Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Weselnik :>

Post autor: Kaka »

jeju jak super, prawdopodobnie pojadę na prawie miesiąc kwaterki :lol2: darmowej
poza tym tak super teraz jest, wszystko się ukłąda po mojej myśli, jestem szczęśliwa :jezor2:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

sama sie sobie dziwię że pierwszy raz się cieszę że nie udało się zorganizować zaplanowanej imprezy. mam taką koleżaneczkę, która chce się ze mną umawiać po kilka razy w tygodniu na biby i barówy a ja nie mam ani czasu ani pieniędzy ani ochoty. wyobraziła sobie że jestem chyba jej przyjaciółką na śmierć i życie, podczas gdy mi ona kompletnie wisi (etat najlepszej przyjaciółki jest już od dawna zajęty) i do tego denerwuje (typ "wszystko sprowadza sie do facetów"). a tak przesiedzę ten wieczór powoli i w spokoju doprowadzając chałupę do porządku, popijając zieloną herbatkę lub podgrzany miód pitny, słuchając ciszy czterech ścian bądź też ulubionego radyja. ying yang, medytacja, wyciszenie i takie tam czilałty. superosko.
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: nezu »

http://img154.imageshack.us/my.php?image=bojka3fd2.jpg

Wnuki mi rosna jak na drozdzach, wiec mam wlasny maly powod do radosci.. :)
A w zasadzie 9 powodow.. :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Weselnik :>

Post autor: Kaka »

ajajaajaj jak super :jezor2: włąsnie wróciłam z ogniska, jestem taka szczęsliwa :hyhy: mam ochotę podbić cały świat :lol:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Weselnik :>

Post autor: Fatty »

Jadę do Rzeszowa, na 'skok przez płot' :hyhy: siostra funduje mi i przejazd i bilet -ooo jak fajnie ;)
I nic to,że jak zwykle będzie tak : cała sala dzieci i cisza, a na końcu 2 stare baby rechocące na całą salę (moja wina,że w animowanych dają teraz takie teksty ,że kilkulatek nie załapie o co chodzi ? :jezor2: )
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Weselnik :>

Post autor: Fatty »

Ha! A jednak nie jadę! i cieszę się jeszcze bardziej, niż wtedy kiedy myślałam,Że pojadę :thumbleft: Caaały dzień w domku, nigdzie nie wychodzić, tak,tak,tak! :D
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

mam papier do akwareli :flex: 10 głupich kartek kosztowało mnie kupę kasy więc wykorzystam je do ostatniego kawałeczka. I w ogóle znalazłam świetny sklep plastyczny, całkiem blisko mnie i do tego po drodze do ulubionego zoologika... oooj włączyła mi się smykałka, niedobrze niedobrze....
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

UUUUAAAAUUUU!!!! :D dzisiaj w nocy wpadła do mojego starego akwarium moja myszka balkonowa, znalazłam ją dzisiaj rano... jeju jaka ona maleńka!!!! i w ogóle się nie boi :D biedactwo było głodne i spragnione, wtrążala aż sie jej te małe uszy trzęsą... będzie musiała przeczekać w moim pokoju do nocy, wtedy ją wypuszczę bo teraz jeszcze zbyt gorąco i za dużo ludzi... choć mam perfidną ochotę ją sobie zostawić... :zakochany:

piszę na obu forach bo już się nie mogę połapać...
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

Weselnik :>

Post autor: casie »

Hura stary wyglad forum :oops: :thumbleft:


I dodatkowo wyjezdzam dzis na urlopik... w nasze kochane Tatry :-) :jezor2: :thumbleft: :lol:
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

a ja dzis ide na bibe :D
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Weselnik :>

Post autor: Yshia »

a ja zaraz mykam nad morze.. szkoda tylko że dziś niedziela i pewnie mnóstwo ludzi będzie. No ale ja się nie łamię.. jak co to z łokcia :hihi:
~~jestem chora~~
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Krówka. »

znacznie mi lepiej :thumbleft:
M., dzięki :flex:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

chyba nic mi tak nie mogło poprawić humoru jak tonic z lodem, rozłożenie się na foteliku i cudna muzyka, świeża prosto z piekarni :D z najcudniejszym głosem świata ... chociaż jak zwykle.... za maaaałooooo.....
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Weselnik :>

Post autor: Fatty »

o radości, nie ma to jak siedzieć w oknie, i zanosic się śmiechem patrząc na pomykające blade tyłki, roznegliżowanych, pijaniutkich chłopaków :haha:
Maj gasz,jaaakież to widoki były..szkoda,ze było już ciemno i aparat za nic nie chciał tego sfocic, bo bez wątpienia bym to uwieczniła :lol2:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

Weselnik :>

Post autor: violet »

własnie zadzwonili do mnie z Hause'a :D Chyba bede miala prace :lol2:
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”