Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

Weselnik :>

Post autor: Mary »

an jak widać nie tylko Ty się cieszysz...ja też. I też lubię T. Pratchetta, ale najbardziej te części, gdzie jest dużo Śmierci :jezor2:
A cieszę sie bo: dwumiesięczne poszukiwanie mieszkania wreszcie zakończyło się sukcesem i w zwiazku z tym juz za kilka dni wracam do Wrocka (ach, żegnajcie stare problemy...witajcie nowe :roll: ) I co z tego, że tym razem wywiało mnie gdzieś na zadu*** i będe musiała wstawać przed szóstą żeby dojechać na zajęcia ( bo oczywiscie plan do bani :evil: ) I co z tego, że panicznie boję sie tego roku studiów bo czeka mnie dużo pracy...Cieszę sie i tyle. Będzie dobrze, MUSI być dobrze. Innej opcji niet! :hyhy:
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

Mary, tak wlasnie byc musi, tylko dobrze :)
zagladaj czasem do tematu w pogaduchach "spotkanie wroclawskie", bo panujemy jakis zlocik na poczatku pazdziernika :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

no ja też tu powinnam dużo pisać, bo dzisiaj po raz ostatni przekroczyłam progi mojej starej uczelni i było to boskie uczucie :flex: nigdy więcej mister Z i jego kochaneczki, nigdy więcej słonego płacenia co miesiąc, czas na normalne, studenckie życie! :twisted:
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Jutro ostatni raz idę na praktykę, właśnie sobie opinię piszę :jezor2:
Wreszcie powrót do cywilizacji, wreszcie nikt nie będzie patrzył na to jak chodzę ubrana i co robię, wreszcie nikt nie będzie wmuszał mi podwójnych porcji obiadków, wreszcie będę mieć non stop moje śmierdziuchy;)
Może nawet zrobimy z braunerem ściepę na internet...?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

aa ja jestem szczesliwa ot tak! ciesze sie razem z wami :jezor2:

nauczylam sie robic makijaz w photoshopie :lol2: :D ... alez sie nameczylam :hihi: JESTEM DUMNA!
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Weselnik :>

Post autor: Dona »

:hihi: Mam, mam, MAM! Mam w końcu utwór "Liceum" zespołu Bruk, w którym śpiewa mój fizyk... :lol2:
Ostatnio zmieniony czw wrz 28, 2006 4:13 pm przez Dona, łącznie zmieniany 1 raz.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

nono, moda na śpiewających nauczycieli trwa :hihi: mój BYŁY (juhuuu!) wykładowca już drugą płytę wydał... ale wolicie tego nie słyszeć... super-hiper-szatan-łubudu-englisz-def-metal
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Weselnik :>

Post autor: Dona »

mazoq, on już najmłodszy nie jest, a śpiewa już gdzieś od ładnych paru lat... :hihi:
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Weselnik :>

Post autor: Juni »

mazoq, daj mi to :D :lol: mój nauczyciel muzyki ma zespól :haha: :haha: i mam jego demo na kompie :D porażka :jezor2:

Weselnik! Tak! WReszcie. Zmieniłam fryzurę. Mam grzywkę, niesamowicie krótką na bok i calutkie włosy pocieniowane :D A i jeszcze praktykant dwa lata starszy u fryzjera... :zakochany: :D :lol:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

Juni, a proszę cię bardzo 8) http://www.fateborn.com/ dział "download", oczywiście ten co mnie uczył to wokalista, czyli ta morda w okularach

tak naprawde mister Z jest cholernie przystojny i ma boski głos ale w tych jego piosenkach tylko go niszczy a jego charakter jest tak beznadziejny ze już go cała szkoła znienawidziła...
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Weselnik :>

Post autor: Juni »

mazoq, o łoł :shock: jakoś mi się pomieszało i byłam pewna, że chodzi o tego nienajmłodszego a tu.... o.O :D

Weselnika part II. Zapowiada się..... IMPREZA :D Jutro :) Domówka. A jak nie domówka to na standardową dyskotekę jakąś :P
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Weselnik :>

Post autor: Elbereth »

mazoq, fajne 8) .

A ja sobie czytam stronę http://m-c-p.prv.pl/ (forum jest najepsze 8) ) i śmieję się aż do łez :haha: :haha: :haha: . Dowiedziałam się, że nawet Myslovitz to heavy metal :shock: (no jasne, "mieć czy być" to taki hardkor, że szok ;) ). No ale dobra, co się czepiam, jeśli na tej samej liście strasznych satanistycznych zespołów ;) są Wilki, Doda i Trubadurzy, to Myslovitz to prawdziwy metalowy zespół ;) . Muszę do admina napisać, żeby dopisał jeszcze Tokio Hotel i Marcina Rozynka, to dopiero metale ;) .

Jeszcze według tej strony powinnam dzisiaj upolować kota na kolację :twisted: .

Z tą stroną to jest naprawdę dobry sposób na poprawienie humoru :D .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

Elbereth, ta strona to są jakieś jaja, prawda?

mazoq jak dla mnie Twój (były) wykładowca ma świetny zespolik ze świetną muzyką :) Mi się to strasznie podoba :) Zwłaszcza wokal, w którym można rozrónić słowa, co przy takiej muzyce jest rzadkością :)
Ostatnio zmieniony czw wrz 28, 2006 9:28 pm przez marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Hyhyhy, zaczynam zajęcia dopiero od środy, uwielbiam tę uczelnię po prostu :jezor2:
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Jest dobrze, pierwszy raz w mojej "karierze naukowej" mam wolne piątki i nie siedzę na zajęciach dłużej niż do 16.30. Co oznacza, że mogę ze spokojnym sumieniem porwać do Katowic mojego piesa najukochańszego :twisted:
Dziś ostatni dzień praktyki :flex:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”