mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

dum spiro spero
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: Kameliowa »

nie znam się aż tak na gatunkach, napisz coś :P
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: Kameliowa »

Aha, i najważniejsze: radziłabym uważać z chwaleniem się gadami ponieważ akurat na tym forum nie wszyscy są niestety pozytywnie nastawieni do posiadaczy takich zwierzaków. Mimo tłumaczeń, prób wyjaśniania nie i kropka... Mam nadzieję, że nie uciekniesz od nas ale wręcz przeciwnie, może tobie uda się przemówić do użytkowników i nie będą tak negatywnie nastawieni..
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

to są 4 boa dusiciele. zdjęcia są podpisane 2 dziewczynki i 2 chłopców . a ja wiem , ale to nie mój problem. dzięki za radę:)
dum spiro spero
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: Kameliowa »

Ja Cię rozumiem akurat :)
Tylko liczę, że może kiedyś tutaj nie każda osoba trzymająca gady będzie kojarzona/nazywana mordercą. :)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

każdy człowiek jest mordercą jedzący mięso... krówki świnki itd... nic nie poradzimy taka natura.
dum spiro spero
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: merch »

Tak na tym forum nie popieramy karmienia gadow ssakami... a o ile sie orientuje wlasnie tak spelniacie wymogi zywieniow swoich ulubencow, jednak temato na ten temat troche bylo co prawda archiwalne ale jednak.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: alken »

fenyloetylo1 pisze:każdy człowiek jest mordercą jedzący mięso... krówki świnki itd... nic nie poradzimy taka natura.
no waz to akurat musi, ale czlowiek nie musi, ba nawet nie powinien, jesli mowimy o naturze :P

ale weze w naturze tez nie zyja za szklem a propos natury :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: isia28 »

dziwi mnie troche , ze ktos kto trzyma ( wiec sie domyslam , ze rowniez kocha) szczura ma jednoczesnie weze.........
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: alken »

no coz nie wszyscy podchodza do zwierzat emocjonalnie niektorzy trzymaja je bo sa np. fascynujace w obserwacji i nie kochaja wszystkich szczurow swiata, tylko te swoje ktore maja, reszta to zarcie dla pupilkow :P

a moi wspollokatorzy mieli swego czasu stadko i lubia szczury, swoich wezy nie karmili szczurami (z reszta te weze sie boja szczurow :P) ale za to oboje pracuja w zoologach i chcac nie chcac nieraz musieli zyjacego tam weza nakarmic szczurem ktory sie nie sprzedal. taki lajf.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

ja podchodzę do zwierząt emocjonalnie. nawet węże kocham na swój sposób . nic na to nie poradzę ,że tak muszę karmić. już się przyzwyczaiłam...
dum spiro spero
Awatar użytkownika
s@kur@
Posty: 330
Rejestracja: wt mar 30, 2010 5:36 pm
Lokalizacja: StW

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: s@kur@ »

W pewnym sensie Cię podziwiam. Ja nie potrafiłabym rzucać szczurów wężom, nawet jeśli bym te gadziska kochała ponad życie ;) Węży nie lubię, ale jak patrzę na te twoje gadziochy, to jakoś ten wstręt do nich troszkę się minimalizuje :)A karmisz je żywymi szczurami, czy mrożonkami?
Nie wiem czy zakładanie tego tematu było dobrym pomysłem. Wiem, że kochasz węże i chciałaś się nimi pochwalić, ale wielu ludzi na tym forum węży nienawidzi, a szczury wręcz kocha, dlatego... No sama wiesz ;)
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Obrazek
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

żywymi. Nie chcą jeść martwych . a ja bym się brzydziła 3mać w zamrażalniku. nie mówiąc nic o tym że nikt by się nie zgodził na to w domu...
dum spiro spero
Awatar użytkownika
s@kur@
Posty: 330
Rejestracja: wt mar 30, 2010 5:36 pm
Lokalizacja: StW

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: s@kur@ »

eh... chyba czas się pogodzić z naturą węży. Ale naprawdę nie wzrusza Cię to? A jak by tam twoje pupile biegały...? chyba muszę się uspokoić :)
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Obrazek
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

no ale nie biegają moje...
dum spiro spero
Zablokowany

Wróć do „Inne Zwierzaki”