Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

szpaczek, ja boje sie tego samego.
Ale robie prawko. Na razie jeżdże takimi prędkościami po mieście, że da sie zahamować przed wszystkim (cholerne gołębie ::) )
Wczoraj, wracając z Opola przekonałam sie, że mam na tyle podzielną uwage, że jestem w stanie widzieć co sie dzieje na drodze i dokładnie 'przeanalizować' sytuacje dookoła niej. Właśnie pod kątem zwierząt.
Raz jedyny siedziałam w samochodzie, który przejechał kota. Chciałabym nigdy więcej nie musieć tego przeżyć, zwłaszcza siedząc za kółkiem.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Izold »

http://img522.imageshack.us/i/czteryporyycia.jpg/
Piękne!

A tak wgl,jutro do szkłoy śmigam i to na sprężynach,jak to powiedziała moja mama. :-\
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Babli »

Masz myszkę Nina już :P ?

O jeżu, a ja choruję ZNOWU. I ogólnie tydzień skomplikowany masakrycznie :-X
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: szpaczek »

mój tata potrącił kota jak jechalismy na wieś a ja inteligentnie sie obróciłam..to było straszne..
ja zawsze jak jade samochodem (niecierpie jeździc z przodu) to odczuwam taki..hmm niepokój,nie wiem jak to opisać.I to jest straszne.
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Landrynka »

ja jak ostatnio znlazłam rozjechanego kota, to chciałam mu robić sekcję :D
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: szpaczek »

Lan błaagam :P
ja odwracam glowe jak coś leży..
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Babli pisze:Masz myszkę Nina już :P ?
Odżyła już wczoraj ;) No i gg mi też działa :P

Ja nie miałabym problemu z krojeniem zwierzaka, który umarł 'normalnie'. Ale rozjechane futerka to już inna bajka. Niewiele rzeczy mnie tak bardzo przeraża :(
A to, co sie dzieje na drodze Brzeg-Opole to jakiś koszmar! Wracając wczoraj widziałam 5! rozjechanych kotów. A to tylko 40km :-X
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

Moje szczury chyba lubią gumę miętową :-X.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ogoniasta »

ogonowa pisze:Moje szczury chyba lubią gumę miętową :-X.
Moje też ;D Wszystko co miętowe...guma, pasta do zębów, cukierki...jak tylko wyczują, to nie mogę ich odciągnąć od twarzy/ust. ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

Haha. Mam miętowego szczura :P. Lizak cały pachnie gumą miętową ::)...
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

cholerne gołębie ::)
nieeenawidze gołębi :P u mnie kruki i wrony są problemem tez tego pełno i najchętniej bym z lukiem poszła polować ;) ale longbow się nie nadaje ...
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Ja nic do tego ptactwa nie mam (choć ogólnie nie przepadam za ptakami, wyłączając z tego wróble), ale te durne gołębie to jakaś masakra! Samochód jedzie prosto na nie a te bezmózgi SCHODZĄ z drogi. Zamiast odlecieć to te sobie spacerują po jezdni :-\

3 szczury w Brzegu do oddania. No prosze... Jeśli właścicielka sie zdecyduje na dt u mnie to będziecie zasypane zdjęciami :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: szpaczek »

ja tam lubie gołębie,dla mnie są śliczne :P


ranyy jak mi było przykro po jednej historii z gołebiem. Ech
jak to sie mówi jest gołąb trach i nagle nie ma gołebia,strasznie to przeżywałam.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

gołąb też człowiek.
jak ludzie łażą jak święte krowy to jest ok?? gołąb też może! bardzo sympatyczne są te nasze, bo przechodzą grzecznie po pasach. i samochody stają :D

cegła: no to wyobraź sobie że jedziesz 100 km/h po pustej nocnej drodze. wypada ci pod koła zając - hamulec! zając przebiega - dajesz gaz - prosto pod koła rzuca się następny zając. ale to był kretyn! tyle, że już martwy. jedyny samochód chyba w ciągu nocy, bo to między zapadłymi wsiami było, same pola, a on akurat wcelował.

czasem same się proszą. prędkość jest bez znaczenia - jakbys jechała 60 byłoby to samo, bo debil biegł za kumplem i uznał, że jak tamten przeleciał to on też zdąży.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: szpaczek »

yss my mielismy tak samo tylko,że z kotem ,najpierw przebiegł jeden kot,za nim leci drugi. Niestety ten drugi trafił pod nasze auto

ranyyy Irysek nadal sie drze o byle co
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”