Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Weselnik :>

Post autor: Mortycja93 »

O widzę że wy również byłyście na wystawie w Katowicach :) . Ja również ją odwiedziłam, gdyż miałam do wystawienia psy, jednak większość czasu siedziałam przy ringu Labradorów z biszkoptowym Labkiem i Dogiem Argentyńskim w klatce ;) mogłam sie, rzucić w oczy gdy szłam z klatką, psem, kurtkami, z plecakami, kocem i wszystko mi z rąk leciało i byłam nieźle wkurzona teraz jak sobie myślę jak to z zewnątrz musiało wyglądać to mi sie śmiać chce :D
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: koopa »

Dziewczyny udało się!! :D Teściowa wchodzi do nas do pokoju, :) tyle że omija wzrokiem klatkę :). Widzę po niej, że się kobieta boi ale nic nie mówi i jest dzielna, strasznie się cieszę bo myślałam, że będzie duuuużo gorzej :D
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Chwilowo nie mam lepszego zdjęcia niż te, które widzicie, ale...

Obrazek

...chciałbym Wam przedstwić

Milę, Nikę i Lalę

czyli Kokosanki znane również jako Koszykarki.

;D


PS Chciałabym coś sprostować. Moja mama ochrzciła Szarusią Nikę, a nie jak pisałam wcześniej - Lalę. Za zamieszanie przepraszam. ;>

edit//
Obrazek
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: Weselnik :>

Post autor: ninaczika »

spotkałam dziś szczura:) idę starówką, całkiem ruchliwy deptak o godzinie 19.40, no a z klombu wybiega maluch agouti kanałowe, śliczny z wielką głową jeszcze:) noi leci przez drogę naprzeciwko, wskakuje na klomb z różami- po wiosennych porządkach.. ja lece do niego i patrze sie tak pół metra od góry dzieli mnie od szczurasa,bo stoje tuż nad nim, on patrzy na mnie i w ogóle dziwne to było. tak staliśmy chwile, a szczurek zwinął wielką dżdżownice, miedzy nogami mu sie plątała i z powrotem na swój klomb z iglakami:)) poprostu piękny maluch, nie wiedziałam ze dzikusy małe są takie nieostrożne.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Uwielbiam moją babcie :D Kobitka ma swoje lata (72), dużo przeżyła, owszem - jest marudna, ale drugiej tak nowoczesnej i fajnej babci nie znam :) Głównie ona popierała mnie przy robieniu wszelkich kolczyków (tym w pępku sie zachwycała i stwierdziła, że gdyby troche młodsza była to też by sobie zrobiła :D ), zawsze zachwyca sie moimi nowymi fryzurami/kolorami na łbie, podejście do mody ma baaaaardzo nowoczesne, nie jest żadną dewotką (a jak wyklina rydzyki itp ::) ), nie znosi polityki, lubi sie dobrze ubrać. Ciągle powtarza mi sie żebym chrzaniła nauke i otworzyła cukiernie :D Nie mam drugiego takiego fana moich wypieków :) Czasami ciężko z nią wytrzymać, jak ma te swoje napady depresji (ale do psychologa nie pójdzie...) ale ogólnie rzecz biorąc, ciesze sie, że sie do nas przeprowadziła :) Mamy z mamą z kim po nocach jeść pizze w łóżku :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Weselnik :>

Post autor: merch »

Agata dwa aguty i czarny kaptur :)? Gratuluje :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Si, merch. ;D
Dwa agutki, jeden kaptur. Nika, Lala, Mila.

Idę wygrzebać ładowarkę, skoro już aparat wrócił...
Będą zdjęcia, sasasa. ;>

Nina, tylko pogratulować takiej babci. ;)
Myślę, że wielu ludzi Ci jej po cichu zazdrości... Taaak.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Właśnie przyszła do nas znajoma mojej mamy. Ja jak zwykle łaże z Milką na karku, więc tak też wylazłam z mojego pokoju. Babeczka zobaczyła szczura, już myśle za chwile będzie pisk a tu suprajs! Rzuciła sie na mnie jak szalona i dawaj miziać szczura :o Stadem była zachwycona, właziła na krzesło żeby zobaczyć ciury śpiące w sitku, głaskała przez pręty, karmiła i w ogóle szok :D A ma 65lat!!
Jestem pozytywnie zaskoczona :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Ludziska no co wy, tylko ja tu pisze?? :D

Byłam sobie w rossmanie i szukałam żółtego lakieru do paznokci (ja i żółty lakier, w ogóle lakier ??? ) nagle dzwoni telefon, numer jakiś dziwny, ze stadem jedynek na końcu. Odbieram i co słysze? "Hej, tu roxy fm" :o Jakiś czas temu wysłałam do nich sms'a, całkiem na jaja, bo przecież ja NIGDY NIC nie wygrałam. "W sms'ie napisałaś, że wejściówka na Cracow Screen Festiwal, byłaby dobrym powodem, żeby pojechać do Krakowa. Ja właśnie daje Ci ten powód" ;D Szok jak nie wiem :) Miałam spędzić cały łikend majowy w mieście, jedyną atrakcją miał być koncert Braci, a jade do Krakowa ;D Jestem nieziemsko szczęśliwa :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Nina, nie, nie tylko ty. Mi też się czasem zdarza... ;) Według statystyk najwięcej postów napisałam właśnie w TYM temacie, hehe... ;>

Wiosna jest, wiecie? Słońce, trawa i te wszystkie badylki z listkami. :]

Po za tym sobie spódnicę kupiłam. Brązową. I sukienkę do Grecji - biało-brązowo-czarną.
Będę w kieckach latać!

Nie pytajcie. :D
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

juz jutro ;D ;D ;D ;D ;D ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Weselnik :>

Post autor: Babli »

Ha! Namówiłam tatę na wolierę. Sprzedałam zdalnie sterowany samolocik i.....mam pieniądze :) :)
Ile ja musiałam się negocjować.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Weselnik :>

Post autor: yss »

nina: mam ambicję być taką babcią jak twoja :P
babli: gratuluję wolierki :)

ja mam zadowolenie, bo w mojej wolierce są nowe półki :) szczurasy przeżyły stres, jak rozwalałam ich cały świat, i były bardzo zdziwione nowymi płaszczyznami.... klatka wygląda teraz ślicznie, panelki nazywają się klon stary i są ładne same w sobie :)
wiosenne porządki u szczurów zrobione :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

hihi :D mam psa! chodzimy na spacery, jest sliczna i kochana. JEST WOLNE!! W lodowce schlodzona coca cola, zajadam babciowe nalesniczki :D

No po prostu SUUUPER :D!!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Weselnik :>

Post autor: bazylia »

w piątek na rowerkach, wczoraj nad jeziorem, a dziasiaj superowy dzionek z kuzyncią ;) nie no ja kocham długie łikendy :P no i szczury są poprostu cudooowne :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”