licznik postów

Lili_Marleen
Posty: 169
Rejestracja: pn lip 24, 2006 12:12 pm

licznik postów

Post autor: Lili_Marleen »

co prawda jest to dla mnie mało istotne, ale zastanawiałam się czemu mój licznik postów jest niesprawny czyli on mi ich w ogóle nie nalicza. Zarejestrowałam się dzisiaj , napisałam już ich parę a on ani drgnie :D Ostatnio nie miałam z tym problemów( rejestrowałam się po raz drugi pod tym samym nickiem co ostatnio, bo po dwóch tygodniach zniknął nagle mój profil - brak mnie było w bazie danych - :cry: , zresztą nie wiem czemu.
o - po tym poście się ruszył ;) zabawne :D mam 1 na liczniku zamiast 0
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

licznik postów

Post autor: Lulu »

ekhm, co do postow: >>klik<<
w skrocie:
[quote="@llchemic"]jeśli spojrzycie na swój licznik postów, zauważycie pewnie, ze kilka (set) mogło Wam zniknąc. Stało się tak dlatego, że naliczanie postów w tych tematach zostało zablokowane:

Podaj Łapę
Pogaduchy
Ankiety i konkursy
Książki i Linki
Wszystkie zwierzaki
Herbal Pets
TESTY
Zsyp [/quote]

co do koniecznosci ponownej rejestracji patrz ogloszenie (na gorze, pod logo forum).
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

licznik postów

Post autor: mataforgana »

a to dlatego, ze z pewnoscia piszesz caly czas w Roznosciach - takich jak np. pogaduchy itp - a tam po prostu posty NIE SA NALICZANE...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Lili_Marleen
Posty: 169
Rejestracja: pn lip 24, 2006 12:12 pm

licznik postów

Post autor: Lili_Marleen »

Fakt moje niedopatrzenie ale bardzo energicznie reaguję gdy nagle coś jest nie tak, ot choćby brak w bazie danych mojego profilu. może te ogłoszenie powinno być napisane czerwoną czcionką? Jednakże bardzo dziękuję za odpowiedź, faq całe przeczytałam :thumbleft: (niemniej ostatnio wszystkie posty mi naliczało niezależnie od tego gdzie były napisane)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

licznik postów

Post autor: mataforgana »

[quote="Lili_Marleen"](niemniej ostatnio wszystkie posty mi naliczało niezależnie od tego gdzie były napisane)[/quote]

tak, wiem, ja tez ostatnio mialam 1200 postow a nie 600 z hakiem ;)

posty byly naliczane dlatego ze na jakis czas forum dzialalo 'awaryjnie' w wersji przejsciowej - poniewaz trwaly prace na forum, wymuszone przeciazeniem na poprzednim skrypcie.
i w werskji przejsciowej dodaly sie wszystkie napisane posty. zas po powrocie na 'stare smieci' zostaly przywrocone wczesniejsze ustawienia, i znowu posty nie sa w niektorych dzialach naliczane.

a ty pewnie zarejestrowalas sie wlasnie kiedy byla ta wersja przjesciowa i dlatego nie ma cie w starej bazie danych...


ps.
@ll, mam nadzieje, ze nie napisalam glupot i mniej wiecej dobrze wytlumaczylam sprawe ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

licznik postów

Post autor: Marcin »

nic dodac, nic ujac :)
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Lili_Marleen
Posty: 169
Rejestracja: pn lip 24, 2006 12:12 pm

licznik postów

Post autor: Lili_Marleen »

Jeszcze raz dzięki za wyjaśnienie wszystkiego :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”