Spotkania Dolnoślązaków

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Która godzina?

10:05 (przed 11 w Brzegu)
2
22%
11 (przed 12 w Brzegu)
2
22%
Wcześniejsza godzina (niż najwcześniejsza z wyżej podanych)
1
11%
Późniejsza godzina (niż najpóźniejsza z wyżej podanych)
4
44%
 
Liczba głosów: 9

Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Nina »

Ja knajp we Wro w ogóle nie znam, więc nie doradze.
Będe tak czy siak, więc sie dopasuje, szczurów jednak nie biore.

Mort, niestety, ja wracam dopiero 6 lipca.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Licho »

Koło mnie jest park (górka szczepińska) trochę trawy, i Odra, zawsze znajdzie się miejsce żeby w zaciszu usiąść, więc jakby po 15ej już nie padało, to można by się am przejść. Jakby jednak lało to powiedzcie tylko jaka knajpa by was interesowała i coś wymyślę ;D (osobiście jakoś szaleńczo długo zostać nie będę mogła, bo do pracy śmigam wcześnie rano)
Obrazek
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Mycha »

Jutro ma niestety padać :-[ A jaka dziś jest pogoda we Wrocku?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: ogonowa »

Licho,najlepiej taka knajpka, żeby pijaków nie siedziało dużo, można by coś sensownego do wszamania zamówić i dało się tam siedzieć trochę ;).


Lista osób które prawdopodobnie będą:
01.Nina
02.Ogon
03.Asiulec
04.Mycha
05.Mucha321
06.Mort
07.Strup
08.Licho

Nie jestem pewna co do 4 przed ostatnich, przyjdziecie? I gdzie się zbieramy, czy od razu do knajpki/parku :)?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Nina »

Ja niestety jutro będe krótko we Wro :(
Troche mi sie plany przedwyjazdowe posypały i to co miałam załatwić dzisiaj, musze załatwić jutro.


O której w ogóle chcecie sie spotkać?
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: ogonowa »

Ja myślę, że o 11:30 byłoby dobrze. Jak dobrze liczę, rzecz jasna, z oddawaniem szczurów Licho. O 10.41 mamy tam być, zanim oddamy i wszystko, dojdziemy, to myślę o 11:30 będzie ok ;).
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Mucha321 »

Większość osób nie potwierdziła obecności i nikt nie sprecyzował dokładnie planu spotkania.
Pogoda też niepewna. :/ Ehh..
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Mort
Posty: 88
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 6:01 pm

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Mort »

Najlepsze jest to że do teraz w sumie nie ma zaplanowanego miejsca...jakbym wiedzial gdzie mam przyjsc to bym przyszedl, ale tak... :-\
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Mucha321 »

Michał, nie przejmuj się, będzie jeszcze okazja.. ;)
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Mycha »

U mnie w mieście (50km od Wrocka) niestety pada :-\
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Naixinka »

We wrocku chłodno, pochmurnie i mokro, ale nie pada (przynajmniej chwilowo). Pogoda jednym słowem beznadziejna na spotkanie plenerowe. W sumie śledziłam wątek, bo też z wrocka jestem, ale jakichś konkretów za dużo nie było i oprócz tego, że spotkanie dzisiaj, to też nie doczytałam gdzie. Podejrzewam, że kolejna okazja to będzie na wystawie szczurów w sierpniu.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Nina »

Efekt taki, że miałyśmy mini spotkanie 4 osobowe (plus dwie zaszczurzone mamuśki). Ale i tak miło było :)


Jakby byli chętni na 'nieplenerowe' spotkanie na wakacjach, to zapraszam do siebie :) Kawałek trzeba co prawda dojechać, ale miejsca mam sporo, szczurzy goście też mile widziani ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Nina »

Co powiecie na spotkanie w ostatni tydzień lipca? Bablisiowa będzie we Wro, więc byłoby takie nie do końca dolnośląskie ;)

Mogą być też dwa, Bablisiowa i ogon przyjeżdżają do mnie oglądać moje dziewuchy, więc dodatkowi goście też mile widziani ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Babli »

Małopolskie się wprasza! :P ogon powinien lada dzień wrócić, więc dogadamy się :D
Mort
Posty: 88
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 6:01 pm

Re: Spotkania Dolnoślązaków

Post autor: Mort »

ja bym chetnie sie tez wprosil, bo nie mailem czasu dziewuchom sie ostatnio przygladnac:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”