Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Nisia »

Nie wytrzymałam, sama zadzwoniłam
Henia ma ogromnego ropniaka. Ma dziurę w podniebieniu do jamy nosowej, więc nie wykluczone, że ropa jest i w gardle, i w nosie.
Będzie leczyć.... Za tydzień znów głupi jaś i usuwanie ropy.
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Mary »

Nisia :przytul:

Swoją drogą? Czy to prawda, że koty są złośliwe? I że np. lubią hmmm... załatwiać swoje 'najcięższe' potrzeby do doniczek z kwiatkami??? :zlosc: Przecież ja mu nic nie zrobiłam :-(

Pfff...z pracą nie wyszło więc zaczynam robić coś na własną ręke. Tylko po to, że by nie siedzieć i sie nie zamartwiać.
Maugos' jak to dobrze, że ktoś mnie rozumie...
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Nisia »

[quote="Mary"]Czy to prawda, że koty są złośliwe? I że np. lubią hmmm... załatwiać swoje 'najcięższe' potrzeby do doniczek z kwiatkami???[/quote]
Moja Perełka nie jest złośliwa.
Moim zdaniem to zalezy od kota. Niektóre szczury też robia duże zniszczenia, a inne mniejsze.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

[quote="Mary"]Swoją drogą? Czy to prawda, że koty są złośliwe? I że np. lubią hmmm... załatwiać swoje 'najcięższe' potrzeby do doniczek z kwiatkami??? Przecież ja mu nic nie zrobiłam [/quote]niektore lubia robic do butow...
zalezy od kota, Morelikot moj straszny jest...
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: nezu »

Powiem tak, Nie wiem jak z kupami, ale jezeli kot zmienia zachowanie i na przyklad zamiast do kuwety do ktorej do tej pory siusial, sika na buty, dywany czy lozko, nalezy udac sie z nim na badania i zrobic kompleksowe badania moczu.

BARDZO CZESTO okazuje sie, ze kot ktory przejawia takie zachowanie je jest zlosliwy, tylko ma problemy z cewka/pecherzem moczowym/nerkami. Czasem dosc powazne.

Szkoda tylko, ze ludzie takie zachowania zawsze wkladaja do jednego worka kociej zlosliwosci..
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Mary »

Bo tak się zastanawiam, czy jeśli właściciel poświęca kici mało czasu, to czy ona przypadkiem nie próbuje w ten sposób zwrócić na siebie uwagi??? :drap:
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

[quote="Mary"]Czy to prawda, że koty są złośliwe?[/quote]
to zależy od kociego charakteru... jak ludzie - niektóre się rodzą z takimi skłonnościami. może próbuje zwrócić na siebie uwagę, a może faktycznie potrzebne są badania...

Nisia, trzymam kciuki, żeby się wszystko ładnie zaleczyło. :uscisk:


Kag była w sklepie i co? i nie ma dobrego mleka w butelce; jak na złość. jeszcze mało brakowało a bym chleb w kasie zostawiła, dobrze, że mi się w drzwiach przypomniało, że czegoś mi brakuje. :krzywy2:
Quod me nutrit me destruit.
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: MANIAK90 »

Nisia napewno wszystko będzie oł rajt....a póki co mardudzę- zimno, fiździ, mróz...
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Szałas »

stłukłem lustro, 7 lat nieszcześć :(
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: agacia »

I znow zaczelo padac jak chcialam isc z psiakami na rower.A juz biedaki z tydzien nie biegaly tylko ciagle na smyczy na chwile :-( Jutro im to wynagrodze jakos bez wzgledu na pogode.

Co za okropny dzien :zlosc:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

jestem na drodze do znielubienia weekendu. Ochotę mam poważną pójść gdzieś, pogadać, pobawić się ale klapa. Siedź człowieku w domu, dziczej sobie jeszcze bardziej,jak to czynisz od lat nastu bo wszakże na dłuższą metę to zmian i tak nie lubisz.
błe. :(
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

chciałam szczurze dać buzi, a ona mi położyła łapkę na wardze i z obrzydzeniem odepchnęła. czy ja jestem aż taka obrzydliwa? :drap:
i zadrapała mnie na zgięciu łokcia. porażka.

muszę się w końcu zabrać za porządki, bo mam książki porozwalane po całym pokoju... jak mi się nie chce. :evil:
Quod me nutrit me destruit.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: mazoq »

bosh, widziałam boskie buty :sad2: takie piękne, takie tanie a ja co? nie moge ich kupić :sad2: .... powinnam mieć zakaz wchodzenia do Deichmanna!
Yhmi
Posty: 90
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 11:14 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Yhmi »

[quote="Kagero"]Kag była w sklepie i co? i nie ma dobrego mleka w butelce[/quote]
u nas już w ogóle nie produkują mleka w butelce, albo woreczek, albo kartonik...
Ostatnio zmieniony pt lis 10, 2006 9:46 pm przez Yhmi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: agacia »

Ja to lubie swieze mleko takie z krotkim terminem waznosci.Mozna je dostac w butelkach,czasem szklanych,a czasem plastikowych,ale to nie to co kiedys bylo ;)

A,zeby pomarudzic troche to marudze,ze mnie glowa boli 3 dzien pod rzad,przez ta niezdecydowana pogode :?
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”