Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: 'Asia »

Witam

Codziennie jak wchodzę na forum, zanim ujrzę działy i tematy zawsze pojawia się następująca informacja:
"Twoje konto przekroczyło maksymalną ilo?ć nieprzeczytanych postów: 500 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 2 dni
Ilo?ć usuniętych nieczytanych postów: 20

Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.
W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu."

Z tym że nie mam ŻADNYCH nie przeczytanych postów... Ta informacja pojawia się praktycznie za każdym razem jak wchodzę na foum.
Jak jej się pozbyć??
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: ESTI »

[quote="aska4art"]Z tym że nie mam ŻADNYCH nie przeczytanych postów[/quote]
Na gorze, po prawej stronie nie ma zdanych nieprzeczytanych postow za kazdym razem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: Maugosia »

Też mam taki komunikat... ale myslę, że jest on spowodowany tym, ze ludzie dużo piszą i np. gdy wieczorem "wyzeruje" ilość postów to na drugi dzień wieczorem, mam już przekroczoną liczbę 500 nieprzeczytanych i mi część kasuje : ).
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: 'Asia »

[quote="ESTI"]Na gorze, po prawej stronie nie ma zdanych nieprzeczytanych postow za kazdym razem?[/quote]
Dokładnie tak
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: ESTI »

aska4art, jak wchodzisz na forum, to ile masz postow nieprzeczytanych?
Obrazek
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: 'Asia »

ESTI, jak wchodze na forum to zawsze pojawia sie ta informacja co wyzej wkleilam, tylko zmienia sie za kazdym razem liczta wmiejscu "Ilosc usunietych nieprzeczytanych postow". Natomiast zadne nieprzeczytane posty mi sie nie pokazuja i u gory po prawej stronie zawsze jest napisane "nie masz wiadomosci"... Czy moge cos zrobic zeby ta informacja mi sie nie pojawiala? A moze mam nieprzeczytane wiadomosci, tylko nie pokazuja mi sie? No bo na koncu jest napisane:
"Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.
W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu", ale nie mam zadnych tematow oznaczonych jako nieprzeczytane...
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: ESTI »

[quote="Maugos`"]Też mam taki komunikat... ale myslę, że jest on spowodowany tym, ze ludzie dużo piszą i np. gdy wieczorem "wyzeruje" ilość postów to na drugi dzień wieczorem, mam już przekroczoną liczbę 500 nieprzeczytanych i mi część kasuje : ).[/quote]
Mysle, ze jest tak jak pisze Maugos.
Jesli wchodzisz rzadko, to ilosc postow przekracza 500 i dlatego forum kasuje ich ilosc.
Innego wytlumaczenia nie widze, jednak zrobmy eksperyment.
Wejdz na forum i nacisnij opcje - oznacz wszystkie fora jako przeczytane, a nastepnie za jakas godzine wejdz na forum jeszcze raz i zobaczymy co sie stanie - na pewno pojawia sie jakies nowe posty, ale spewnoscia nie bedzie ich ponad 500. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: Ania »

Niech każda z Was spróbuje raz po wejściu nacisnąć na dole forum "odznacz wszystkie fora jako przeczytane" - tuż pod bannerami innycg stron.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: mazoq »

chyba wiem o co chodzi, aska4art, może po prostu mylisz nieprzeczytane posty z linkiem skrzynki priva? radzę, zrób "zrzut" ekranu tuż po wejściu na forum, szczególnie nagłówek (przycisk printscreen->otwóż painta->wklej->zapisz) i pokaż go tutaj.

edit: czy wasz panel wygląda w ten sposób po zalogowaniu?

klik!
Ostatnio zmieniony sob paź 07, 2006 5:20 pm przez mazoq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Dziwna informacja na temat nie przeczytanych postów

Post autor: 'Asia »

Bardzo przepraszam za zamieszanie... :ops: Rzeczywiscie mazoq, masz racje... [quote="Ania"]odznacz wszystkie fora jako przeczytane[/quote]
Już to zrobiłam. Jeszcze raz sorki! :oops: Proponuje usunac ten temat...
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”