Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Post autor: tamiska »

Jestem w trackie realizowania projektu obejmującego założenie internetowego sklepu specjalizującego się głownie w holistycznych i ekologicznych suchych karmach dla psów i kotów oraz w dodatkach i suplementach do B.A.R.Fu

Na razie sklep będzie działał tylko na terenie Wrocławia i będziemy dowozić karmy do domu oraz będzie możliwość kupna konkretnej karmy czy suplementu (np. mniej popularnego) na zamówienie. Ceny będą na prawdę konkurencyjne. Będzie istniała także możliwość zamawiania karm przez e-mail, sms i telefonicznie (wiem, że nie wszyscy korzystają intensywnie z internetu).

Jeśli wszystko się uda będziemy także prowadzić sprzedaż w całej Polsce.

Nawiązałam liczne kontakty z firmami zajmującymi się produkcją karm z wyższej półki i niektórych z nich będziemy jedynym dystrybutorem w regionie.

Głównie chcę się skupić na karmach typu Nutra Gold Holistic, Taste of the wild, Pronature holistic, ANF, Trovet, Whitewolf, The Blue Buffalo, Koebers, Bozita, Acana, Orjen i być może w przyszłości Chicken Soup.

Z biegiem czasu mam nadzieje rozszerzać asortyment o nowe wysokiej jakości produkty i dodatki takie jak np. specjalistyczne diety żywieniowe (również weterynaryjne) oraz karmy specjalnego przeznaczenia.

Nie zabraknie także zwykłych karm bytowych.

Celem firmy jest dostarczenie klientowi karm o najwyższej jakości bez uzupełniaczy za przystępną cenę.

Chcemy także ułatwić ludziom stosującym B.A.R.F dostarczenie pupilom wszystkiego, co niezbędne do ich prawidłowego rozwoju i zdrowia.

Jako Biotechnolog żywności doskonale wiem jak ważny jest odpowiedni dobór składników żywieniowych w codziennej diecie dla dobrego samopoczucia i zdrowia zwierzęcia.

Przewidujemy także w przyszłości rabaty przy większych zamówieniach, darmowe próbki oraz specjalny program dla hodowców.

W związku z tym przedsięwzięciem chcemy aby to główni zainteresowani- właściciele- dostarczyli nam wskazówek i opowiedzieli o potrzebach swoich pupili, o ich upodobaniach żywieniowych.

Chcemy wiedzieć czego oczekują potencjalni klienci, czego im brakuje, aby móc sprostać ich wszelkim wymaganiom. Każdego klienta będziemy traktować indywidualnie, wiedząc także jako właściciele jak ciężko otrzymać jest fachową pomoc, poradę i jak ciężko jest uzyskać dostęp do wielu karm.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie.
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Post autor: tamiska »

podnoszę
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Post autor: IHime »

Pozostaje tylko pogratulować koleżance po fachu fajnego pomysłu na biznes i życzyć samych sukcesów! :D
Macie jakąś stronę www, katalog czy coś podobnego, żeby można było przejrzeć asortyment?
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Post autor: kulek »

Ja pewnie byłabym zainteresowana karmami Koebers, ale to tylko wtedy kiedy rozkręcicie biznes i będzie możliwość zakupu nie tylko we Wrocławiu :)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Post autor: tamiska »

Jeszcze nie mamy katalogu, ponieważ bez odpowiedniego ekonomicznego przygotowania nie mogę otworzyć sklepu, ale siedzę dzień i noc po to aby zrealizować swój zamysł szybko. Jak tylko pojawi się strona i cennik oczywiście natychmiast go podeśle.

Wszelkie sugestie, zapytania i propozycje można do mnie wysyłać osobiście na maila: twojniak@gmail.com

Na pewno rozwiniemy się na całą Polskę jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli.
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Post autor: tamiska »

Mogę zdradzić, że planuję prędzej czy później mieć takie marki jak Taste of the Wild, Almo nature, Nutram, Nutro gold, Blue Buffalo, Animonda, Bozita, liczne suplementy przeznaczone do diety B.A.R.F oraz suplementy i mleka zastępcze dla hodowców.
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Post autor: tamiska »

Zapraszam na blog założony przeze mnie http://ekozwierzak.blogspot.com/. Na razie zawiera mało treści, ale niebawem ją uzupełnię. Samo założenie zajęło mi 2 dni , więc proszę o wyrozumiałość Zapraszamy !
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Post autor: tamiska »

Ups nie wiem czy mogę wstawiać linki do stron :P. jak coś to przepraszam i proszę o usunięcie :)
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep z karmami eco i holistic Wrocław

Post autor: tamiska »

Zakładka: Jak czytać etykiety na opakowaniach karm? => Polecam !!

Co piątek nowe artykuły na temat zdrowego żywienia, dodatków do żywności! Wkrótce opisy produktów, porównania karm w dziale Opinie kota Lucka i jeszcze więcej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”