jak byłem mały, myślałem, że....

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kamilokex
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 3:43 pm

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: kamilokex »

Myślałem że wata cukrowa to normalna wata :D
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: Cyklotymia »

O, a ja jeszcze myślałam że inne języki bardzo łatwo przetłumaczyć na polski, że wystarczy pozamieniać literki i będzie już wszystko wiadomo. Na przykład: jeśli my mówimy "a", to tacy na przykład Chińczycy mówią "z", a Anglicy "e" i żeby się nauczyć innego języka trzeba po prostu wiedzieć które literki pozamieniać na jakie :D Byłam bardzo rozczarowana gdy zaczęłam uczyć się angielskiego i wyszło na to, że mój genialny plan poznania wszystkich języków świata nie wypali.
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: nienazwana »

A ja myślałam, że wata szklana jest do jedzenia! W belach taka stała pod moim blokiem przy przebudowie. Dobrze, że nigdy nie wpadło mi na myśl spróbować jak smakuje. Kiedyś tylko usiadłam na nią w krótkich spodenkach. No bolało wyciaganie tych opiłków szklanych z tyłka że hej!
marzenkadz87
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 6:49 pm

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: marzenkadz87 »

Myślałam że piosenkarze to nadludzie :D
Kokosy22
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 24, 2014 9:26 pm

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: Kokosy22 »

Byłem pewien że ziemniaki rosną na drzewie :O
zdzisekW82
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 6:39 pm

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: zdzisekW82 »

Myślałem że dzieci bocian przynosi.
Dosia
Posty: 19
Rejestracja: pn maja 05, 2014 3:51 pm

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: Dosia »

Wydaje mi sie ze wiekszosc z nas bylo pewnych ze koldra to niezniszczalna tarcza przed zlem swiata.

a cos chyba badziej oryginalnego :P jak bylam mala najpierw myslalam, ze golabki to golebie, nie zdajac sobie jeszcze sprawy ze flaki to prawdziwe flaki. W kazdym razie jak mama mnie uswiadomila, ze golabki to miesko i nie z golebi latajacych, bylam swiecie przekonana i dumna z siebie, ze nie uwierzylam bratu, ze flaki to flaki tylko tez pewnie jakies miesko i baaardzo dlugo bylam swiecie przekonana, ze to nie flaki. jako 14 latka zaczelam sie nad tym zastanawiac powaznie co to sa flaki i powoli przyjmowac do wiadomosci, ale pewnosci nie mialam ( nie latwo ufac starszemu bratu ). DOpiero w technikum gastronomiczym jak sama przyzadzalam flaki do konca nie moglam uwierzy ze to te flaki i ze brat tym razem nie wkrecal, a notowane notatki zmienily patrzenie na swiat xD dopiero wtedy mialam 100% pewnosc
Dosia
Posty: 19
Rejestracja: pn maja 05, 2014 3:51 pm

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: Dosia »

flaki to nie flaki *
Awatar użytkownika
Hexxe
Posty: 126
Rejestracja: sob maja 03, 2014 7:45 pm

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: Hexxe »

Że wiatr robią drzewa..
paćka
Posty: 57
Rejestracja: pt sty 31, 2014 8:11 pm
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: paćka »

Jak do naszej grupy z przedszkola doszła nowa dziewczyna, pani spytała się, skąd jest. Ona powiedziała, że z Łodzi. A ja myślałam, że ona na serio jest z łodzi... (ale że takiej co pływa)
buahahahaha!
paćka
Posty: 57
Rejestracja: pt sty 31, 2014 8:11 pm
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: paćka »

A! I Austria to skrót od nazwy kontynentu Australia, Paryż to stolica Rzymu, a psy bardzo cierpią na spacerach, bo zatrzask od smyczy mają przypięty do skóry na szyi. Jak dostałam psa, nieco się zdziwiłam...
buahahahaha!
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: jak byłem mały, myślałem, że....

Post autor: talucha »

Hexxe, też myślałam, że wiatr robią drzewa >:D
A jak się zje pestkę arbuza to wielki arbuz urośnie w brzuchu.
No i byłam przekonana, że wszystko co zjadamy układa się w brzuchu w taką wieżyczkę, stosik kanapek, czy coś. I nie wiedziałam jak to wszystko co zjadłam się tam mieści, nie wychodzi gardłem... ??? >:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”