Zoo W domu

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zoo W domu

Post autor: Paul_Julian »

Nie znam sie na szczurach, ale chyba mi nie wcisniesz kitu, że w tych szafkach jest dobrze węzom a w małej klatce chomikowi. W pokoju 2mx2m x2m też mozna sobie pobiegać . Od sciany do sciany.

Przestań obrażać innych i zacznij sie stosowac do poprawnej pisowni j. polskiego.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Ogon&Ogon
Posty: 29
Rejestracja: sob lut 26, 2011 8:33 am

Re: Zoo W domu

Post autor: Ogon&Ogon »

terraria sa wystarczające nawet trochę większe niż powinny być
nie znasz się nie wypowiadaj się
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zoo W domu

Post autor: szczurzyca. »

to co Ty wyrabiasz jest straszne. klatka chomika jest za mała, zdecydowanie. nie rozumiem, dlaczego niektórych okazów nie oddasz/sprzedasz i nie poprawisz warunków reszcie gadów? okej, masz imponujący "zbiór", ale jeśli to sie dla Ciebie liczy, to coś jest nie tak ;/
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Ogon&Ogon
Posty: 29
Rejestracja: sob lut 26, 2011 8:33 am

Re: Zoo W domu

Post autor: Ogon&Ogon »

czemu mał bym je oddac/sprzedac ? szczurzyca wes sie lecz nie znasz sie to sie nie udzielaj
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zoo W domu

Post autor: alken »

wiesz co, mieszkam z terrarystami, mają sporo zwierząt ale nie mają takiej kupy akwariów/ terrariów jedno na drugim, więc nie wiem czy masz się czym chwalić, bo wygląda to tragicznie ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Ogon&Ogon
Posty: 29
Rejestracja: sob lut 26, 2011 8:33 am

Re: Zoo W domu

Post autor: Ogon&Ogon »

to tutaj macie przykład jak sie hoduje gady na wiksza skale http://www.terrarium.com.pl/forum/viewt ... p?t=530730
a ze twoi znajomi maja jednego weza to niech se maja ja mam zamiar sie tym zajmowac w zyciu
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zoo W domu

Post autor: Paul_Julian »

Ogon&Ogon pisze:czemu mał bym je oddac/sprzedac ? szczurzyca wes sie lecz nie znasz sie to sie nie udzielaj
Przestań obrażać ludzi, dostajesz drugie ostrzeżenie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zoo W domu

Post autor: Ogoniasta »

A tak się rozmnaża gryzonie na większą skalę http://www.ratz.co.uk/rodentfarm.html
..ale nikt nie myśli o tym że to jest złe dla tych zwierząt i że one cierpią :-X :-\ więc możesz sobie darować... ::)
Jest kilka określeń na ludzi zajmujących się takimi procederami: pseudohodowca, rozmnażacz, egoista..osobiście znam jeszcze kilka bardziej trafnych, ale nie będę zniżała się do Twojego poziomu i używała wulgaryzmów ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
rattus94l
Posty: 31
Rejestracja: wt maja 17, 2011 8:41 pm

Re: Zoo W domu

Post autor: rattus94l »

Pasja pasją, ale trzeba znać umiar. Rozumiem, że rozmnożenie gada to pewien powód do dumy, bo to nie jest łatwe...
Ale po co od razu każdego obrażać? Nic nikomu w ten sposób nie udowodnisz. Ja hoduje gady, ale jakoś się nie chwale ile tego mam :/
"Wyjdź z domu na świat, którego nie ma w reklamach." Słoń - ASP

'Ktoś idzie na łatwiznę, a Ty się przyzwyczaj,
Że jak chcesz coś od życia musisz mu to wyrwać' Słoń - Marsz robotów
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zoo W domu

Post autor: alken »

Ogon&Ogon pisze:to tutaj macie przykład jak sie hoduje gady na wiksza skale http://www.terrarium.com.pl/forum/viewt ... p?t=530730
a ze twoi znajomi maja jednego weza to niech se maja ja mam zamiar sie tym zajmowac w zyciu
ale to jest estetyczne i higieniczne pomieszczenie ::) a nie to co pokazujesz na zdjęciach.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
ShowTime
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 01, 2010 4:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Zoo W domu

Post autor: ShowTime »

rozmnażam nie tyle co dla pieniędzy tylko dla samej przyjemności i dumy ze udało mi sie takie zwierze rozmnożyć i oczywiście zęby móc wyżywić i otrzymać resztę zwierząt oraz powiększać hodowle
Same pospolite gatunki :> Nie odczuwałbym dumy z powodu ich rozmnażania.
Bytów nie mnożyć, fikcji nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej.
William Ockham
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”