Psy rasowe i kundelki.

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Afera »

A czy Bazyl jest psem rodowodowym posiadającym uprawnienia hodowlane? Poza tym 8 letni pies daje już mniejsze mioty i słabsze potomstwo, psów w tym wieku już się nie rozmnaża...
9 duszyczek za TM [*]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nakasha »

Nie popieramy rozmnażania psów bez rodowodu poza zarejestrowanymi hodowlami dla własnej zachcianki. Poza tym on jest już za stary na rozmnażanie.

Zamiast rozmnażać, lepiej adoptować psa w potrzebie.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: ^Yuuhi^ »

ty chcesz zeby on mial potomstwo czy zebys ty mial sweetasne szczeniaczki? uwierz ze on nie bedzie szczesliwszy jak bedzie mial szczeniaki,. powiedz po co mu to?
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Afera »

Zacznijmy od tego, że on nawet nie będzie wiedział, że ma szczeniaczki. Dla niego liczy się tylko sam akt krycia suki - nic więcej. Na tym jego misja się kończy.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: klauduska »

taaa już widzę jakiego ma rodowodowego.. tak samo jak i szczurzą hodowlę miał "na pewno" zarejestrowaną ::)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Afera »

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Afera w wieku 4 lat i Takuna MISTRZ w wieku 4 miesięcy.
9 duszyczek za TM [*]
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Flaumel »

Więcej więcej więcej zdjęć :)
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

Moje kundliszcze:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Trzy sieroty: jedno spod sklepu, drugie wyrzucone z samochodu, trzecie ze schroniska.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: spinka2430 »

a to moje pięknoty :D
Spinka moje słodkości uratowana przed utopieniem ma 5 lat
Obrazek Obrazek Obrazek

Salsa zabrana z psełdohodowli moje szczęście kochane ma 1,5 roku
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Bratka.a10 »

Śliczności! Piękności! :-* :-*

Tylko całować!
Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nakasha »

Ja się zachwycam haszczakami, robią prześwietne miny. :D :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Afera »

Dzięki Nakasha, nie raz jak szaleją rozbrajają mnie do łez. :) Zgrany z nich duet. :)
9 duszyczek za TM [*]
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: dusiaczek »

To i ja wrzucę zdjecia, a co :D

Moja Sunia wylizująca jogurt. Takich zdjeć mam gdzieś całą masę na dysku, filmikow też, ale teraz nie umiem znaleźć.
http://iv.pl/images/22464571511667100755.jpg


A to nasz kilkudniowy gość, szczeniak mimo wyglądu. Sara, ktorą Sunia znienawidziła juz po 5 minutach, bo się chciała bawić jej zabawkami, jeść z jej miski i zaczepiała ją, a Sunia zachowywała się jak sfochany gimnazjalista patrzący na nią w stylu "omg jak ona się poniża, co za dzieciak, ja pindolę" ^^ Niestety, mama zapowiedziała że moglaby u nas zostać jeśli bym nie była na studiach, a tak to tylko mieliśmy ja tydzien bo facet ktory wziął ją ze schroniska musiał sie jej nagle (po 2 dniach -.-) pozbyć, ale trafiła do dobrego domku na wsi gdzie biega po polach i goni kurczaki :D
http://iv.pl/images/61294872352666098915.jpg
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: spinka2430 »

BAJKA O PSIE
Pewnego razu Pan Bóg przechadzał się po Rajskim Ogrodzie.
Nagle zza krzaka wyszedł Diabeł:
- Słyszałem, że stworzyłeś człowieka... - zagadnął Szatan.
- Tak, już żyje na Ziemi. Może mieć partnera i dzieci, na razie uczy się rozpalać ogień i budować miejsce na nocleg, ale za tysiące lat będzie władcą całego globu.
- I co z tego - prychnął Diabeł - nawet za te tysiące lat i tak będzie SAMOTNY.
Zasępił się Pan Bóg, podrapał w długą, siwą brodę i powiedział:
- Więc stworzę mu przyjaciela! Wybiorę jedno ze zwierząt, które uczyniłem, aby go strzegło i było mu poddane, ale jednocześnie oddało mu całe swoje serce.
- To niemożliwe! - Diabeł się roześmiał i gdzieś przepadł.
Pan Bóg natomiast zwołał zwierzęta z każdego gatunku i wybrał PSA.
- Odtąd będziesz ogrzewał człowieka swoim ciepłem, uspokajał spojrzeniem, kochał z całego serca, nawet, kiedy on Cię znienawidzi.
- Dobrze - odparł dobry pies.
- Chociaż będziesz musiał znosić wszystkie upokorzenia, staniesz się też jego najlepszym przyjacielem. To bardzo zaszczytna rola. Niestety Twoje serce będzie musiało bić dwa razy szybciej i nie będziesz mógł żyć długo - najwyżej 15 - 20 lat.
- Ale powiedz mi, czy człowiek nie będzie cierpiał, gdy odejdę do Ciebie?
- Właśnie o to chodzi.
- Jak to? - zdumiał się pies.
- Będzie cierpiał i będzie wiele dni nieutulony w bólu. Ale to Ty nauczysz go odchodzenia i przemijania, Ty nauczysz go kochać i odchodząc zostawisz wielką miłość w jego sercu. Jesteś aniołem, którego powołałem, aby niósł radość i nadzieję, ale także uczył wiecznego prawa przemijania, aby ludzie wierzyli, że po ich życiu, jest życie TUTAJ. Kiedy to zrozumieją, nie będą płakać, bo będą wiedzieć, że spotkają Ciebie znów.
I w ten sposób Pies stał się aniołem, który przybrał skórę zwierzęcia i trafił na ziemię, aby uczyć Człowieka miłości, wierności i przyjaźni, ale także przemijania. Nauczyć, że jest TU i TERAZ, ale także TAM i POTEM..
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Afera »

Wrzucam filmiki z naszymi psiakami. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=fpQ6pQwZgVY - Jak każdy szanujący się ( :) ) husky Afera pracuje w zaprzęgu, na filmie fragment treningu bikejoringu - dyscypliny sportu zaprzęgowego polegającego na tym, że pies ciągnie kolarza (a kolaż też psu pomaga oczywiście).

http://www.youtube.com/watch?v=2X-VE1-ndG0 - Następnie Mistrz, czyli obalamy mity o tych złych uciekających i niesłuchających husky, które są gópie i na bakier z posłuszeństwem.

http://www.youtube.com/watch?v=kZQEHaptAt4 - Tutaj Mistrz i koty moich rodziców.

A teraz parę fotek:

Obrazek
Rodzice mojego Mistrza na ostatnich zawodach psich zaprzęgów w Witowie (oboje w pierwszej parze, z tyłu widać starszego brata)

Obrazek
W pierwszej parze moja Afera (czarna) z mamą Mistrza Toffi (czekoladowa) i z tyłu Tajga, a za nami zaprzęg malamutów z Klanu Wydry.

Obrazek
Trening na dwa zaprzęgi husky po 3 psy i jeden malamutów razy 6. :)
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”