zamykanie tematów

ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

zamykanie tematów

Post autor: ESTI »

[quote="PALATINA"]Choć szkoda, że np Asiek może temat swojego topiku do woli zmieniać w zależności od tego, co akurat u niej słychać, a ja nie mogę (bo przecież nie będę takim głupstwem zawracać głowy modom). :roll:[/quote]
Uzytkownicy zwracaja sie do mnie z taka prosba i od tego jestesmy, to nie jest zawracanie glupstwami, ale normalna rzecz, ktora sie zajmujemy. ;)

pomarańczowy jelcz, na razie nie jest to mozliwe.
Tak jak nie jest mozliwa zmiana nazw tematow przy braku mozliwosci edytowania swoich postwo - niestety, ale cos za cos.

Dlatego tez apeluje do Was Wszystkich, zebyscie nawet z kazdym drobiazgiem zwracali sie do modow i adminow - od tego jestesmy. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: Ania »

A ja bym uważała przy słowach "każdy drobiazg" bo o ile chodzi o sensowne tr4eści (zmiany tematów, o czym pisała PALATINA) o tyle może się trafić, że jakiś Użyszkodnik - jak na jednym z kilku for - wpisze sobie nicka z liczbą szczurków aktualnie u niego przebywających i co tydzień ta liczba będzie się zmieniać przez bite kilka miesięcy :khihi:

Tak więc - o ile chodzi o pewne aktualizacje, kasacje, edycję posta - o tyle róbta co chceta z nami, ile dusza zapragnie.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

zamykanie tematów

Post autor: ESTI »

Aniu, toc to oczywiste - o ewenementach wystajacych poza normy spoleczne nie wspominalam, bo mamy na nich swoje sposoby. Zwracala sie w moim poscie do osob inteligentnych, czyli wiekszosci uzytkownikow, ktorzy jak widac bali sie pisac na PW nawet z waznymi sprawami, w takich wlasnie sprawach ja sluze pomoca. 8)
Obrazek
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

zamykanie tematów

Post autor: Dona »

Jo tyż. Nu.
;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”