Nutrie

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Nutrie

Post autor: Nakasha »

Ostrzega, a gryzie jak jest już naprawdę wkurzona.

Ale trzeba pamiętać, że to jest nutria od małego odchowana przez człowieka. Jeśli kupiłoby się nawet małą nutrię od właściciela fermy, to jej oswajanie zaczynałoby się od 0. ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Nutrie

Post autor: Nakasha »

Okazało się, że Achaja to jest facet! :o Wczoraj na wieczornym wybiegu próbował kopulować z moją ręką ::)

Kupiłam nutrii nowe zabawki - gryzadełko z kawałkami drewna i sznurkami, piłeczkę na sznurku, piórka na elastycznej gumce, itp. Nuter świetnie się nimi bawił - zupełnie jak mała fretka. ;) Skakał, gonił zabawki, gryzł, przewracał, nosił w zębach, itp. Rozochocił się i nagle zauważyłam, że wykonuje dziwne ruchy przy włochatym gryzadełku; myślałam, że może coś się "jej" stało i wzięłam nutrię na ręce... A ona zaczęła kopulować z moim ramieniem. ::)

Zbyszek mi nutrię przytrzymał i niestety, ma penis a nie pochwę. :P W związku z tym będę musiała go wykastrować, bo nie mogę mieć u siebie niekastrowanych samców żadnego gatunku "futerkowego". :( Boję się zabiegu.... będę Was prosić o kciuki.... Wcześniej nie zauważyłam, bo nutrie nie mają jajek na wierzchu, a Achaj nie lubi być brany na ręce i wywracany do góry brzuchem - poza tym nawet nie wpadło mi do łowy aby sprawdzić płeć, byłam przekonana, że to samica.....


Chciałam Wam wrzucić fotki Achaja jak się bawi - ale zdjęcia nie oddają tej dynamiki. ;) Achaj skacze, biega, poluje, podskakuje do góry i obraca się w locie, pomrukuje, gryzie... dostał 3 zabawki, a radochę z tego ma niesłychaną :D poprzednie miał domowej roboty i nietrwałe, a te można gryźć, zagryzać i maltretować i się nie psują. :P Nuter jest naprawdę wniebowzięty. :D Zachęcam do przeglądania zdjęć w powiększeniu, bo jego miny i pozy są bezcenne. O0


Achaj podczas zabawy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Polowanie na łyżkę:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dumny nuter - udało mu się zabrać mi łyżeczkę :D

Obrazek


Nuter gryzie sznureczek i pokazuje brzuszek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Mordowanie piłeczki:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Nuter prezentuje zębiszcza:

Obrazek


Achaj się myje:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A na koniec nuter padł nieprzytomny :DD

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Moje ulubione:

Obrazek

Mizianie bródki - Achaj robi postępy w oswajaniu się i zaufaniu każdego dnia. :) Obserwowanie tego jest cudowne :)

Obrazek


Nie spodziewałam się, że nutrie to takie kontaktowe, wesołe i inteligentne zwierzaki ;D Mam wrażenie, że mieszkamy z połączeniem świnki morskiej i szczura z wyglądu, a z zachowania psa i fretki :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Nutrie

Post autor: Babli »

Nakasha, masz nieziemskie stworzonko wręcz! Miny strzela wyborne :)

Nie powiem jaka modyfikacja imienia mi się nasunęła..
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nutrie

Post autor: alken »

Babli pisze: Nie powiem jaka modyfikacja imienia mi się nasunęła..
nie tylko Tobie, w zasadzie to chyba wszystkim ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
con3x
Posty: 210
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:48 pm

Re: Nutrie

Post autor: con3x »

mi nie :P ...noooo dobra, ale dopiero jak przeczytałem Wasze posty :P
bless ya.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nutrie

Post autor: unipaks »

Nakasha pisze:Okazało się, że Achaja to jest facet! :o
U nas też Gusia pokazowo obwieściła to wszem i wobec w pokoju pełnym ludzkich pań :D ; zaskoczenie było spore... ::)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”