Psy rasowe i kundelki.

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
justa:)
Posty: 45
Rejestracja: śr sie 15, 2007 7:28 pm

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: justa:) »

ja też mam psa, to kundel, którego łatwo sobie wyobrazic, wielkością sięga tułowiem do kolan jest cały czarny i tylko brzuszek i kawałek szyi ma białe, a pysk jak u dobermana, przygarnęłam go jak miał rok, był bezpański, teraz ma pięć lat i jest szybkim biegaczem jak na kundla.nie jest pewne ale weterynarz mówił, że całkiem prawdopodobne jest to, że ktoś skrzyżował suczkę kundla z dobermanem i wyszedł bardzo dziwny kundel czyli mój pies Dżeki. :)

poprawiłam literówki i dodałam przecinki, co uczyniło wypowiedź zrozumiałą. zanim wyślesz posta, przejrzyj go jeszcze raz, bo te literówki były straszne :) /yss mod.
Ostatnio zmieniony sob wrz 22, 2007 12:21 am przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ridicule
Posty: 42
Rejestracja: pt paź 05, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: ridicule »

Ja mam mieszańca Bordell Colie. Bardzo mądry ponoć i każdy myśli,że jest po tresurze.
No nie chcę się chwalić, ale naprawdę jest świetnie wyszkolony :D
Ma 6 lat i wabi się Dragon.
Fotografia, akwarystyka i szczurki :)
Obecnie Humbert, ale w pamięci pozostaną:
Hellmanns i Myśka [*]
Magda :)))
Posty: 104
Rejestracja: pt mar 23, 2007 8:02 pm
Lokalizacja: Tczew / okolice Trójmiasta

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Magda :))) »

Ja mam Yorkshire terriera, sunia, ma prawie 1,5roku. Kolor złoto-czarny. Moi rodzice mają jej matke, z którą nie chciało im się jeździć na wystawy (wielkie ambicje szlak trafił  ::)) no i teraz Bajka rodowodu nie ma, ale cóż. Jedyną 'wadą' tych psów jest to, że np podczas spaceru, obcych ludzi dosłownie zalizują itp a właściciela nie znają. W ogóle z nich dominatory. Wymagają ciągłej uwagi, Bajka też, pcha się na kolana jak tylko ma okazje i liże W zabawie też nie ma umiaru, duży plus jest taki że lubi być szczotkowana  ;D Szczekać to wcale nie szczeka (jak na psa rzystało)  ;) nie wiem dlaczego tak jest, ale nie narzekam :) Fajne psy, typowe 'kanapowce', zawsze wesołe i przymilaste, nie da się ich nie lubić  :)
Ze mną:
- york: Pyśka
-szczuras: Roki

Odeszły:
Fred, Maniek, Tofik, Szczypior, Dumbo
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Magamaga »

Mam 3-letniego owczarka niemieckiego. Jest niegłupi, ale trochę "cielakowaty".
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Mja »

Maksymilian obecnie:

Obrazek

Jako mała kluseczka: :P

Obrazek


Maksiński został kupiony za 2 złote przez moją matkę na targu od jakiegoś żula. Nie mogła się oprzeć. Najpewniej to jest po prostu kundelek, ale ostatnio szperałam w necie i doszłam do wniosku, że to może być hybryda (Labradinger). Teraz wygląda tak samo jak ten piesek na zdjęciu, nawet minka ta sama :P Straszna przytulanka i egoista, cały dzień chciałby być tylko głaskany, a jak się go olewa, to strzela fochami. Jego pozycje podczas spania są zabójcze... Czasem nawet dosłownie, bo na początku jak go tak zobaczyłam, to miałam stan przedzawałowy.

Obrazek

Te jego pozycje są bardziej zadziwiające z dnia na dzień. Króluje pokazywanie całemu światu swoich wielkich jajek :P
Ostatnio zmieniony pt paź 12, 2007 10:56 am przez Mja, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Magamaga »

Na ostatniej fotce jest ciemno, ciemno i widac tylko japonki :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Mortycja93 »

Moja mama prowadzi hodowlę Labradorów Goldenów i Dogów Niemieckich :) U mnie w domu mieszka 5 Labradorków 1 Goldiś i 1 Dożek :) Szaloona gromadka :D ;D
Ze mną : Nefri, Czarna
Po drugiej stronie : Mortycja [']
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Mja »

Magamaga pisze: Na ostatniej fotce jest ciemno, ciemno i widac tylko japonki :).
To rozjaśnij sobie monitor :P Zdjęcie jest ciemne, bo noc była, ale u mnie coś tam widać, trochę. ;) Rozjaśniłabym, ale nie jestem u siebie i nie mam czym...
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: s_s_s »

Pozwoliłam sobie wyjaśnić:
Obrazek

Śliczny piesek. Wycałuj ode mnie. ;)
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Magamaga »

Ojoj, jaki śliczny :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 02, 2006 5:52 pm

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Kali »

Moja bestia, Leonem zwana, z kolei jest osmiomiesiecznym malamutem z kocia osobowoscia ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jeśli człowiek w czasie snu trafiłby do raju
I dostałby kwiat w dowód, że jego dusza rzeczywiście tam była
I po przebudzeniu wciąż trzymałby ten kwiat w dłoni
...
To co dalej ?

_______________________________________

za Tęczowym Mostem: Frey | Hades | Ethian | Loki (Mika?)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

Kaaali, czy wszystkie Twoje zwierzaki muszą być takie cudowne??  ::) Piękne psisko, uwielbiam Malamuty, ale nie wyobrażam sobie trzymania takiego psiska w domu :P

Mjaryja, to małe, włochate robi miny jak moja Majka :P Czyli słooodkie  :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 02, 2006 5:52 pm

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Kali »

Czarna+: cudna ja to i zwierzaki cudne xD A w domu piesa wcale nie jest taka zla - istna kanapa przemieniajaca sie w przytulanke :) Co prawda my nie biegamy - Leos ma chora lapke, co jest czesciowym "ulatwieniem". No i ten ich wspanialy charakter... bo przeciez na zdjeciach tylko wyglada na niewinnego - nie dajcie sie zwiesc :P Potwor i tyle :D
Jeśli człowiek w czasie snu trafiłby do raju
I dostałby kwiat w dowód, że jego dusza rzeczywiście tam była
I po przebudzeniu wciąż trzymałby ten kwiat w dłoni
...
To co dalej ?

_______________________________________

za Tęczowym Mostem: Frey | Hades | Ethian | Loki (Mika?)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

Co do piesa to nie chodzi mi o temperament, zachowanie, wielkość itp. tylko o...zapach. Przychodził do mnie przez 6 lat Malamut kumpla mojego brata i po pół godzinie nie mogłam w domu wytrzymać  ::) A po kąpieli to już w ogóle można było paść  :P Nie wiem czy tak jest u każdego psa tej rasy, czy Ares capi wyjątkowo mocno ale mimo że uwielbiam tą rase, nie mogłabym mieć takie psiaka...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 02, 2006 5:52 pm

Odp: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Kali »

Leos jest, ze tak powiem "bezzapachowy". Byc moze dlatego ze nawet roku jeszcze nie ma. Ale fakt - mokre futro malamucie smierdzi przeokropnie :/
Jeśli człowiek w czasie snu trafiłby do raju
I dostałby kwiat w dowód, że jego dusza rzeczywiście tam była
I po przebudzeniu wciąż trzymałby ten kwiat w dłoni
...
To co dalej ?

_______________________________________

za Tęczowym Mostem: Frey | Hades | Ethian | Loki (Mika?)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”