myszeczka

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

myszeczka

Post autor: olek »

mam myszke w zoologicznym byla od 2 dni w kubeczku takim w jakim bojowniki zprzedaja bez wody z paroma ziarnami no wiec jo wziolem to samczyk zwie sie mr.smrodek mieszka w fauna boxie 20/20/15 niestety malym bo mamo o nim nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!! i by mnie udusila chyba za kolejne akwarium wiec w dzien kiedy jestesmy sami bedzie na biorku a jak przychodzi mama to za biorko tam jest tylko troszke ciemno ale nie bedzie mu przeszkadzac mam nadzieje
jest bialo czarny pol lebka biale pol czarne i potem takie latki so słet no jest jest strasznie wychudzonyale go nakarmie i napoje bedzie tlusciutki jak moje poprzednie myszki;] tak aie ciesze :lol: :o :D :lol:
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
maala
Posty: 89
Rejestracja: czw lip 22, 2004 10:18 pm

myszeczka

Post autor: maala »

bez komentarza...
|oo00^^ Mała ^^00oo| -ze mną od 26.07.2004 odeszła 0.12.2005 :(
|oo00^^ Myniuchna i Pitunia ^^00oo| -w moim serduszku :(
Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

myszeczka

Post autor: Agata. »

heh, ja nawet nie mialam zamiaru tu czegokolwiek pisac..... bo nie rozumiem tego tematu zupelnie :-/
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

myszeczka

Post autor: olek »

tu chodzi o to ze uratowalem myszke pana smrodka rozumiesz juz i ze byl trzymany w kubeczku 2 dni w zoologicznym i dzis go uratowalem
rozumiesz juz pozdro od szatana diabla i pana smroda
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

myszeczka

Post autor: krwiopij »

coz... gratuluje nowego domownika... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

myszeczka

Post autor: Agata. »

Ale imie mu dales....
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

myszeczka

Post autor: olek »

bede mial jeszcze 3 od gosika ale dopiero za kilka dni a jak sie polubia chodz powinni bo sa w tym samym wieku mniej wiecej to akwarium podziele na czesc smroda i tamtych samcow a narazie to tajemnica wiiec cicho
a imie ma takie dlatego ze strasznie smierdzi w tym kubeczku nie mial nawet chsteczki tylko w moczu siedzial biedny smrodek
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
Monika i Amigo

myszeczka

Post autor: Monika i Amigo »

javascript:emoticon(':D')fajnie że go uratowałeś
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

myszeczka

Post autor: Mycha »

Hmm... a ja tam także jestem za ratowaniem myszek, ale nie za kupowaniem zwierząt ze sklepów- wystarczyło zgłosić sprawę do TOZ-u lub mediów... a raczej zaszantarzować sprzedawcę. Może będzie druga myszka na jego miejsce...

Po drugie coś mi się nie chce wierzyć, że myszka siedziała w kubeczku w którym nie może się ruszać. Tym bardziej, że to plastikowe pudełeczko i zapewne by je przegryzła...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

myszeczka

Post autor: olek »

co moglo zrobic to malenstwo!!!! ktore ma zabeczki chyba 2 mm -myszka ma jakies 3 cm dlugosci i siedziala tam w swoich sikach !!! :evil: a wiecej juz ich w takich warunkach trzymac nie beda.sprzedawczyni powiedziala ze wszystkie inne ja gryzly wiec w kubeczku bedzie jej lepiej!!!! a ja uwazalem ten sklep za dobry :cry: pozory mylaa jezeli postraszlyl sprzedawczynie to wywalila by myszke do smietnika!!!!!!! a potem, powiedzialaby ze ja sprzedala zaraz ide do tego zoologicnego i zobacze czy jeszcze trzymaja zwierzatka w takich warunkach!!!!!!!!!!!!
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

myszeczka

Post autor: sachma »

gratuluje nowego zwierza... ale lepiej powiedz mamie o nim... wtedy bedziesz mogl mu zapewnic lepsze warunki... i nie bedzie go trzeba ukrywac..
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”