Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Paul_Julian »

Paulina, od razu mów gościom, ze nie wolno brac szczurów na ręce. Wezmą siłą ? Zabieraj im z rąk. Być może sie na Ciebie obrażą, ale co tam. Normalny szczurolub nie ma pretensji o obsikanie, tym bardziej jeśli sam bierze ogona na ręce. Poza tym , chyba powinni sie pytać, bo niektóre szczury mogą źle zareagować , choćby ugryźć.

A ja sobie pomarudzę tak ogólnie. Bo zapomniałem, o czym chcialem pomarudzić :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Flaumel »

Marudzę. 7.30 rano i dwójka rocznych chłopaków to wystarczający powód do marudzenia...
Obrazek
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: tahtimittari »

Paulina, też mnie to wkurza :-\
A poza tym, to ' jestem dziwakiem,bo niektórzy ludzie nie mają takiej opieki, jak mój Ven '.
Tylko czlowiek umie o siebie zadbać a za taką istotkę to ja wzięłam odpowiedzialność. ::)
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Sky »

u mnie automatycznie panuje zasada, niezależnie kto przychodzi - To są szczury Sky, nikt ich nie rusza bez mojej zgody. Zresztą nikt nigdy nie chciał ich sam wyciągać dobrowolnie, ewentualnie jak po mnie biegają, to ktoś się skusi pogłaskać czy też potrzymać.

Zakaz łamie jedynie moja siostra, bo szczury są do niej przyzwyczajone niemal jak do mnie, z jedną różnicą. Ja mogę zrobić z nimi wszystko, u niej wyciąganie na siłę skończyło się dziabem, już nie raz.

Do soboty mam oddać projekt okładki, jeszcze tyle roboty, tyle rysowania, tak mało czasu, tak mi się nie chce...
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Ivcia »

Wkurza mnie koleś, którego niedawno poznałam.
Wysyła mi sprzeczne sygnały. Chętnie zerwałabym kontakt,
ale idzie ze mną na wesele do mojej siostry.
Niepotrzebnie go zaprosiłam :(
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: unipaks »

Zrobiłam dziś już chyba wszystko, żeby odwlec nikomuniepotrzebnepapierotwórstwo :-X ; teraz trzeba z goryczą przyjąć fakt, że ratunku znikąd ni ma :P
Chyba wolałabym już prasowanie ::)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Sky »

jutro kolokwium z szaty roślinnej, 50 nazw do wkucia po polsku i łacinie, a ja dopiero się za to biorę - brawo dla mnie.
no tak i jeszcze wejściówka na ćwiczenia. brawo dla mnie x2.

mam ochotę się tłuc po głowie
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
kromka
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 4:20 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: kromka »

Nie mam się komu wyżalić, więc piszę tutaj. Czuję się okropnie, mam strasznego doła. Prawie cały dzień bolała mnie głowa i do tego miałam trochę nauki, jutro czeka mnie to samo :(. Nawet w niedzielę nie można odpocząć. Całymi dniami siedzę albo w domu, albo w szkole. Czasami mam już dość tego wszystkiego :(. Ile bym dała, żeby spotkać takiego człowieka, który by mnie zrozumiał i nie wyśmiał moich problemów. Czy znalezienie prawdziwego przyjaciela jest naprawdę aż tak trudne? Teraz już dość marudzenia, muszę wypuścić szczurki z klatki, bo w końcu się obudziły...
Awatar użytkownika
last.drop.of.blood
Posty: 702
Rejestracja: ndz mar 18, 2012 2:36 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: last.drop.of.blood »

Chcę się przeprowadzić do Krakowa...Mam beznadziejną rodzinę i mieszkam w małym domku. (9 różnych osób- mieszanka wybuchowa). Nie rozumieją mojego stylu bycia i moich dziwactw.. Gdyby tylko mama znalazła tam pracę. ::)
Moi przyjaciele:
-szczurki: Ate[*], Fames[*], Echo, Nemezis
-koty: Perle, Franek[*]
-psy: Kropka, Cosmo
-ptaki: Papuga, Emilka (kura)[*]
GRECKIE BOGINIE- http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35487
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Kluska123 »

Kompletnie mnie rozłożyło, od trzech dni mam gorączkę, smarkam, kaszlę, żyć się odechciewa...
Żaden lekarz nie chce mnie przyjąć, a ze mną coraz gorzej...
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
last.drop.of.blood
Posty: 702
Rejestracja: ndz mar 18, 2012 2:36 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: last.drop.of.blood »

A stawiałaś sobie bańki? Robiłaś tak zwaną "parówę"? ::) Może to w jakimś stopniu pomoże.
Moi przyjaciele:
-szczurki: Ate[*], Fames[*], Echo, Nemezis
-koty: Perle, Franek[*]
-psy: Kropka, Cosmo
-ptaki: Papuga, Emilka (kura)[*]
GRECKIE BOGINIE- http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35487
Idekk
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 31, 2011 7:25 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Idekk »

W sumie to nie wiem gdzie mam to napisać, ale się muszę wygadać, a tu może ktoś zrozumie. we wtorek umarł 'mój' pierwszy szczur, w sumie nasze (moje i współlokatorki) wspólne dziecię, no ale generalnie pierwszy szczur, którego darzyłam miłością taką, jak kocham swoje szczury. chociaż był z nami tylko dwanaście dni, to bardzo się do niego przywiązałam, generalnie się bardzo przywiązuję do zwierzaków. i bardzo tę śmierć przeżyłam. i teraz dopadły mnie straszne schizy, w środę byłam tylko godzinę poza domem, bo musiałam zrobić większe zakupy, wczoraj i dzisiaj byłam tylko w żabce po fajki, w sumie przez dwa dni 10 minut mnie nie było w domu, bo stwierdziłam, że... szczury umrą. Zaglądam 100 razy na dobę do klatek, czy wszystkie żyją i oddychają normalnie, w nocy się budzę kilka razy i też sprawdzam, leżę na panelach na środku pokoju z lapkiem, żeby widzieć wszystkie klatki jednocześnie, no kociokwik normalnie. i nie przetłumaczysz, że nic im nie jest, nie przegadasz, tylko sobie w łeb palnąć -.-
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Ivcia »

Taa... Napisałam ponad tydzień temu do swojego byłego narzeczonego, że znalazłam podczas przeprowadzki jego rzeczy...
Pierścionek planuję sprzedać, bo on go nie chciał i mi go oddał, ale jakby teraz chciał go, to może próbować interweniować.
Dostałam odpowiedź po ponad tygodniu... żeby odkupił go ode mnie mój obecny facet i w załączeniu wysłał zdjęcie pierścionka, który rzekomo kupił swojej obecnej dziewczynie. Napisał, że może to nieładnie, ale ma chęć mnie po wkurzać...
Co mnie wielce zdziwiło w ogóle mnie to nie wkurzyło, raczej ogarnął pusty śmiech. Widać, że cały ten związek jego jest na złość mnie, bo od początku pisał do mnie, że jest z kimś itd. Skoro jest taki happy, to po jaką cholerę pisze do swojej byłej, o losie!
Jak można było być tyle lat z kimś tak nienormalnym...? Nie wiem.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
last.drop.of.blood
Posty: 702
Rejestracja: ndz mar 18, 2012 2:36 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: last.drop.of.blood »

Może on próbuje Cię w baardzo dziwny sposób "odbić"? ;)
A tak na poważnie, to on jest po prostu głupi... "mam chęć Cię powkurzać.."
Moi przyjaciele:
-szczurki: Ate[*], Fames[*], Echo, Nemezis
-koty: Perle, Franek[*]
-psy: Kropka, Cosmo
-ptaki: Papuga, Emilka (kura)[*]
GRECKIE BOGINIE- http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35487
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: valhalla »

Ivcia, to jest chory psychicznie człowiek, olej go, pierścionek sprzedaj za 5 zł na bazarze ;) Nawet jeśli nadal jest Ci źle, to zawsze mogło być gorzej - mogłabyś być teraz jego żoną :)


Dziś minął dokładnie rok od mojego "małego" wypadku. Kręgosłup w sumie boli mnie tylko czasem, biodro nadal mam lekko niesymetryczne, blizny na żebrach po "zwykłych otarciach" zostały... co boli, już nie mogę wsiąść na konia i nie wsiądę. Chyba oddam oficerki siostrze, ledwie mieści się w 37, a ja mam rozmiar 38... ona się nie boi, bo chociaż spadła wtedy co ja, to w krzaki, nie w cwale i nie wylądowała w szpitalu...

W sumie najbardziej dołujące jest to, że to najmniej dołująca rzecz, jaka zdarzyła mi się w zeszłym roku ;) Były inne, dużo gorsze.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”