Były kolczyki teraz tattoo

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Frugo_Frugo »

Piękny <3 O0
aakoiaa
Posty: 82
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 1:31 pm
Numer GG: 7337958
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: aakoiaa »

Cudowny ! ;) Ja mam dwa tatuaże, duży łeb tygrysa na lewym boku i małe piórko na dolnej części pleców ;) Później wrzucę fotki.
Ze mną:
Bobo <3
Za tęczowym mostem:
Black'y <3 Kuba <3 Grubcio <3
Osioł
Posty: 62
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 8:19 pm

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Osioł »

klimejszyn u kogo się "malujesz"? :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: klimejszyn »

dziękuję :)

Osioł, maluje mnie mój były facet, Ion - nie wiem czy kojarzysz, bo nie pracuje w studiu, tylko w domku :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Osioł
Posty: 62
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 8:19 pm

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Osioł »

O jaaa tego gila też on? Kurcze podeślij linka do jakiś jego prac bo bardzo fajne są ;D
Awatar użytkownika
Hooda
Posty: 183
Rejestracja: śr maja 09, 2012 4:40 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Hooda »

Mam tatuaż od ponad roku, chętnie zrobiłabym kolejny 8)
Niżej foto z dnia tatuowania ;p
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2011/ ... 3apag8.jpg
Może kiedyś się skuszę, by go rozbudować.
Co do uzależnienia... Cóż, uważam, że brakuje po prostu jeszcze raz tego przeżycia, że jest nowa dziara, że trzeba o nią dbać i w ogóle. To był bardzo fajny okres w moim życiu, miło go wspominam (poza okropnym swędzeniem). Samo tatuowanie natomiast... no chiałabym je jeszcze raz poczuć :D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Nina »

klim, gdzieś to Twoje ptaszysko widziałam :) Ładne.

U mnie we wrześniu zagościł napis na boku. Projektów mam 6, na kolejne tatuaże. Tylko kasy ciągle brakuje... Ale na wakacjach szwagierka robi kurs tatuażu, więc ;D Moje 2 proste wzorki może robić od ręki, a z kolejnymi moge troche poczekać, aż sie podszkoli. Ręke ma, jest w szkole art i maluje/rysuje od lat, więc na pewno i dziaranie będzie jej dobrze szło.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Iguta87 »

A ja muszę trochę ponarzekać na tatuaże;/

Zrobiłam ostatnio jeden, szczurka na karku i po obu jego stronach po dwie linijki tekstu. Wygląda fajnie ale tylko z daleka;/ z bliska litery są jakieś rozmazane, czcionka wyszła tak że wygląda jakby brakowało liter, niektóre litery są całkiem ze sobą zlane a szczur wygląda tak że mam wątpliwości czy ten tatuażysta widział kiedyś szczura;/
Tatuażysta był sprawdzony, u moich znajomych napisy i "zwykłe" tatuaże jakoś normalnie, ładnie wyszły.

Wszyscy mówią że przesadzam i że fajnie wygląda ale i tak mnie to męczy- wstydzę się chodzić z odkrytymi plecami, a chyba powinno być na odwrót;/

Mało tego, przy robieniu tego tatuażu odkryłam że nie dam rady zrobić covera (tak się to pisze?) na starym, paskudnym tatuażu w dole pleców. Jest bardzo duży, nowy tatuaż przypomniał mi jak to boli, i nie mam pojęcia jak kiedyś wytrzymałam tyle bólu, za to jestem pewna że drugi raz tego nie zniosę;/

Bilans jest taki że mam dwa brzydkie tatuaże :( poprawka tego nowego czeka mnie pod koniec miesiąca ale nie wiem czy to się w ogóle da poprawić.
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Nina »

Myśle, że jednak warto pocierpieć, żeby ten cover zrobić.

Też mam jeden brzydki tatuaż. Tzn nie tyle brzydki, co nieco tribalowy, a to mnie irytuje. Ale go lubie i na razie nie myśle o coverze.


Nie widziałaś wcześniej projektu tego szczura? Przecież tatuażysta nie robił go z głowy, musiał narysować szablon.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Iguta87 »

No sęk w tym że projekt szczura trochę się różni od tego co wyszło, jakby przy główce coś spieprzył i wygląda jak foka. Może poprawie to u innego tatuażysty.

Ten na dole też mam trochę tribalowaty, i nawet nie to mi tak przeszkadza co samo miejsce. Wiec cover musiałby być duży i ciągnąć się np. na bok pleców albo tyłek żeby się to zgubiło.
Całe szczęście ja rzadko kiedy mam okazje chodzić z odkrytymi nerkami i chyba nie przeszkadza mi to aż tak żeby się zdecydować, ale kto wie :)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: klimejszyn »

Iguta, szczurka nawet nie próbuj coverować u tego samego 'tatuażysty'... bo może wyglądać jeszcze gorzej.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Nina »

Pokaż szczura, może nie jest taki zły ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Cytrrryna »

Jak na razie 7 kolczyków tj. 5 lewe ucho i 2 prawe :) Na 18 tatuaż pierwszy, jak na razie czekam na wenflony i lecę dalej z kolczykami :D Twarzy jednak nie przekłuwam jak na razie.. Może kiedyś język, biodro? Zobaczymy :P Ale ogólnie jest to fajne, fajnie wygląda, jak dla mnie nie ma tu nic jako samoagresja, ani nic z tych rzeczy, każdy wygląda tak jak chce, zero dyskryminacji ! :)
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: Akka »

Dzięki spotkaniu szczurzemu i pomocy Klimki udało się spełnić jedno z moich marzeń ;D
Zrobiłam w końcu tatuaż, który prezentuje się o tak:
Obrazek
Niestety słabo trochę widać, ponieważ jest jeszcze świeży i nasmarowany maścią ::) . Pewnie zastanawiacie się co ma na sobie ten szczur - to motywy roślinne :D
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
last.drop.of.blood
Posty: 702
Rejestracja: ndz mar 18, 2012 2:36 pm

Re: Były kolczyki teraz tattoo

Post autor: last.drop.of.blood »

Śliczny. <3
Ja sobie miałam robić dziurkę od klucza na szyi, ale poczekam do 16 roku życia, ponieważ boję się, że on strasznie się naciągnie.
Moi przyjaciele:
-szczurki: Ate[*], Fames[*], Echo, Nemezis
-koty: Perle, Franek[*]
-psy: Kropka, Cosmo
-ptaki: Papuga, Emilka (kura)[*]
GRECKIE BOGINIE- http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35487
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”