Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marudnik vol. 2

Post autor: ESTI »

Kochani - a wiec marudzimy nadal, ale w swiezym temaciku. 8)

Tutaj link do historii:
Marudnik vol. 1
Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Azi »

to ja pomarudzę na świeżo : nie mam w co grać :-(
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

to ja tez: szkoda ze marudnik podzielony :? jakos tak sie marudzic nie chce, ale pomarudzic ze sie nie chce marudzic to zawsze mozna :jezor2:
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Matylda »

A ja glupia zglosilam sie na konkurs biologiczny a nic sie nie uczylam :sciana2:
No ale wkoncu musi byc ktos kto zajmie ostatnie miejsce :-(
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Szałas »

Matylda, sie przejmujesz, za uczestnictwo i psorka da ocene i juz :P wiec nic tylko sie cieszyc :D
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: mazoq »

satanka666, a tam, marudzisz :jezor2:

no to marudzenie strona pierwsza: zimno jest, padniętam po aerobiku i mnie ramiona bolą. jakiś kretyn zalicytował na mojej aukcji i jeszcze tego samego dnia mu konto zablokowali. poza tym głodna jestem! :?
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Matylda »

Szlas taaa tylko mi akurat na tym zalezalo bo jak ktos dostanie sie z tego konkursu do rejonowych to nie musi pisac z dwoch przedmiotwo testu na koniec 3 gim :?
A ciul z tym, sie bede przejmowac.
Ha zycie jest piekne 8)
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

Kłótnia z mama- ja zachrypnięta, ona obrażona, kanrczyca zestresowana.

Pochłonęłam chałwę i teraz zaczynam czuć jak mi się boczki wylewają- no dosłownie czuję jak mi tyłek rośnie :roll:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Marudnik vol. 2

Post autor: Layla »

Źle mi bez czekolad, pączków, drożdżówek !!! Ale źle mi też bez starych fajnych ciuchów, w które nie wchodzę :? Zatem marudzę jedząc sałatkę z brokułów, którą i tak jem za późno, bo powinnam o 19 :roll:

Poza tym Cyrus jest zaborczy, broni mnie przed pannami a one go bojkotują i nie pozwalają nawet jeść :shock: Ech...
Obrazek
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Juni »

Matylda, hmm... takie międzyszkolne?! Ja też właśnie mam.... I jutro mam z matematyki. Dzisiaj z polskiego ale tak wyszło i jakoś nie doszłam na wf na 8 przez co nie byłam na konkursie... ZIMNO!

Głowa boli

aaa buuu!
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

[quote="Layla"]Źle mi bez czekolad, pączków, drożdżówek !!! Ale źle mi też bez starych fajnych ciuchów, w które nie wchodzę Zatem marudzę jedząc sałatkę z brokułów[/quote]
Przynajmniej masz silną wolę- tak wyczuwam ;) Ja po pomyśleniu sobie,że źle mi bez słodyczy nie próbuję zjeść niczego dietetycznego tylko wskakuję w buciory, i w galopach pomykam do sklepu aby z dzikim rechotem wybiec stamtąd dzierżąc w dłoniach coś baaardzo kalorycznego ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Grrr, nienawidzę zapalenia oskrzeli, noo :sciana2:
Tak mnie dusi, że nawet nie mogę mówić bo dostaję zadyszki i sinieję, fuck!
Kiedy to przejdzie, noo?
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Marudnik vol. 2

Post autor: Layla »

Fatty, ja już po prostu mam dosć tego, że fajne rzeczy lądują na dnie szafy :jezor2: Liczę na schudnięcie 6 kg, myślę, że to się da zrobić 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: Sileas »

Ja ostatnio też sporo utyłam... przez ten stres na studiach, zaczęłam za dużo jeść.. i za dużo słodkich rzeczy. A porcje to większe od Deirina wcinam :shock:
Nie za bardzo wiem teraz co z tym zrobić, stresu się nie zniweluje, a ja po prostu muszę... w końcu nie zacznę palić, to by było chyba najgorsze rozwiązanie.. Jakieś rady moze ktoś ma...?
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Juni »

Sileas, żuj gumę. Albo cukierki takie fajne były... Dzika róża, szałwia... Przynajmniej zdrowe ;) Albo owoce jedz. FAK. Mi też by się przydało. Co powiecie na osobny temat o dietach i kącik wzajemnego wspierania się w tych jakże ciężkich chwilach? :P

edit:// fu.k. usunelo? no ok...
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 9:50 pm przez Juni, łącznie zmieniany 1 raz.
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”