Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: nezu »

zalosna jestem...
Ani sil zeby z domu wyjsc.. ani ludzi poznac...zreszta wszyscy i tak maja mnie gdzies a ci co niby nie maja sa za daleko..
Po jakiego diabla taki nieudacznik jak ja ma zyc.
Zeby 22latka byla zmeczona zyciem...

Nie widze zadnych perspektyw, zadnej przyszlosci. Najchetniej nie wychodzilabym z wlasnego malego swiatka jakim jest moj pokoj.

Wnuki? Co mi po wnukach.. Bez wzgledu na to jak niektorzy tu klna na ludzi, zwierze drugiego czlowieka i odrobiny ciepla z jego strony nie zastapi.
Nigdy...

Moze faktycznie powinnam uciec w chorobe psychiczna..znowu..zamknac sie we wlasnym swiatku i zalepic na nowo stara skorupe..
Bo nie ma sensu otwierac sie przed kimkolwiek, skoro i tak z gory wiem jak to sie skonczy...
Moze lepiej sie pozegnam...
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Smutnik :(

Post autor: Layla »

nezu, :przytul: nie marudź, tylko chodźmy kiedyś na piwko/kawkę 8) Jesteś bardzo miła :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Karen »

ech.. i co mam powiedzieć. Psychicznie dobił mnie widok własnej babci w domu opieki. Wiem, że to dla niej bezpieczniejsze ale i tak boli, że rodzina mogła tak postąpić :( Najbardziej boli to, że ona nikogo nie poznaje, nic nie pamięta. Pociesza jedynie fakt, że fizycznie jest zdrowa, ale to marna pociecha, zwłaszcza, że pamiętam ją jako osobę żywą, wesołą.. a teraz? Teraz wszyscy są dla niej obcy. Ma swój świat. Bałam się tego momentu. Bałam się zobaczyć jak bardzo wiek dał się jej we znaki. Ona ma prawie 90 lat, ale mimo wszystko boli :sad3:

W dodatku nie ma komu się wypłakać, bo wszyscy mają mnie gdzieś (jak zawsze)... :sad2:
Ostatnio zmieniony sob wrz 09, 2006 2:33 pm przez Karen, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: soho »

nezu po**lo Cie czy jak dziew3no a my to co my tu jak rodzina przyjaciele nie li3my sie wcale :?:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

nezu, Karen, :przytul:

zabijcie mnie! jak was prosze!, jak ja nie lubie jak nie moge pomoc... sior jakis problem :-( boje sie o nia. :sad2:
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Smutnik :(

Post autor: Juni »

Dziewczyny, trzymajcie się.. :-( :przytul:

satanka666, ja też nie. Bo później sama mam do siebie pretensje, że ni nie zrobiłam.
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Znów ten mój głupi zaćpany kompel :sad2:
Wczoraj widziałam jak po przyładowaniu sobie dwóch i pół setki fety około 1 w nocy zaczął przysypiać na stole :sciana2:
Bosh, nie mam siły nawet o tym myśleć. No nie mam.
Cholerny ćpun :-( Który na dodatek chciałby żeby wszystko zrobić za niego, znaleźć mu terapeutę i najlepiej jeszcze za rączkę zaprowadzić :sciana2:
Nie, i jeszcze raz nie!

Życze mu, żeby mu się wszystkie żyły pozapadały, żeby nie miał już gdzie ładować.

Bosh, jak mi się chce płakać :-(
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

chce ktos mnie? :sad2:
no dobra, nie mam wymiarow 90/60/90, ale moze? tak mimo wszystko...
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

satanka666, a co mają wymiary do chcenia, bo nie rozumiem :drap:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

wiesz chlopy to raczej wola rozowe paniusie, ktora maja wlasnie takie wymiary :lol:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

satanka666, może wolą, ale jak się zakochają, to wymiary przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Uwierz mi :)
Po prostu jeszcze nie trafiłaś na "tego właściwego" :)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Smutnik :(

Post autor: Fatty »

ktoś kiedyś powiedział "facet nie pies na kości nie poleci" ;)
Kiedyś pewien przedstawiciel płci jakże brzydkiej wytykał mi nadmierną "pełność" moich kształtów, sugerował ostrą dietę itd. No to mu odwarknęłam,że z tego wynika,że boi się "prawdziwych" kobiet więc to on ma problem a nie ja. :D
Od tej pory o mojej kilogramowej nadwyżce nawet nie wspomniał ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

ojjjj baby baby... nie narzekać, wyjść do ludzi! z własnego doświadczenia wiem, że siedzenie w domu mając doła to najgorsze co można robić, człowiek tylko się w tym zagłębia! koniec smutów, to co złe jest już za nami i trzeba patrzeć w przyszłość, pomyśleć co mozna dla siebie zrobić żeby było lepiej bo to jakie jest wasze życie tylko od was zależy!... bądźcie twarde a nie miętkie ;) :przytul: wiem, że to wcale nie takie proste, ale wykonalne :) zawsze!
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Smutnik :(

Post autor: Guślarka »

Smutno mi :-( Po tych wszystkich sprawach o męczeniu zwierząt tracę wiarę w ludzi...
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Smutnik :(

Post autor: Juni »

A mi smutno tak po prostu. Wszystkie bliskie mi osoby są daleko. Albo fizycznie albo psychicznie [ ?! jakie ja głupoty wypisuję ]. Skoro psychicznie to chyba nie "bliskie" :drap: ?
W każdym razie jest mi źle i to bardzo źle :cry:

Mam napad czarnych myśli i właśnie sobie czytam fajne teksty...

"Na cholerę jest przyjaźń, jak ludzie prędzej czy później mają siebie nawzajem w du*ie?"

Oh, jakie to pozytywne...

I na dokładkę jestem choraaaaaa :sad2:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”