/Wiek rozpłodowy

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
DIW
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 27, 2006 1:03 pm

/Wiek rozp?odowy

Post autor: DIW »

Witam. Mam pytanie. Jak długo osesek mysi (maluszek) dojżewa płuciowo, czyli ile czasu musi minąć żeby mogły się rozmnażać?? Najlepiej w dniach.
pozdro
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: an »

mase takich pytan juz bylo.polecam opcje "szukaj" :)

Szczury dojrzewajaplciowo wwieku 4-5tygodni i wtedy nalezy je bezwzglednie rozdzielic plciowo (np.rodzenstwo).
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Pituophis
Posty: 221
Rejestracja: pn lis 21, 2005 8:49 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: Pituophis »

3 miesiące dla samic myszy rasowych, dla mniejszych zwykłych laboratoryjnych 1-2 tygodnie mniej. Samice mogą zajść w ciąże wcześniej, nawet w wieku 35-40 dni, ale ani to dla nich bezpieczne, ani zdrowe.
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: KasiaGdańsk »

No pięknie już na następnym forum kolega się zarejestrował...
I to nie jest karmówka prawda? wcale....
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
DIW
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 27, 2006 1:03 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: DIW »

Nie to nie jest karmówk :sad3: , Po prostu martwi mnie wasze podejście. Już zamieściłem fotki mysz na poprzedmim forum i mam zamiar zamieścić nowe. A co do szczurów to tak z ciekawości, bo szczurów nie miałem!!!! :? I chciałem się dowiedzieć, na przyszłość!! :zlosc:
Ostatnio zmieniony sob gru 02, 2006 11:56 pm przez DIW, łącznie zmieniany 1 raz.
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: KasiaGdańsk »

A po co rozmnażasz? jedynie hodowle rasowych mają sens...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
DIW
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 27, 2006 1:03 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: DIW »

Ja chce rozmnożyć, bo chce żeby moje zwierzątka przeszły od narodzin, do dorosłości, dzieci, starości i śmierci, a ich dzieci przekazały ten łańcuch dalej.
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

/Wiek rozpłodowy

Post autor: Ewqa »

[quote="DIW"]Ja chce rozmnożyć, bo chce żeby moje zwierzątka przeszły od narodzin, do dorosłości, dzieci, starości i śmierci, a ich dzieci przekazały ten łańcuch dalej.[/quote]

Ciekawe jak pogodzisz wymagania co do wielkości klatki w kilkunastoma maluchami w każdym miocie?
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
DIW
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 27, 2006 1:03 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: DIW »

No prawdopodobnie oddam pare maluchów do sklepu za 50gr szt 8)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

/Wiek rozpłodowy

Post autor: Ewqa »

[quote="DIW"]za 50gr sz[/quote] = na karmę dla gada. I gdzie tu oglądanie jak dorastają?
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
DIW
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 27, 2006 1:03 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: DIW »

Proszę moderatorów o zamknięcie tego tematu. Już się dowiedziałem czego chcę, a temat zaczyna zbiegać z kursu.
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

/Wiek rozpłodowy

Post autor: L. »

żałosne.
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: KasiaGdańsk »

No żałosne, szczególnie przez tłumaczenie, zę nie na karmę. A jednak wyszło na moje i tyle....
Po co zamykać, jest jeszcze mnóstwo argumentów...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Kamyczek87
Posty: 34
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 3:17 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: Kamyczek87 »

Prawda w oczy kole... :?
Pituophis
Posty: 221
Rejestracja: pn lis 21, 2005 8:49 pm

/Wiek rozpłodowy

Post autor: Pituophis »

A do mnie właśnie dotarło, że pewien DIW wyleciał z forum terrarystycznego za pochwalenie się, że obcinał zęby żywym myszom :evil: Mam nadzieję, że to nie Ty...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”