[Warszawa] Hotelik Susełek dla gryzoni i królików

Ogłoszenia dotyczące oddania/sprzedaży/kupna zwierzaków (nie tylko szczurów).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] Hotelik Susełek dla gryzoni i królików

Post autor: susurrement »

Zwierzęta są obecne w moim życiu odkąd pamiętam. Już w dzieciństwie przyprowadzałam do domu świnki morskie, chomiki i namawiałam rodziców na psa. A 7 lat temu przyniosłam do domu pierwszego szczura. Potem zaczęłam o nich czytać, czytać i czytać..

Na czytaniu się oczywiście nie skończyło. Zaczęłam od wolontariatu w lecznicy, w której leczyłam swoje stado. Potem postanowiłam podjąć naukę na kierunku technika weterynarii, a następnie zaczęłam pracować w lecznicy. Lecznica pochłonęła mnie całkowicie. Asystowałam przy zabiegach, zajmowałam się zwierzakami w okresie okołooperacyjnym, wykonywałam wszelkie zadania technika takie jak pobieranie prób do badań laboratoryjnych czy zakładanie dojścia dożylnego. Uwielbiam pracować ze zwierzętami i przynosi mi to wiele satysfakcji. Zajmowałam się także tą bardziej teoretyczną stroną czyli współpracą z hurtowniami i dbaniem o to, aby niczego w lecznicy nie brakowało.
Z końcem czerwca 2015 roku przyszedł czas na zmiany i zakończyła się moja współpraca z przychodnią.

Jestem technikiem weterynarii z sześcioletnim doświadczeniem w pracy ze zwierzętami w warszawskich przychodniach weterynaryjnych. Ukończyłam kurs masażu psów i kotów.
We wrześniu 2015 ukończyłam studia na kierunku 'stosowana psychologia zwierząt', zakończone obroną pracy licencjackiej na temat zachowań agresywnych u szczurów dzikich.
W 2016 roku zdaję egzamin kończący kurs zoofizjoterapii małych zwierząt - psów i kotów.
Natomiast od października 2015 rozpoczęłam studia magisterskie na kierunku 'zarządzanie: psychologia w zarządzaniu' w trybie niestacjonarnym.


Zajmuję się w ramach hotelu zwierzakami, pod nieobecność ich właścicieli.
Opiekuję się także pacjentami po zabiegach chirurgicznych.
Małe ssaki najczęściej pomieszkują u mnie w domu, a większe takie jak psy czy koty - odwiedzam regularnie w domach ich właścicieli.
Na specjalne życzenie właściciela mogę dojeżdżać także do małych ssaków.

Jeśli wyjeżdżasz i nie masz z kim zostawić swojego pupila albo masz zwierzaka po zabiegu, którym nie możesz się zaopiekować - idealnie trafiłeś/aś :)
"Susełek" to mój hotelik dla gryzoni i królików.
Kontakt telefoniczny 601155887 lub e-mailowy pod adresem: hotelik.suselek@gmail.com

W domowej atmosferze i pod moim czujnym okiem Twój pupil spędza czas pod Twoją nieobecność, a Ty możesz spać spokojnie i wypocząć na urlopie.

FANPAGE na facebooku, zachęcam do odwiedzenia.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Hotelik Susełek dla gryzoni i królików

Post autor: susurrement »

zapraszam też na fanpage samego hoteliku - LINK :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zwierzaki”