Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

Tak mi przykro......Aniu, Koopa,.....
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Izusia
Posty: 21
Rejestracja: sob maja 19, 2007 9:52 am

RE: Smutnik :(

Post autor: Izusia »

Przykro....domyślam się co czujesz...Mój dziadziuś miałby(dla mnie ma)urodziny. :(( [*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Smutnik :(

Post autor: yss »

przykro mi, Aniu i koopo.....

ciekawe. ja moich dwojga dziadków nie znałam, a pozostała dwójka mieszkała 750 km ode mnie. teraz została już tylko babcia, która przebija większość babć w hipchondrii, zrzędzeniu i robieniu z siebie ofiary.
czy tylko ja mam chłodne relacje z rodziną, czy może ktoś jeszcze?
no i nie cierpię dzieci, które mają liczną rodzinę, młodych wujków i ciocie, i wszyscy się z nimi bawią i się nimi zachwycają, choćby w wieku 7 lat nie umiały zachować się przy stole [dzieci, nie ciocie.]. ja rodzinę znałam z rzadkich napomknień i jeszcze rzadszych wizyt, i jakoś niespecjalnie ktoś się mną zachwycał jak siedziałam w kącie z książką w wieku lat trzech. :/ albo rozważałam koncepcję innych wymiarów niż znane nam 3, budowę wirusów, właściwości chemiczne wody itp w wieku lat pięciu.

może to nie na temat, ale ostatno sobie to uświadomiłam i nieco mnie przybiło. tłumaczenie jest takie, że chciali przeciwdziałać ew. zarozumialstwu. rezultat? lepiej nie mówić :>
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: Ania »

Najbardziej w tym wszystkim smutne jest to, że gdyby nie zawzięcie wujka, który trzeźwo myślał - mojego ojca, który uruchomił znajomości - to sprawa potraktowana by była jako samobójstwo.. wiecie, w stylu "potknął się na schodach, spadł na nóż i tak siedem razy". Młoda siksa sugerowała, że "najpierw sobie podciął nadgarstki, potem próbował się wieszać ale JAKOś mu się nie udało to skoczył z 10 metrów na główkę".
Porażka. Rzy*ać mi się chce. Nawet nie zabezpieczyli śladów, totalny zlew.
Dziewczę też przymknęli dopiero, jak rodzina napisała pismo (sic!). Nagle stwierdzili, że się plącze w zeznaniach a na tych 3 przesłuchaniach, gdy za każdym razm mówiła coś innego - jakoś tego nie przyuważyli. I to, że na miejscu zbrodni znaleźli jej telefon - też nie wzbudzało podejrzeń. Mordercy mogli jeszcze wizytówki zostawić a przypuszczam, że g... by to dało.
Ostatnio zmieniony czw cze 14, 2007 12:43 am przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
krzy_hu
Posty: 24
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 5:38 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: krzy_hu »

o ja p****** wogóle wiedzałem zeby nie pic :( ale cóz stało sie pokłuciłem sie ostro i jeszczew przez tego kogos sie okaleczyłem boze ale mnie kaleka :(
,,Wejsc na Barykaty niosac białe flagi ''

27.07.1006 r-17.06.2007

18.06.07 i znowu razem ale na jak długo ????
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: krwiopij »

Lin-Lin znów wygryza sobie szwy. W jednym miejscu ma dziurę (nie dużą, ale całkiem na wylot), a zaczęła jeszcze resztę szwów wyciągać - na szczęście tam skóra się nie rozeszła. Ta wstrętna cholera cały czas grzebie w tej ranie, rana krwawi. Coś ją musi drażnić. Nie wiem co robić. Podaję jej antybiotyk, dałam steryd (bo miejsce wokół wygryzionych szwów spuchło), przemywam to miejsce Rivanolem i smaruje Solcoserylem, ale mały ma to sens, skoro ona i tak wszystko wylizuje... Ech... A miało być tak pięknie.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
krzy_hu
Posty: 24
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 5:38 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: krzy_hu »

wiesz co a spróbuj pójsc do weta i zeby przepisał jej jakies prochy na uspokojenie u mojego psa to pomogło zeby sobie swów nie siagał bo został pogryzione przez psy pozatym ja tez :) w obronie pupilka mma teraz na nodze seki blizne ale serio mówie pójdz do weta i sie spyytaj cos na uspokojnenie takiego wiem ze scurek i pies to 2 róznie stworzenia ale moze pomoze :) pozatym trzymam kciuki :) a milucha :) i zobaczysz bedzie jeszcze pieknie :) to kwiestia czasu i sie unormuje :)



Pozatym scurke ma fajne imie :) wiem ze na mtv leci taka bjaka przerysowani albo przemalowani gdzie gra taki stworek :)
Ostatnio zmieniony sob cze 16, 2007 9:58 pm przez krzy_hu, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Wejsc na Barykaty niosac białe flagi ''

27.07.1006 r-17.06.2007

18.06.07 i znowu razem ale na jak długo ????
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: krwiopij »

Szczura ma na imię Eileen. Ale przezwisk ma całą listę... :>

Na uspokojenie nic jej nie dam, bo i tak dostaje dużo leków. Zresztą to jej wygryzanie może mieć sens - wygląda na to, że sama usuwa obumarłe tkanki. Tyle że dopiero co po przeszło 5 tygodniach wygoiła się jej rana po poprzedniej operacji, a teraz zrobiła sobie nową. Bosko. Nie dość, że jest wychudzona, ma chore płuca i raka, to jeszcze cały czas musi brać antybiotyki.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: Fatty »

Strasznie mi brakuje z mojego psa. Tęsknię.
W dmu wszystko niby takie same, ale jednak inne i obce. To już 2 tygodnie, a boli tak samo mocno :(
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: Patha »

sprasznie mi smutno. niedawno sie okazało że Pestka nie żyje. :cryrat::cryrat::cryrat:
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: 'Asia »

Patha, strasznie mi przykro :cryrat: Przytulam mocno...
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Agath
Posty: 139
Rejestracja: pn sty 30, 2006 7:39 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: Agath »

24 lipca odeszła Myśka :cryrat:: Dzięki niej zmieniły się moje stusunki z ojcem na dużo lepsze (ale to długa historia) ;(
Ostatnio zmieniony wt cze 26, 2007 1:19 pm przez Agath, łącznie zmieniany 1 raz.
Mysia [*]
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: 'Asia »

Agath, strasznie przykro, wiem co to za ból... :cryrat: Przytulam mocno...
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: soho »

:( za 2-3h musze jechac z Danusia do weta ... to bedzie jej ostatna wizyta ;(
nie moge inaczej nie mm wyjscia - guz urosl w ciagu 1.5tyg tak wielki ze juz jej zaczyna ciazyc ... nie mowiac o tych guzakach na piersiach ;( boze a ona taka sie fajniuchna zrobila od jakiegos czasu ... zawsze byla nieufna teraz przychodzi daje sie miziac - nie na dlugo ale zawsze ... rycze bo co mi zostalo innego ... jak mozna takiego zwierzka .....brak mi slow
Bianca zostanie sama :/
4 szczurkiw tym roku starcilam - wszystkie moje stare wygi ja pier***
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Smutnik :(

Post autor: Agata »

soho: tulę mocno! Ciężka decyzja, ale być może jedyna słuszna... :(
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”