PACZKA DLA ZWIERZACZKA - akcja TOZ Oddział w Szczecinie

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lepakkomies
Posty: 66
Rejestracja: czw mar 05, 2009 9:01 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

PACZKA DLA ZWIERZACZKA - akcja TOZ Oddział w Szczecinie

Post autor: lepakkomies » pt lis 07, 2014 9:19 pm

Więcej info.:
https://www.facebook.com/events/674257952694151
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie
serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej wielkiej, zimowej zbiórce karmy w ramach VI już edycji mikołajkowej akcji „Paczka dla zwierzaczka”.

Zbliża się zima, a wraz z nią czas długich, mroźnych nocy, naznaczony samotnością, głodem i cierpieniem dla wielu zwierząt. Często ogromne dramaty rozgrywają się niedaleko - na sąsiedniej posesji czy tuż obok naszego domu… W świątecznym nastroju, zabiegani podczas zakupów często zapominamy o potrzebujących naszej pomocy zwierzętach,
których los możemy odmienić tylko wspólnym działaniem…

Po raz kolejny zapraszamy serdecznie do udziału w naszej akcji wszystkich - przedszkolaków, uczniów i nauczycieli (opiekunów), przedsiębiorców, zakłady pracy oraz osoby prywatne, które podobnie jak w latach poprzednich zechciałyby zorganizować zbiórkę karmy (zarówno dla kotów, jak i dla psów) i innych artykułów (żwirek dla kotów, koce, posłania, smycze) w swoich placówkach i miejscach pracy, a następnie w czasie trwania akcji, tj. od 1 grudnia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r. (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00) odwiedzić nas i dostarczyć zebrane dary (ul. Ojca Beyzyma 17, 70-391 Szczecin).

Na miejscu jak co roku obecni będą wolontariusze i pracownicy, którzy opowiedzą o naszej działalności i naszych podopiecznych. Dla wszystkich naszych gości przewidujemy poczęstunek na słodko, a świąteczny nastrój wprowadzi piękna choinka.

Zapraszamy do zawieszenia bombki na naszej choince - materiały udostępnimy w TOZ.

Zapraszamy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny. To mały gest o wielkim znaczeniu! Razem napełnijmy głodne kocie i psie brzuchy - niech do nich także zawita Święty Mikołaj!!!

Dla każdej placówki biorącej udział w akcji będziemy wydawać dyplom wraz z podziękowaniem, wypisywany w biurze TOZ w naszej siedzibie. Będziemy również wydawać zaświadczenia dla nauczycieli (opiekunów) organizujących i przeprowadzających akcję w swojej placówce.

Potwierdzenie udziału w akcji prosimy kierować na nasz adres mailowy lub telefonicznie podając imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)-organizatora akcji w danej placówce razem z nazwą placówki i numerem kontaktowym: tozszczecin@op.pl, 607-701-117

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”