sliczna dziewczynka... :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: krwiopij »

za mna kilka godzin powaznego zamartwiania sie... wczoraj wieczorem zauwazylam, ze moja pajeczyca lezy na pleckach na dywaniku z pajeczyny... wylinka, mysle sobie... zrosilam wiec terrarium mocniej woda i dalam jej spokoj... mija kilka godzin i nic - ani drgnie... mija noc - bez zmian... po poludniu wracam ze szkoly - nic... powinna poradzic sobie duzo wczesniej, zeby nie bylo zadnych komplikacji... nieudana wylinka to dla pajaka smierc...

Obrazek
tak wygladala przezd wylinka... zupelnie nieruchoma... sprawiala wrazenie martwej... ;)

Obrazek
spojrzcie tylko, jaki ma milutki aksamitny brzusio... :P

kiedy wychodziam na zajecia z angielskiego, pajaczka zaczela delikatnie poruszac odnozami... pojawila sie nadzieja na powodzenie...

Obrazek
po powrocie, znalazlam w terrarium dwa pajaki... ;) na szczescie udalo sie jej bez komplikacji zrzucic cala wylinke... :) lezala wycienczona, tak delikatna, ze kadne moje dotkniecie mogloby ja uszkodzic...

Obrazek
a tak wyglada sama wylinka... pajak, zeby moc rosnac, zrzuca cala wierzchnia czesc ciala... ;) lacznie z odnozami i klami... po prostu wysunela sie ze swojej starej skorki... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: jokada »

cos pieknego :D
pajęcze futerko :lol:
a co ile te gadzinki cos takiego przechodzą ?
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: IVA »

Natura jest bardzo fascynująca. Dobrze, że Twojej dziewczynce się udało :D
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: krwiopij »

czestotliwosc przechodzenia wylinek jest bardzo zroznicowana (zalezy zarowno od gatunku, jak i od donego osobnika i warunkow, w jakich jest trzymany)... mlode pajaczki przechodza je mniej wiecej co miesiac, a im starsze, tym dzieje sie to rzadziej... kilkunastoletnie pajeczyce liniaja raz na 2-3 lata... mnie powtorka z rozrywki czeka pewnie za pare miesiecy... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: olka »

Ale rewelacja!!! Pająki mnie fascynują, ale niestety panicznie się ich boję :shock: . Mam nadzieję, że będziesz częściej pisała o swojej dziewczynce - bo to naprawdę ciekawe.
pozdrawiam
Olka
KIRA ÂŁOBUZ

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Super popieram w całej rozciągłości !!!!!!!!!!! Moim zdaniem wszystko co zyje jest fascynujące.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: lajla »

ja tez was popieram ;)
a w ogole krwiopijka swietne zdjecia :)) i super pamiatka jesk bedziesz miala juz taka cala kolekcje to mozesz mi jedno przyslac :wink: schowam do gablotki i podpisze jaki to pajak pod spodem napisze jej imie i twoja ksywke :wink:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: krwiopij »

dziekujemy bardzo za komplementy! :D na razie moje malenstwo jest nie do poznania... kiedys moglam z nia robic, co tylko chcialam... teraz zrobila sie bardzo aktywna, a poza tym jest glodna jak wilk i, co za tym idzie, agresywna... nie mialam pojecia, ze ten potwoj jest taki szybki... ;) :) na szczescie mialam wystarczajacy refleks, zeby nie pozwolic sie ugryzc... :P

jak tylko wroci do mnie aparat, pochwale sie zdjeciami mojej dziewczynki z jej nowego terrarium... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: niemfa »

Pytanie: Co zrobilas z wiklinka? Pamiatka czy do kosza? :P
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: krwiopij »

pamiatka... :) niestety pa wyschnieciu zrobila sie baaardzo krucha i delikatna, a ze walala sie na moim biurku, to niestety troszke sie uszkodzila... :? ale niewazne - i tak jest ladna... :P
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: krwiopij »

wczoraj moja pajeczyca tak slicznie usiadla na bluszczu, ze musialam zrobic jej kilka fotek... :D oto dwie z nich:

Obrazek
tataj widac, ze ma nieco krotsze tylne odnoza... przypomne, ze to robota mefit the ptasznik slayer... ;)

Obrazek
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: lajla »

SLiczna masz ta pajeczyce ja tez kiedys chcialam namowic tate na pajaka tzn snulam takie plany nawet zaczelam szukac jakis... ;)
ladne zrobilas zdjecia fajnie wyglada twoj pajak polaczony z zielenia :wink: :D
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: niemfa »

Wiesz co ....? Normalnie jak patrze na tego pajaczka, to tez mam ochote sobie takie sprawic!! Tylko ze pewnie , jak go przyniose do domu .. i potem gdzies pojde, to juz mnei do domu nie wpuszcza :D

a co do pajaka i bluszcza fotki jak najbardziej sa bajeranckie :)
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: krwiopij »

jak juz chyba wszyscy wiedza, moja sliczna grammostola rosea odeszla do krainy wiecznych lowow... pochowalam ja na dzialce, tuz obok Skavena i Malego Diego...

ale smutno mi bylo bez pajaka... zdaje sie, ze opieka nad ptasznikiem uzaleznia... ;) kupilam nowa dziewczynke... to grammostola pulchra... jest jeszcze malutka, dopiero po siodmej wylince... w przyszlosci bedzie wieksza od mojej starej pajeczycy... bedzie tez piekna - cala lsniaca, aksamitna i idealnie czarna... :) teraz nie jest moze idealem urody, ale i tak ja uwielbiam... :P

Obrazek
Obrazek
na odwolku widac jasniejsze, lyse plamy... to dlatego, ze przyszla do mnie poczta (to zupelnie bezpieczny sposob na przesylke tak mlodego pajaka) i biedaczka ze zdenerwowania wyczesala sobie wloski... po wylince znow bedzie sliczna i wlochata... :)

hoduje tez swierszcze... wcale nie na obiad dla pajaka... zaden z nich zywy do jej terrarium nie trafi... poczekam, az pozagryzaja sie nawzajem... :? taka swierszczowa natura... poki co jednak staram sie zapewnic im jak najlepsze warunki... urzadzilam im terrarium w stylu lesnym... ;) najwyrazniej bardzo mi sie podoba, bo juz wykopaly sobie norki i wylaza w ciagu dnia pogrzac sie na slonku... :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

sliczna dziewczynka... :)

Post autor: Mycha »

Śliczna :)
Ja kiedyś miałam cykady. A tak, dla przyjemności.
W przyszłości też sprawię sobie pajączka :wink:
Ciekawy wystrój terarium- prawdziwy gąszcz :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”