Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Mja »

a jeziora mazurskie, do ktorych ryby sikaja i w ktorych zdychaja?
a powietrze, w ktore ludzie kichaja, kaszla i wypuszczaja gazy? :)
Wiem, że jestem cudowna, bo odpowiadam po 10 stronach, ale: bardziej brzydzę się nieumytych ludzi, niż ryb ;) No i powietrze nie przenosi brudu ^^
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

Mja: jak to nie przenosi? a te wszystkie choroby przenoszone drogą kropelkową? jak człowiek kaszle, to kaszle drobniutkimi kropelkami.
mnie to bardziej brzydzi niż woda! jak ktoś np w autobusie za mną siedzi i się rozkaszle........... szczególnie tak charkocząco........ fuuu
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

yss pisze: mnie to bardziej brzydzi niż woda! jak ktoś np w autobusie za mną siedzi i się rozkaszle........... szczególnie tak charkocząco........ fuuu
No, ja mam wtedy ochote uciekać, a z autobusu nie ma jak :P a szczególnie w takim busie gdzie nie można za bardzo się przesiąść.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Mycha »

yss pisze:mnie to bardziej brzydzi niż woda! jak ktoś np w autobusie za mną siedzi i się rozkaszle........... szczególnie tak charkocząco........ fuuu
Noooo... nie to żebym miała coś do starych ludzi, ale u nas w mieście po 75 roku życia ma się darmowe przejazdy mpk i... zwłaszcza w godzinach porannych caaały autobus napakowany jest kaszlącymi dziadkami - dosłownie z każdej strony. Nie krępują się zresztą - kaszlą na obcych ludzi stojących obok ::)
Ogólnie jazda autobusem to masakra. Czasami mam wrażenie, że gatunkowi ludzkiemu obce jest mydło... A czasem jak ktoś się przysiądzie to muszę złapać duuuużą ilość powietrza aby móc przetrwać :-X

A ponoć to szczury są brudne i wstrętne ^-^
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Tak, moja mama doszła do wniosku ostatnio, że człowiek to najbardziej śmierdzący zwierzak ;) a szczury przecież pachną! (jak się w siuśkach nie wytarzają :P )
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: merch »

i znow upal , a ja uziemiona przez szczury, bo nawet urlop mam .
ach "if I were rich men"
kupilabym kampera zapakowala szczury i tyle by mnie bylo w tym rozprazonym miescie O! Moze kupie los - tylko czy bedziecie trzymac kciuki za wygrana dla szczurow na kampera :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

merch pisze:tylko czy bedziecie trzymac kciuki za wygrana dla szczurow na kampera :)
Co to w ogóle za pytanie :P Dla szczurów wszystko :D

Przeokropnie pogryzły mnie komary (na jednej ręce mam 10 ugryzień, w tym jedno na placu i 3 na dłoni, reszty ciała nie liczyłam, ale zostałam ugryziona nawet przez dżinsy w pośladek...). Pół biedy jakby wyglądało to tak jak zwykle (zazwyczaj miałam ledwo zaczerwione jeśli nie drapałam i nie swędziało jakoś specjalnie). A teraz co? Na każdym ugryzieniu wielkie czerwone plamy, przy niektórych wręcz małe krwiaki, koszmarnie opuchnięte, swędzi strasznie. Od wczoraj łykam Loratadyne, pije wapno i smaruje sie Komarolem, ale efektów zero.
Można sie uczulić na komary? :-\
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Mycha »

Niestety można :-\ Ja mam coś takiego, że jak mnie cholerstwo ugryzie to to miejsce jest buraczkowo-fioletowe :-X
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Mycha pisze:Niestety można :-\
Cudownie :-\ Zwłaszcza jak nie można stosować wszelakich offów, itp bo po nich też ma sie reakcje alergiczną :] (powinna tu być emotka z ironicznym uśmiechem)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Mycha »

Nina, są takie opaski na ręce przeciw komarom. Bardzo dobrze działają i wcale nie trzeba ich nosić na rękach bo gdzies sobie je przyczepić. Działają 120 godzin.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Mycha pisze:Nina, są takie opaski na ręce przeciw komarom.
Znalazłam takie cóś:
http://allegro.pl/item682117231_opaska_ ... sztuk.html

Może faktycznie spróbuje bo żyć sie nie da w tych powodziowych okolicach :-\ Jak sie u nas wejdzie do parku to momentalnie wokół widać szarą chmare. Wczoraj policzyłam: w jednym momencie usiadło mi na samych rękach 10 komarów...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Mycha »

Ja mam takie bez napisu, ale ten mnie rozwalił: "nie gryź mnie, proszę" - no to już wiemy jak one działają ;D
Ale tak naprawdę skuteczność jest bardzo wysoka i nie raz w nich łaziłam na grille, nad wodę, spędzałam wieczory w parku i zawsze jak ją mam to nic mnie nie gryzie. A jak nie mam to masakra :-\
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Mycha pisze:A jak nie mam to masakra :-\
Mnie też :-\ Wszyscy sie śmieją, że jestem wyjątkowo smaczna. Moja mum śpi w tym samym pokoju (w MOIM pokoju!) i jej nic nie gryzie, a mnie dzisiejszej nocy zjadło w 4 miejscach.
W sklepach wyprzedane WSZYSTKO na komary, spraye, wtyczki, paski, żele, kremy. W aptece mojej mamy w ciągu jednego dnia poszło 100offów ;)
Jak nie trzeba było to robili opryski przeciw tym cholerom, jak trzeba to nie robią...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: merch »

nin moze ci cos wyslac u nas jest wszystkego dostatek , jakies swinstwo EXEL do kontaktu tez.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

merch pisze:nin moze ci cos wyslac u nas jest wszystkego dostatek , jakies swinstwo EXEL do kontaktu tez.
Dzięki ;) ale na szczęście w malutkim zapomnianym przez wszystkich sklepiku dostałam jakieś coś do kontaktu. Wreszcie będe spać normalnie a nie albo sie gotować przy zamkniętym oknie, albo 10 razy wstawać w nocy i tłuc wstrętne bestie :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”