Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kamyczek87
Posty: 34
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 3:17 pm

Smutnik :(

Post autor: Kamyczek87 »

Nie daje sobie rady na studiach,z mojego lenistwa :| ,zwierzaczki mi chorują :cry: ,bardzo mi samotnie ostatnio. :-(
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Oleczka »

glowa do gory, po deszczu wychodzi sloneczko :przytul: bedzie dobrze
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Smutnik :(

Post autor: Vella »

Nitka ma nosówkę... :cry:



:-(
nie wiem czy to może zaszkodzić szczurkom, ale na wszelki wypadek zostawiłam Kanalię w Warszawie...
tęsknię...
:-(
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

Smutnik :(

Post autor: bonsai »

Noname kopną prąd, jest poparzona na pyszczku... wyjdzie z tego, ale nie wiadomo co z maluszkami w jej brzuszku... Narazie malutka nadal jest w lekkim szoku, dużo śpi, ale już widzę, że jest z nią lepiej niż wczoraj....
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Smutnik :(

Post autor: ESTI »

sama... jeszcze nie wyjechalam a juz sama...

co za dupa...
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

ESTI, bonsai, :przytul:
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: jokada »

pochowalam dzis Szpilke :-(

obok innych szczurów...
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Smutnik :(

Post autor: MANIAK90 »

Ale mnie niektore osoby z innego forum irytuja...bosh...ludzie! Nie przeginać!człwiek cos pisze z usmiechnietymi buzkami a oni zaraz na ludzia nalatuja!!!
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

Smutnik :(

Post autor: bonsai »

2 maleństa nieżyją.... Chyba urodziły się martwe :sad2:
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Karen »

To miały być najlepsze święta :sad2: po części były ale jakoś się skopało się do reszty :sad2: ja chcę swoje mieszkanie i chce mieć stale moje kochanie przy sobie :sad2:
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

Dziewczyny :przytul:
Mi juz brak slow czasem...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

Smutnik :(

Post autor: moniaaa »

po pol roku spotkalam sie z moim bylym chlopakiem. takie niby nic mialo byc, spotkanie po latach.. i nie wyszlo.. strzelilo we mnie jak grom z jasnego nieba. gdybym byla w moim rodzinnym miescie, gdzie on teraz mieszka, na stale to pewnie bym rzucila wszystko i .. do niego pobiegla.. eh..
ale mieszkam w innym miescie i to z innym chlopakiem, ktoremu wczoraj wylalam morze lez na temat "nie bede z toba zawsze, nie jestem gotowa na taki zwiazek". eh, po co ludzie tacy jak ja sie rodza w ogole to nie wiem...
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

alez zle sny mnie dzis meczyly :cry:
teraz nie moge zapomniec...
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Mnie też męczyły, jakieś dziwne i psychodeliczne. Śnił mi się powrót do domu, w którym nikt na mnie nie czekał, nikt nie miał czasu, wszystkie moje rzeczy zostały upchnięte w jakimś ciasnym i śmierdzącym pokoju, błąkałam się po ciemnych korytarzach, a gdzieś w piwnicy dziwna dziewczyna w bieli grała na pianinie coś strasznego i niepokojącego.
W dodatku zdechnę z tęsknoty, jak wyjadę. A jeśli nie wyjadę - też zdechnę z tęsknoty.

Boję się też lotu samolotem - dlaczego, do diabła, muszę być tak przesądna? Lecę trzynastego. :/
Ostatnio zmieniony ndz sty 07, 2007 12:53 pm przez Fea, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Smutnik :(

Post autor: maua_czarna »

w czwartek, po czterech latach...zostawil mnie moj facet...najgorsze jest to,ze ja nadal go kocham:( w ogole wszystko jest teraz najgorsze...
nie wiem,zachowywal sie jak nie ten czlowiek, jakby cos go opetalo...strasznie podle jest to co zrobil i jak to zrobil...mieslimy tyle planow, marzen... i nagle jemu sie odmienilo:(:(:(
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”