Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

Polskie morze fajna rzecz:D jak ja bym chciala pojechac.. a moj chlop sie zabiera jak...pies do jeza.
Kopnac go w dupe tylko..pewnie nie pojade, albo sama z moja druga miloscia zycia pojade O0
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Filipw »

Telimenka pisze: Kopnac go w dupe tylko..pewnie nie pojade, albo sama z moja druga miloscia zycia pojade O0
Z eliotem :PP :D żartuje,

A ja susze kły bo jutro wyjazd :D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

Nie z Eliotem ale blisko! :D
Z NIA..moja wymarzona jedyna :D.. PSICA ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

To ja po raz ostatni mówię papa. ;)

Plecak spakowany, zaraz idę robić kanapki na drogę i wziąć prysznic.
Pośpię dwie godzinki i - w drogę.

Grecjo, przybywam! ;D
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Weselnik :>

Post autor: Babli »

Żegnamy więc po raz ostatni. Miłego.

Nie ma to jak babski wieczór, pizza, maseczka długa kąpiel ::)
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Weselnik :>

Post autor: pariscope »

Wprawdzie przede mną 7 tygodni pracy na obczyźnie, ale potem... Potem już tylko odwiedziny u syna w UK i zakup willi dla moich przyszłych pupilek. A dalej starania o adopcję. :D Wreszcie.
Wiecie jak się cieszę?
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Weselnik :>

Post autor: Babli »

Kocham Sony Polska :P tacy mili ludzie! I tacy mili...dali nam aparat i 5x pen-drive ;D A właśnie miałam kupować :D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Mam za sobą 2 super obozy :) Poznałam tylu świetnych ludzi i mimo iż wiem, że większości albo nawet wszystkich więcej nie spotkam, ciesze sie, że mogłam spędzić z nimi tyle czasu, bo wspomnienia pozostaną :)
Poznałam też pewną wspaniałą osobe i mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Filipw »

Chłopak czy dziewczyna ? :D :P ;D (żart, ale możesz odpowiedzieć jeśli będziesz chciała ) :D


A ja sie ciesze że mam dość dobre wyposażenie klatki i jutro przyjedzie woliera JUPI
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Błagam, nie zadawaj mi takich pytań :D Okey, nie mam nic do osób homo, ale ja jestem zdecydowanie i niezaprzeczalnie hetero.
Inteligentny, dowcipny, świetny facet :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Filipw »

Jo Homo też nie jestem, bo jestem hetero,
Bo "mam*" dziewczynę

No to nina kciukam :P żeby coś z tego wynikło :D
okej a teraz czas na szczegółowe dane *
*pola zaznaczone znaczkiem * trzeba wypełnić (też joke)
Imię
Nazwisko
Nr. Buta*(!)
Nr ubezpieczenia*
Adres*
nr tel :P

* "Mam" w "_" ponieważ nie można nikogo posiadać bo każdy człowiek ma wolną wolę!*
*Chyba ale raczej tak *
*na pewno tak *

* Ale żeby nie było oftopka to strasznie sie cieszę że coraz mniej mnie dzieli do ryjka :D :P
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

No okolo miesiaca ;D . Co mnie nie cieszy, nie ze wzgledu na to ze nie chce go oddac.
Ale oznacza to koniec wakacji.. ja nie chce... :( :( :(
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Dzisiaj dowiedziałam sie o pewnej hmm, z jednej strony niefajnej a z drugiej bardzo miłej sytuacji. Nie dowiedziałam sie dokładnie co powiedział o mnie mój były, ale było to na tyle chamskie, że moja najlepsza kumpela po raz pierwszy w życiu uderzyła kogokolwiek w twarz...
Miłe uczucie, wiedzieć, że jest sie dla kogoś na tyle ważnym, że potrafi złamać dla Ciebie swoje zasady.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Ha!
Będę miała nowy (używany) telefon. Sony Ericsson W810i. Jutro (pojutrze, biorąc poprawkę na mój brak szczęścia) powinna przyjść paczuszka od Agi (najstarsza siostra, jakby kto pytał ;) wszak mam aż dwie siostry).
Renia (druga siostra ;>) obiecała obejrzeć ze mną Ratatuja. W dodatku wynalazła jakiś fajny program do piratowania różnych rzeczy (ćśśś...).
Zbieram pieniądze na aparat. Mam już 200 PLN, 800 SK i 30 E. Muszę przejść się do kantoru i ujednolicić walutę. ;)
W weekend koncert. Z Renatką idziemy. :D Dżem gra w Ogrodzieńcu. Żeby był jeszcze ciekawiej, we wrześniu grają jednego dnia dwa koncerty: w Chorzowie i w Zabrzu, jak się R. da namówić to pójdziemy na oba, jak nie - tylko do Chorzowa. ;)

Idę zmywać te przeklęte gary...
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Weselnik :>

Post autor: Mortycja93 »

Nie ma to jak dobre zakupy ;) Pogodziłam się z moją bliską kumpelą i poszłyśmy na zakupy :D A co najważniejsze nakupowałam sobie bluzek po ok. 3.90 ;D (likwidacja terranovy). Nawet nie wiecie jak się cieszę :D Co prawda trzeba było trochę czekać w kolejce, ale opłacało sie opłacało ;D.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”