Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Marudnik vol. 2, a to Ci! :klask: .

A marudne sobie: w Polsce panuje wszędobylski seks już od młodzieńczych lat życia. :shock:
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 9:54 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Ehh, a ja co pomyślę, że będę się odchudzać, to podupadam na zdrowiu. Poważnie.
Miałam zacząć od dziś. I co? I obudziłam się taka chora, że nawet mówić nie mogę bo się duszę. Poprzednio miałam atak rwy kulszowej ;), parę razy były korzonki i to zawsze, zawsze, ZAWSZE tego dnia od którego planuję się odchudzać.
Fatum jakieś, czy co??
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Juni »

marchewa, no to ja Ci mówię :> Zróbmy temat ;]] :flex:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: helen.ch »

marchewa, ty mi dbaj o siebie, ja mam co roku takie cóś i co roku przechodzi mi to w zapalenie płuc... ponoć to astma w dorosłym wieku tak mi się objawia.. mój rekord to 7 tygodni na zwolnieniu... uważaj na siebie :przytul:
Obrazek
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

Charlie zaczęła mnie gryźć (szczypać znaczy..), a buuu ==' to ja ją na grzbiet i tak trzymam - obraziła się.
co jej się tak, kurka, odmieniło? nie lubi mnie już czy może zazdrosna.. aa, szczury są okropne - małe złośliwe zazdrośniki. okropne, okropne, okropne.

no dobra... są kochane - to ja jestem okropna.
Quod me nutrit me destruit.
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Za dietetyka sie słono płaci?
Ja tak skromnie chce zgrubnąć... nawet 10 kg :roll:
Obrazek
Obrazek
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: MANIAK90 »

Hehe dobre zgrubnąc...zgrubnąć jest łatwo gorzej to zrzucić!!!

A tak ogólnie to ja schudłam bez odchudzania ponad 10 kg...chcecie? Mój dom otwarty na na nowych lidzi chcących schudnąc...rodzinka doprowadzi Was do takiego stanu i nerwów że kuracja odchudzająca tego nie zdziała!!!Powaga już moja kochna rodzinka Wam pomoże...
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: Masterton »

z i m n o
i tyle
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Hehe dobre zgrubnąc...zgrubnąć jest łatwo gorzej to zrzucić!!!
Jesli jest łatwo zgrubnąć, to powiedz mi jak? Moja przemiana materii jest tak szybka, ze nie ruszaja mie slodycze, paczki czy też czekoalda... budynie i banany też nie.
Obrazek
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Maugos`, frytki, frytki i jeszcze raz frytki, w każdej ilości i o każdej porze, im więcej i im później tym lepiej. Kupne i robione samemu, smażone koniecznie w dużej ilości oleju.
Gwarantuję: w miesiąc minimum 5 kilo w górę.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: MANIAK90 »

O bosh też bym tak chciała...w każdym bądź razie na spowolnienie przemiany materii drożdże się przydaja--np. Dromin, taki lek na trądzik i w ogołe zmiany skórne, na bazie drożdży...
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

Dromin powiadasz? No to już ja wiem, od czego tak mnie na szerokość rozciągło... =='
Odchudzamy się, co? Jak schudnę, to będę chociaż szczupła i głupia. A tak to co? Gruba i głupia. Jak but.
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Kagero, witaj w klubie, ehh.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

Ech, normalnie nie wiem. marchewa, a może my mamy jakieś defekty w samoocenie?

Klucha odróciła się do mnie tyłkiem i udaje, że śpi. Może to dlatego, że tym razem to ja ją dziabnęłam (a mówiłam: "jak jeszcze raz mnie ugryziesz, to ja ciebie też ugryzę" - no więc ją złapałam zębami za fałdę za łapką :twisted: - chyba fiksuję do reszty).
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Kagero, ja mam defekty w samoocenie. Ale mam też ku temu powody. Niestety. Ehh...
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”