święta trójca ;)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
koniczyna20
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 07, 2013 1:18 am
Lokalizacja: Łódź

święta trójca ;)

Post autor: koniczyna20 »

Czas przedstawić moje czworonożne przebrzydłe sierściuchy ;)

Obrazek

Imię: Pusia ( Prezes)
Wiek: 9 lat
Pozycja w stadzie: Osobnik Alfa.
Charakter: Pani Prezes wszystko dostaje kiedy chce i od kogo chce. najbardziej kochany sierściuch jakiego kiedykolwiek miałam. Została zabrana ze schroniska w wieku dwóch tygodni i wykarmiona butelka dlatego bardziej zachowuje się jak kot.
Jej ulubione zajęcia:
1. budzenie o 6 rano takim "gnieciuchem" (dla niewtajemniczonych- chodzi mi o to, gdy kot kładzie się obok i ugniata człowieka swoimi łapkami). Po co to robi ? Bo to jest żywy budzik ;) jak tylko otworzę oko i się obudzę idzie dalej spać ;).
2. Gdy siedzę w łazience pani Prezes wchodzi za mną i miałczy. Dlaczego? Bo chce skorzystać z kuwety. Przecież każdy potrzebuje chwili samotności prawda?
3. Zabawa miesiąca: spać całą nocna szafie po to, aby skoczyć na plecy przechodzącej osobie, ugryźć, następnie udawać niewiniątko." No przecież ja się bawię, o co Ci chodzi?"

Obrazek

Imię: Zula
Wiek: rok
Pozycja w stadzie: bezkarny rozrabiaka i złodziej
Charakter: Znajda, znaleziona w zeszłą zimę w śniegu. Była taką zamarzniętą, wygłodzona kulką. teraz to wieeelki długi kot, miły tylko z mordki. Grzecznie wygląda tylko na zdjęciach. Kradnie wszystko co się da i chowa do schowka za kanapą. Niewychowane, przebrzydłe kocisko. jednak mimo wieeeeeeeelu wad, kocham ją bardzo. Ten kot poprostu gada. Wystarczy przyjść do domu albo zawołać" zuuuuuuuula!" a mała miałcze przez pięć minut i opowiada co u niej słuchać.
Jej ulubione zajęcia:
1. Kradzież wszystkiego co sie da
2. Spanie pod kołdrą jak małe dziecko
3. Denerwowanie Pani Prezes

Obrazek
Imie: Antonina ( Tosia, Tosław, Sierściuch)
Wiek: 5 lat
Pozycja w stadzie: śpiąca królewna
Charakter: Zachcianka mojej mamusi. Dostałam ją " w prezencie" na urodziny. Takiej awantury to nigdy nie zrobiłam. Jak można zwierzaka dawać w niespodziewanym prezencie ? ja jej nie chce, to jest szczur a nie pies. Ale wiecie co ? Po takim czasie to najbardziej rozpieszczone zwierzę pod słońcem, kocham ją nad życie. ;))
Jej ulubione zajęcia
1. SPANIE
2. Mizianie po każdej możliwej części ciała
3. Ewentualnie spacer.

I wszystkie razem;)
Obrazek



(Przepraszam za wielkość zdjęć, ale jakoś nie ogarniam jak miniaturę zrobić. jeśli ktoś by podpowiedział, była bym baaaaardzo wdzięczna )
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: święta trójca ;)

Post autor: jestemsen »

Zdjęcie portretowe Antoniny rozłożyło mnie na łopatki :D Jest najlepsze :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Awatar użytkownika
koniczyna20
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 07, 2013 1:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: święta trójca ;)

Post autor: koniczyna20 »

Królewna Antonina na tym zdjęciu właśnie pokazywała swój uśmiech nr 3 ;D
Awatar użytkownika
herazeusz
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 9:53 am

Re: święta trójca ;)

Post autor: herazeusz »

Kotki, to co lubię najbardziej, oczywiście zaraz po szczurkach :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”