł, Edek, Szymon.
DZ : Sonia, Psotka .
Pies suczka : Bafi
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: Jessica »

ogladalam ten filmik i zaluje :( bo serce mi normalnie prawie pękło:( jeszcze te komentarze nie ktorych! az mi sie gotuje w środku jak widze takie cos. napisalam tam swoj komentarz ale do nie ktorych nic nie dociera:(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Vaco
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 21, 2010 9:06 am
Lokalizacja: Świnoujście/Kraków

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: Vaco »

Witam!
Dopiero od kilku dni, jestem zarejestrowana na tym forum. Pomyślałam, że jest to dobre miejsce, na poinformowanie o ogłoszeniu, które znalazłam przed chwilą na allegro:

http://allegro.pl/item897720535_sprzeda ... urami.html

Z góry przepraszam, jeżeli jest to nieodpowiednie miejsce, na coś takiego, ale jeszcze nie do końca orientuje się gdzie, co i jak :)
Myślę że szczurki mogą bardzo szybko trafić właśnie do terrarystów, z uwagi na niską cenę wyjściową licytacji. Zresztą "Dodatkowo mam do sprzedania dwa szczury na skarmienie" mówi samo za siebie. Poza tym jedna samica i młode? Raczej nie wygląda mi to na chów szczurków "z miłości". A maluchy wyglądają na naprawdę bardzo pocieszne :)
Obrazek
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: dusiaczek »

Też się na to wczoraj natknęłam. Ale niestety i tak nie można nic z tym zrobić, bo właściciel nie odda ich za darmo. A płacenie za nie spowoduje, że namnoży kolejnych, czyli zrobilibyśmy dokładnie to, czego by chciał - kupili je.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Vaco
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 21, 2010 9:06 am
Lokalizacja: Świnoujście/Kraków

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: Vaco »

W sumie fakt, ale mimo wszystko przykro się na coś takiego patrzy.
Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: klimejszyn »

ale daje od złotówki. może akurat nikt ich nie kupi, a wtedy można napisać i poprosić żeby oddał.. jezu takie śliczne ogonki... :-[
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: Paul_Julian »

On je sprzedaje razem z klatką . Mozna zapłacić 1 zł za klatkę i wziać ogony. Sprzedawcy klatkę trudniej zdobyć niż ogony.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Vaco
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 21, 2010 9:06 am
Lokalizacja: Świnoujście/Kraków

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: Vaco »

"Odbiór tylko osobisty" hm..ktoś jest z Łodzi?
Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: klimejszyn »

Paul_Julian pisze:On je sprzedaje razem z klatką . Mozna zapłacić 1 zł za klatkę i wziać ogony. Sprzedawcy klatkę trudniej zdobyć niż ogony.
właśnie też myślałam, żeby w ostatnim dniu aukcji, zaraz przed zakończeniem walnąć za 1 zł .
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: sssouzie »

Paul_Julian pisze: Mozna zapłacić 1 zł za klatkę i wziać ogony. Sprzedawcy klatkę trudniej zdobyć niż ogony.
chyba raczej zbyć klatkę? ale raczej wątpię, że odda za złotówkę, powie, ze nie przekroczyło ceny minimalnej..
tak,śliczne maluszki..a jak sie ładnie w rządku ustawiły..
...czyż nie dobija się koni...?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: UWAGA !! WAŻNE !! OSTRZEŻENIE !! ;( ;(

Post autor: klimejszyn »

no aukcja to aukcja, nie ma ustawionej ceny minimalnej.. w najgorszym wypadku można mu powiedzieć, że się ma węża czy coś i pilnie potrzebujemy szczurów do rozmnożenia. tak piękne maluszki, az łza w oku się kręci na myśl, że mogą pójść dla węża.. i jeszcze te 2 na skarmienie :-\
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zwierzaki”